Jump to content
Dogomania

Leokadia

Members
  • Posts

    1428
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Leokadia

  1. A więc zaczynamy;) Kjulik:loveu: [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/17_zps7868c8b2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/16_zps61369d0e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/15_zps0f55dbc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/14_zps361c2754.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/7_zpsd3d662b6.jpg[/IMG]
  2. Byliśmy ok. 50 km od Częstochowy;) Fakt, szkoda, że przegapiliśmy możliwość spotkania się.
  3. I jak tam, wszystko ok?
  4. Co to za sprzęt?;)
  5. Szczerze to nie chce mi się zrzucać tych wszystkich fot, nie wiem kiedy mi się zachce:eviltong:
  6. A no faktycznie się wczasowaliśmy. W małej wiosce pod Częstochową, było niezimsko, aż mi sę wracać nie chciało, a psu pewnie tym bardziej. Leon to jednak typowy wiejski burek, jest po prostu stworzony do życia na wsi, takiego typowego życia na wsi. Pilnowanie domostwa, zaganianie kur, buszowanie za myszami w polu to jego żywioł:p Później wrzucę jakieś fotki, bo mam ich mnóstwo;)
  7. Obrzydliwe....u mnie nie ma aż takich brudasów.
  8. [url]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/IMG_1025_zpsfb4bf28d.jpg[/url] Ale ta cziłka ma demoniczne spojrzenie:evil_lol:
  9. Toż to musi być super sprawa, pewnie, że kupię:diabloti:
  10. Majeczkę cenzoruje bo ma galerię w innym miejscu, tam pewnie rządzi inny moderator;) Tutaj jest jeszcze jakaś wolność słowa:evil_lol:
  11. Nie mogę znaleźć:shake: Majeczka, gdzieś ty to widziała?
  12. Serio coś takiego istnieje? Zaraz sobie wygooglam...
  13. I dlatego ja się cieszę, że Leon jest mały i do śmietnika nie dosięga, ale by miał ucztę. Za to z wiaderka na ogródku potrafi wywlec papierki po lodach, chipsach czy inne śmieci i dokładnie wyczyścić.
  14. Stara , toż to same mięśnie:evil_lol: A tak serio to właśnie wiem, jamnikowate mają tą tendencję do tycia, staram się go właśnie brać jak najczęściej na rower, szkoda kręgosłupa, stawów.
  15. Mój to samo, ma jakiś syndrom głodzonego psa, suchym chlebem mogłabym go karmić a on by to po prostu zjadał ze smakiem:shake:
  16. Nie szerzyć mi tu agresji. Spółka to przede wszystkim kultura i zajebistość:lol:
  17. Wyżebraj na nowego, albo jakiegoś taniego tableta, jak ja i problem z głowy;)
  18. Fajneee, szkoda, że mieszkam z rodzicami, bym coś wypróbowała,no chyba, że w szopie:evil_lol:
  19. Zawsze mogę zrezygnować ze spółki:siara:
  20. Jak już wspominałam w jednym punkcie regulaminu, prezes ustala sobie własne zasady:diabloti:
  21. Ja regulamin dopracowałam, ale moje wysiłki nie zostały docenione:shake:
  22. No to mój tym bardziej, jego mało co jest w stanie wyciągnąć w pogoni.
×
×
  • Create New...