Jump to content
Dogomania

danyww

Members
  • Posts

    2114
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danyww

  1. [quote name='malawaszka']noo wreszciee :klacz: jeszcze o Majeczkę poprosimy :cool3: całą, nie tylko kawałek łapkowy[/QUOTE] Zmobilizowałaś mnie. :evil_lol: Ale Majeczka jest cała. :crazyeye:
  2. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a6nDZ9WaX7o/UKZuhu3JGgI/AAAAAAAAAEs/wdwgjNABXBg/s640/PB171125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7ysuUtMeplc/UKZu3dDWwJI/AAAAAAAAAFQ/xd6NYCN3vu4/s640/PB171140.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WRCPsNBgOdM/UKZvKHAvLUI/AAAAAAAAAFs/5_EDjY_SYYI/s640/PB261180.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WS6pytFA1Mc/UKZvTjIEQvI/AAAAAAAAAF8/r65G2X-F2NE/s640/PB261198.JPG[/IMG]
  3. To wstawię jeszcze raz. :oops: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PWwx_HNiUPc/UKZuRJRj8zI/AAAAAAAAAEU/4eeQg8_eLhU/s640/PB141081.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kfRApEGoClA/UKZuSE1iAsI/AAAAAAAAAEc/1yju5ORjPbo/s512/PB141089.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C4ZXrELcpxU/UKZuRKNPL8I/AAAAAAAAAEY/ElSS4UuAAZs/s640/PB141096.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lfFtQWonQNg/UKZumXl6jkI/AAAAAAAAAE0/isQLtEVqyaw/s640/PB171120.JPG[/IMG]
  4. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fqlU-2MogsU/UKZvF4yTE1I/AAAAAAAAAFc/Qc2ojUxqSJ8/s640/PB261178.JPG[/IMG] No, teraz się udało!!!:cool3:
  5. Nie wiem dlaczego wkleiły się takie małe zdjęcia.:shake:
  6. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a6nDZ9WaX7o/UKZuhu3JGgI/AAAAAAAAAEs/wdwgjNABXBg/h120/PB171125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-E0oehtl6Gyw/UKZu29kGZvI/AAAAAAAAAFM/nk3mi-RICCo/h120/PB171141.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fqlU-2MogsU/UKZvF4yTE1I/AAAAAAAAAFc/Qc2ojUxqSJ8/h120/PB261178.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1U2E2cM6eRU/UKZvHUfLwRI/AAAAAAAAAFk/adLUWZk_9yU/h120/PB261179.JPG[/IMG]
  7. Dawno nie pokazywałam Majeczki. :oops: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C4ZXrELcpxU/UKZuRKNPL8I/AAAAAAAAAEY/ElSS4UuAAZs/h120/PB141096.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PWwx_HNiUPc/UKZuRJRj8zI/AAAAAAAAAEU/4eeQg8_eLhU/h120/PB141081.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kfRApEGoClA/UKZuSE1iAsI/AAAAAAAAAEc/1yju5ORjPbo/h120/PB141089.JPG[/IMG]
  8. [quote name='malawaszka']pokazałabyś fotki Majeczki! że o fotkach Fifi nie wspomnę bo coś ciężko bardzo o nie :( dziewczynki takie śliczne a nie chcecie ich pokazywać![/QUOTE] Na FB mi łatwiej zamieszczać zdjęcia i tam są aktualne. A na Dogo ciągle mam z tym problem. :oops:
  9. [quote name='malawaszka']minął ponad miesiąc od Furciowego ataku padaczkowego - i przed chwilą była powtórka :( cholera a miałam nadzieję, że to było jakieś jednorazowe incydentalne, ale jednak nie :( znowu tak samo krótki, bez utraty przytomności i bez toczenia piany, tylko niemożność wstania, łapki przednie tak samo jej się wysztywniły na boki i chwila drżenia, oczka przytomne, patrzące na mnie ze strachem i pytaniem co się dzieje :placz: Poprzedni atak był 3 października więc minęło prawie 1,5 miesiąca[/QUOTE] Biedna malutka. :( Myślisz, że teraz będzie jej się to powtarzać?:hmmmm:
