Co do filmów, to wkręciłam się ostatnio w filmy z lat 80. , 90., główie filmy gangsterskie itp. Zazwyczaj takich filmównie oglądam, ae przeżywam jakąś chorą fascynacje Alem Pacino i spółką:loveu:
Z książek znowu przeczytałam już wszystko co miałam do przeczytania, umieram z nudów, a moja biblioteka będzie przez jakiś czas niedostępna, więc albo zacznę nawiedzać znajomych w celu wyżebranie czegoś do czytania, albo przejade się do miasta i coś kupie...kurcze, czemu ja nie mam takiego brata jak ty?:eviltong: