Jump to content
Dogomania

shera9

Members
  • Posts

    785
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by shera9

  1. Wpadnijcie na nasz temacik Megi i Lampuś vel pimpuś i ja. a ja nie wiem jak się przegrywa w miarę szybko
  2. jak złapiesz aparat to zrób zdjęcia:D
  3. przetraciłam pół nocy na pocieszanie Megi w cieczce:D. p.s. fajny filmik
  4. No to czekamy ja tylko tak żartuje:D
  5. Z pół nocy przetraciłam na pocieszanie Megi w cieczce:D fajne fotasy<3
  6. Z pół nocy przetraciłam na pocieszanie Megi:D
  7. Ok:D Z pół nocy przetraciłam na pocieszaniu Megi:D
  8. groszek-daj focie,mogłabym poprosić mame żeby sie zgodziła,zastanawiamy się na d 3 psem,kto wie?życie lubi płatac figle
  9. fajne zdjęcia:) masz jeszcze jakieś:D
  10. Nie masz aparatu:crazyeye:
  11. dawać foty:D
  12. :mad: daj fotke miki bo inaczje to :D
  13. Zajefajne fotki daj wiecej jak bd mieć czas:multi::multi:
  14. Dawaj fotki bo:mad: :D
  15. Dawaj foty bo wezme kijek i ci przywale:mad: :D
  16. pamiętacie Bruna niestety zginął w wypadku samochodowym:placz:do dziś czuje się strasznie
  17. dawać focie:D bo przywale:mad: :D
  18. Ciapkowa-dawaj foty ale już!!!p.s. ślicznotek:diabloti:
  19. sunia wymiata dawaj foty:D :lol:
  20. Hejka<3 Stęskniłam się za wami :loveu: Mam kundelkę podobną do cavaliera(w avatarze) i kundelka Lampa vel Pimpusia ze schroniska.Megi ma 6 miesięcy i jest w okresie właśnie cieczki,Lampo ma natomiast 7 miesięcy.Trochę fotek: [URL]http://zapodaj.net/71943d17c751b.jpg.html[/URL] To jest Megi,w realu ma nieco dłuższe uszy bo jej rosną [URL]http://zapodaj.net/0747b1f6c50b5.jpg.html[/URL] A to jest Lampuś vel Pimpuś My,czyli:Agnieszka rocznik 3 październik 95' i pieski nie pamietam z którego Megi: Miałyśmy mieć cavalierka rasowego,bleheima.Ale kiedy "wpadłyśmy" na ogłoszenie o Megi,nasza decyzja o bleheimie przepadła. Kiedy po raz pierwszy raz ją zobaczyłyśmy...poczułam,że muszę mieć Megi.Zdobyła serce moje i mojej mamy.Swoim merdaniem nas ujęła. Zamiast szaleć z mamą,wolała nas przywitać.I tak w naszym pokręconym życiu zjawiła się ona-Megi.Dziś jest szczęśliwą mix cavalierką:) I dorasta^^. Lampo: Gdyby nie mój brat,nie mielibyśmy Lampa.Miałyśmy kontakt z pewną panią,która odebrała panowi Lampa.Był wtedy wystraszony,bał się wszystkiego i wszystkich. Był skrajnie chudy. Dziś przeszedł niesamowitą przemianę.Jest niezwykle radosny i przywiązany do naszej rodziny,nie widać,że był bojaźlwy.Czasami się przestraszy gwatłownego ruchu.Megi go rozruszała.Jest pełen energii,dlatego uprawiamy słynny sport nasz"wspinaczkę ziemistą". Jest długodystansowcem.(Co do przerw nie mamy juz ich^^). Megi krótko,choc czasami dogania Lampa.Lampo kocha biegać i wąchać nowe rzeczy,ogólnie luks:D
×
×
  • Create New...