  10. [quote name='szafra']Jadę, jadę :p ostatnio lubię podróżować ! Trasę tylko muszę sprawdzić i nie wiem czy jechać na Gliwice A1 i tam na A4 się dostać czy jakoś inaczej? Może ktoś jeździ i podpowie ???[/QUOTE] Uważam, że tak jest najlepiej i najprościej. Nie warto tłuc się inną drogą. Kiedyś trzeba było jechać Wiślanką do Gliwic i na Wrocław a teraz sruuu i już :evil_lol:.
  11. Qrcze, widocznie źle go wprowadzili do domu.:shake:
  12. Przelew poszedł. :) Pieniążki będą co miesiąc przelewane 10 (zlecenie stałe). Oby Hrabalek jaj najszybciej pojechał.
  13. Widziałam na FB, że [URL="https://www.facebook.com/fundacja.jamnikiniczyje"]Fundacja Jamniki Niczyje[/URL] szuka transportu Chorzów - Wrocław. Może coś dałoby się wspólnie znaleźć. Z Chorzowa do Jastrzębia nie jest daleko.
  14. No i stało się! :shake: Maja ma cieczkę a mój rezydent wścieczkę.:placz:
  15. Nic jeszcze nie wiadomo??? :???:
  16. [quote name=':: FiGa ::']Jestem na zaproszenie Danusi, dziekuje :) Dyszka stalej deklaracji ode mnie dla pieknego pana... mam slabosc do takich kudlaczy, kiedys chcialam adoptowac podobnego staruszka z rzeszowskiego kundelka... nie zdazylam, padl ofiara psow w swoim boksie :( Hrabal, z Toba tak nie bedzie piesku... DT inne niz domowe nie wchodzi w gre. Wyciagac psa z kojca po to by wsadzic do innego? I jeszcze za to placic... bez sensu :([/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję, że się zjawiłaś (o tak późnej a raczej wczesnej porze :evil_lol:) ..i jeszcze wspomożesz. :Rose:
  17. Witam. Też deklaruję stałą miesięczną wpłatę w wys. 10zł.
  18. [quote name='funia']Ja nic juz nie rozumie ....To mozna czy nie ?[/QUOTE] Maja jest u mnie i ja z nią jestem na co dzień. Dlatego uważam, że jeszcze nie czas na konkretne ogłoszenia. Jak pisałam wcześniej: "co nagle to po diable".
  19. [quote name='malawaszka']ja nie lubię wydawać psów bez sterylek... ale zrobicie jak chcecie nie wtrącam się[/QUOTE] Ja też chcę żeby sterylka była przeprowadzona kiedy Maja jest u mnie. :cool3: Nie ma pośpiechu z szukaniem jej domu bo jak to mówią: "gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy" :diabloti:
  20. Aż bałam się otworzyć tę stronę. Biedne maleństwo. Niech ta iskierka życia, która jest w niej zapłonie ogniem.
  21. Tak mi przykro! Tak bardzo przykro. Necia, trzymaj się!
  22. Necia, wysyłamy pozytywną energię. Będzie dobrze!!!:glaszcze: Trzymam kciuki za maleństwa.
  23. [quote name='funia']Danyw czy według Ciebie mozna juz Maję ogłaszać ?Jest sporo telefonów o psy z wygladem Mai .[/QUOTE] Z ogłaszaniem jeszcze bym się wstrzymała. A to dlatego, że z Majką jest problem jeżeli chodzi o pozostawanie w domu. Pomimo, że jest z moim psiakiem to wyje i piszczy nawet wtedy gdy znikam w drugim pokoju. Mam nadzieję, że powoli ją od tego odzwyczaję ale to musi potrwać. Gdy nie śpi to chodzi za mną krok w krok i może to dlatego. Wiem, że Punia też jest takim wyjcem. Może im to z biegiem czasu przejdzie.
×
×
  • Create New...