Jump to content
Dogomania

Leokadia

Members
  • Posts

    1428
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Leokadia

  1. A ty mi właśnie przypomniałaś, że nie wiem gdzie jest nasza książeczka, a w piątek wyjeżdżamy. Przydałoby się ją teraz znaleźć niż tak na ostatnią chwilę;)
  2. Pewnie, że wierszem, to ci dobrze wychodzi:loveu:
  3. Majeczka poetka, zaraz jakiś tekścik wysmaruje dla ślicznoty;)
  4. Ja też wiecznie mam problem z kostkami, po kilka razy każdą skręciłam. Teraz mi czasem przy chodzeniu tak dziwnie strzykają.
  5. Jest jakieś zainteresowanie adopcji psiaka?
  6. Miałam dokładnie takie same objawy, do tego mi jeszcze całkowicie opuchlizna nie zeszła i wyglądam jak bym nie dość, że oberwała, ale i przyćpała ostro. Słońca prawie nie ma, a ja w ciemnych okularach latam, wzbudzam sensację też jak po nocy z psem chodzę, oczywiście w ciemnych. Ludzie sie patrza jak na kosmitkę:evil_lol: Ale na szczęście obyło się bez okulisty, uff. U nas zaczyna się robić zaduch, w nocy strasznie waliło, przydała się porządna burza i deszcz po tylu dniach upału. Ale widzę, że długo się taka pogoda nie utrzyma, już jest ponad 25 stopni. Idzie się ugotować. Do tego pies chciałby się w rzece ochłodzić, a trzeba go hamować, bo kropelki na kleszcze dostał, biedak.
  7. Prezes już ma się dobrze. 4 dni się męczyłam. Też mi się wydaje, że to było coś a'la jęczmień, maść wystarczyła. Nikomu nie życzę takiej męczarni.
  8. Kurczę, wygląda jak większa wersja mojego burasa. Oby szybko znalazł domek;)
  9. Nie będę teraz za często siedzieć na dogo. Mam problem z lewym okiem, kłuje niesamowicie, cały czas łzawi, samruję maścią z antybiotykiem, jest lekka poprawa, ale jutro wybieram się do okulisty. Chodzę cały czas w opatrunku i ciemnych okularach, poruszam się jak paralityk, po domu ledwo co chodzę, nie wspominając o spacerach z psem. Dobrze, że jest jeszcze pani Grażyna, małego mi zabiera na spacery, nie wiem co bym bez niej zrobiła.
  10. Oj, Kraków, Kraków, moja miłość do tego miasta skończyła się w momencie, kiedy mnie ślubna dorożka przejechała:evil_lol: Mnóstwo przepięknych fotek:loveu:
  11. Watpie, żebyście chcieli oglądać rozmazany leonowy tyłek:eviltong:
  12. Mówię o pozowaniu do zdjęć, jego muszę tysiąc razy ustawiać, a ją usadzę i siedzi:lol:
  13. Dla mnie to jest zbawienie, bo na spacerach zazwyczaj zajmują się sobą, ja nie muszę się wysilać. Tzn. Leon i tak zawsze sam sobie zajęcie wynajdywał, ale Rika bardzo szybko się nudzi i jak nie ma nic do roboty to zajmuje się włóczęgą.
  14. Nie powiem, bo przesłodka parka nie raz sobie urządzała wycieczki za sarnami, przy czym dobrze jest mi ćwiczyć przy Rice posłuszeństwo Leona, wiadomo nawajem się nakręcają.
  15. Na spacery chodzimy już razem od ponad roku, Rika słucha się mnie prawie tak samo jak sąsiadki, więc raczej obaw nie mam.
  16. Ehhh, mój piesek też był idealny, chyba odzywa sie krew niufa, taa miłość do wody:evil_lol:
  17. I kobiety to ponoć słaba płeć, dzielna Majeczka:loveu:
  18. Jak narzekamy na swoje psy to wszyscy. Wykąpałam wczoraj psa, muszę odczekać 3 dni, aż go zakropie nowymi kropelkami na kleszcze, a ten mały idiota wziął się wpakował do najgłębszej, najbrudniejszej kałuży i się w niej uwalił:angryy: Śmierdzi jak cholera i znowu muszę go kąpać:shake:
  19. Ale jaki słodki kermit:loveu: Rika jest fajniejsza od Leona, lepiej pozuje, bardziej kontaktowa, to i na pierwszym planie:lol: A tereny naprawdę fajne, co chwila odkrywam nowe drogi, choć tyle lat tu mieszkam i wydaje mi się, że już wszystko odwiedziłam;)
  20. Ja chyba nie chcem szczeniaczka:evil_lol:
  21. Co jak co, ale, żeby ktoś na widok pointera wam złaził z drogi, pewnie kolce miał na sobie:evil_lol:
  22. To Rika, pies mojej sąsiadki, chodzę z nią na spacery;)
  23. [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/9_zps2ddb31b9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/7_zpsae3e1642.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/2_zpsc093b2d6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/3_zpsc3df56ff.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/10_zps443b9c15.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/24_zps98d219b2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/28_zps85faad53.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/26_zps2fd66bb8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/27_zps34b2588c.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/20_zps8603ffb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/15_zps9478c7a2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/17_zps5d89320e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/14_zps008aef91.jpg[/IMG] [IMG]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/13_zps44daf395.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...