Jump to content
Dogomania

shera9

Members
  • Posts

    785
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by shera9

  1. Planuję 3 psa,może podrzucisz pare linczków na pw?
  2. to dużo roboty maice co robić
  3. Husky uciekają,jakos mnie nie przekonują
  4. aha:D nie wiedziałam lol
  5. może...? nie chce mi się rejestrować xd
  6. No właśnie?
  7. hej patrzę sobie tutaj:P
  8. no wiem,znam się na rzeczy:D od dziecka mam psy
  9. fajny piesor
  10. Możecie robic na podwórku foty
  11. [url]http://zapodaj.net/4a39c4aa11288.jpg.html[/url] Megi [url]http://zapodaj.net/6f6ab93336dea.jpg.html[/url] Megi:D [url]http://zapodaj.net/819bc4c69b197.jpg.html[/url] Lampuś się przeciąga xd [url]http://zapodaj.net/aeea71db42e53.jpg.html[/url] Jak zawsze Megi [url]http://zapodaj.net/bf6915086d0f3.jpg.html[/url] :)
  12. ładne zdjęcia i wyzeł ho hoxd
  13. :D lasek to chyba naj miejscxe na foty
  14. wiem,ale myśle że podołam
  15. :) To jedziemy xDD dawajcie foty
  16. Ja też motylek cghciałąbmy byc hodowczynią...
  17. On wygląda jak niufek z wielkości czy mi się zdaje;)
  18. [url]http://zapodaj.net/f5b4bcda1cc4f.jpg.html[/url] Megi&Lampo [url]http://zapodaj.net/317a313b45f72.jpg.html[/url] Prosze cie bardzo:D [url]http://zapodaj.net/5cad2f42ebff7.jpg.html[/url] Lampus;p [url]http://zapodaj.net/f717793122e4c.jpg.html[/url] Psy,psy,Lampo szaleje
  19. Motylek-zgadzam sie:)
  20. [url]http://zapodaj.net/97962001c3529.jpg.html[/url] Dzisiejsza fota.Chyba chciała żeby ją zanieść [url]http://zapodaj.net/e518ccd9874b8.jpg.html[/url] Lampo chciał skręcić,ale wpał na ścianę lol [url]http://zapodaj.net/9f64ebfe2b20b.jpg.html[/url] Chciał coś upolować?
  21. lasek u nas jest u nas oddalony o 15 km,wiec macie szczęście;)
  22. Ok,to zrób
×
×
  • Create New...