Jump to content
Dogomania

Leokadia

Members
  • Posts

    1428
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Leokadia

  1. Jaki slodki tłuścioszek z tej twojej Żabuni, że tylko ściskać pulpecika:loveu:
  2. [quote name='monika15'][B]leónowa[/B] no to łączmy się w bólu :) ja mam jeszcze rozszerzeną fizykę, ale z nią dałam se spokój już w 1 klasie:diabloti:[/QUOTE] Ja tyle prościej, że mam geografię, fizyki ni w ząb nie czaję:evil_lol: Dobijacie mnie tą 3 klasą, ja się jeszcze pocieszam tym, że mi odejdzie kilka przedmiotów jak chemia czy fizyka, bo tego łącznie z kuciem do matury bym już chyba nie przeżyła.
  3. Niecierpliwie czekamy na foty, ale to musi byc piękna sunia:loveu:
  4. Czasem sobie myśle, że on z tym kopanie jest sprytniejszy ode mnie:evil_lol: Haha zdziwiony, bo pani woła kici kici, a on nie wie skąd w środku lasu się mógł kotek wziąć:cool3:
  5. Też mam właśnie rozszerzenie z matmy i jestem przerażona ilością materiału, zresztą jak i ze wszystkich przedmiotów... Pocieszajcie dalej, ja myslałam, że w 3 to juz nieco odpuszczą z tymi sprawdzianami, bo to matura i z tym trzeba trochę posiedzieć, ręce opadają.
  6. [url]http://img87.imageshack.us/img87/7290/dsc08039q.jpg[/url] Albo po prostu kocha Arsenal:evil_lol:
  7. Kilka letnich wspomnień :eviltong: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7314/84778593.jpg[/IMG] Zamyślony nornik ;] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3881/66124027.jpg[/IMG] Malinki, mmmmm [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2964/53286550.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7273/41096103.jpg[/IMG] I na koniec zdziwiony Pan Pies:lol: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2822/31986057.jpg[/IMG]
  8. [url]http://i1113.photobucket.com/albums/k503/vito6666/Listopad%202012%20Vito%20Vera/DSC_0343.jpg[/url] Ale mały siostre dopinguje:evil_lol:
  9. Telemaniak sobie oczęta przez takie oglądanie popsuje:lol:
  10. Jeju, przykra historia, bądź silna:-(:-(
  11. Może by tak nowe fotki?
  12. Szybko porób te foty, z chęcią zobaczę nowego domownika:lol:
  13. Widzę, że nie tylko ja mam tyle roboty w tej drugiej klasie, ale w sumie to od razu zapowiadali, że druga liceum to właśnie tak najtrudniejsza:razz:
  14. Jeny, ale klucha, widać, jak jej ciężko;)
  15. Śliczne fotki! My tez lubimy łazić jakjest brzydko, mniejsze szanse, że spotkamy kogoś na swojej drodze:p:p
  16. Trzymaj się, bardzo mi przykro:-(
  17. Nie robię przeciez żadnych wyrzutów, nie mam nic do kundli, tak spytałam, bo w avatarze zobaczyłam jakieś fajne molosowate mordki, coś a'la tosa. Ale jakbyś kiedyś się zdecydowała to czekam, bo uwielbiam tego typu psy, nawet mieszańce;)
  18. O ja też czekam, bardzo chcę zobaczyc te fotki:lol:
  19. [quote name='Tessi&Tola']galerii robić nie będę - mam dziecko i to ono jest obiektem zachwytów w tej rodzinie:lol: na psie galerie czasu nie mam - wolę iść na spacer w pola niż obrabiać zdjęcia ot, taki ze mnie marny dogomaniak:evil_lol:[/QUOTE] Tak z ciekawości spytam co masz za rasę?
  20. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-NJKGfWvdWPE/UKY1teJIaUI/AAAAAAAAASY/T3f55_po4_k/s512/DSC09318%20-%20Kopia%20-%20Kopia.JPG[/url] Mój by nawet nie spojrzał tylko połknął w całości, cierpliwa ta twoja panienka:lol:
  21. [quote name='pcheelkaa']Dlaczego ja nie znam u siebie chętnych osób na wspólne spacery z psiakami [/QUOTE] Też długo nie miałam znajomych psiarzy, więc chodziłam sama, a nawet nie wiedziałam, że tacy fajni ludzie miszkają tak blisko:lol: [quote name='Sonkowa']Ja nie zapomnę tego smrodu kiedy Sonia podczas wakacji wytarzała mi się w szczątkach jakiegoś psa :evil_lol: masakra , jak to śmierdziało :diabloti: Moja to co jakiś czas zbiera i zjada odpadki.Wczoraj nosiła zdechłą wronę :evil_lol:[/QUOTE] Mój pies to był uznawamy za czyściocha jeśli chodzi o takie śmierdzące rzeczy, ale jak wiadomo psy sie od siebie uczą i tu nie mogło być inaczej, bo przejął tarzanie się we wszystkim co tak pięnie pachnie od swojej małej koleżanki:mad: [quote name='maryg22']Wpadamy z rewizytą...po troszkę długim czasie :evil_lol: [URL]http://imageshack.us/scaled/landing/255/16550243.jpg[/URL] I jak tu go nie kochać :loveu:[/QUOTE] Witamy nareszcie! A no nie kochać go jednak można, taki brzydki bury kurdupel, i do tego wredota jakich mało:evil_lol: [quote name='Bobryna']Rany, gdyby Czesiek mi tak uciekł jak Twój Leon, to chyba już nigdy bym go nie spuściła ze smyczy :diabloti: Zazdroszczę ekipy spacerowej i terenów do spacerowania :bigcry:[/QUOTE] Wiesz co nie chcę wyjść na jakąś straszną właścicielkę psa, ale zdążyłam się juz przyzwyczaić do tego, że mi znika, a skoro wiem, że niebezpieczeństw jest u nas stosunkowo mało, to po prostu wrzucam na luz. On ZAWSZE wraca, o to jestem spokojna, zawsze mnie znajduje, czasem go nie ma 10 min czasem pół godz, ale nigdy mi się nie zdarzyło go zgubic na dłużej. A towarzystwo naprawdę doborowe, uwielbiam te nasze spacery, bo i ja zmęczona i pies, jak szaleje po lesie, to kopiąc to ganiając się z psimi kumplami:loveu: [quote name='marta.k9080']dobry wieczór :p[/QUOTE] Witamy:p
  22. Hej hej śliczny Szkodnik, choć na szkodnika to raczej nie wygląda (wnioskuje po tej grzecznej mordce):loveu:
  23. My tez coś ostatnio sporadycznie na dogo włazimy, u Leonka wszystko ok, zahartowany maluch z niego, codziennie po ciemku w tym mrozie całą gromadą przemierzamy lasy i łąki, uwielbiam takie grupy, gdzie mogę bez ograniczeń gadać o psach, bo jestem wśród swoich:loveu: A zachowanie Leona jakby bez zmian, chociaż jest odrobine poprawy, noszę pełne worki smaków, nie wołam go co chwilę, a on jakby sie bardziej sie pilnuje jak nie słyszy mojego jazgotu, musze zacząć chyba pić jakieś herbatki na uspokojenie, bo coraz bardziej nerwowa jestem przez tego gada:mad:
  24. Piękna suńka, a jak ślicznie wygląda w tej żółtej obróżce:loveu:
  25. [quote name='Gezowa']Oj zła Pańcia, powinnam go oddać w lepsze ręce, gdzie całymi dniami mógłby leżeć na kanapie i obżerać się pedigree :diabloti:[/QUOTE] Ja, ja ja się zgłaszam, wygodne łóżeczko i 'najlepsza' karma to tylko u nas, czekamy na paczkę:evil_lol:
×
×
  • Create New...