Witam Wszystkich ! ;)
Przedstawiam mojego potworka -maniaka wszystkiego co da się skonsumować czasami myślę , że to worek bez dna :diabloti:
Dibo to 4 letni Pitbull red nose :
ur. 4.01.2009 roku
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/54509228742216800474010.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9236/54509228742216800474010.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/54005828741464467215910.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6746/54005828741464467215910.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/25223532470548760974136.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2775/25223532470548760974136.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/img17802.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9555/img17802.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Z pitbull show ;)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/534/dscf6370m.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/151/dscf6370m.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Pozdrawiam :multi:
Super od zawsze podobały mi się te psy ale dla mnie są za delikatne :oops: Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się aby założyć temacik ;) Będę tutaj częstym gościem .. I Gratulacje dla mamusi -szczeniaki są cudne ! :loveu:
Kocham Dalmatyńce :loveu::loveu: Kiedyś na pewno szczylek tej rasy pojawi się w moim życiu :oops:
A Twoje psiaki są cudowne .. będę często tutaj zaglądać :diabloti: