Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. kochaniutki, musi się ułożyć, i będzie dobrze:)
  2. [quote name='paula_t']Ja sobie wczoraj wieczorem uświadomiłam, że dzisiaj jest sobota, niby gabinet weterynaryjny jest otwarty, a na stronie jest napisane, że dr Bieżyński przyjmuje w poniedziałki i w czwartki, w weekend nie pracuje, więc pozostaje mi telefon w poniedziałek. Zadzwonię do Niego od razu rano i będę wszystko wiedzieć czy ta konsultacja będzie niezbędna czy też nie. Najgorszy jest transport, jeśli Ty byś się podjęła, to myślę, że znalezienie kogoś we Wrocławiu, kto poświęci godzinę nie będzie wielkim problemem....mam nadzieję...[/QUOTE] Paula transportu się podejmę, tylko wizyty żeby nie umówić, na ten czwartek (jeśli w ogóle się umawia wizyty) tylko na przyszły poniedziałek lub czwartek:)
  3. [quote name='Mazowszanka']Też tak myślę. Gdyby nie moje dwa psy już dawno byłaby moja :) Dwa psy chodzące za mną krok w krok trudno znieść, ale trzy to masakra.[/QUOTE] wiem coś o tym, ale Twoje to chyba mogą z Tobą wychodzić bez smyczy, a ja muszę moje ogony na smyczy trzymać, z dwoma to wychodzę, ale z trzema nie da rady i tak na raty robię spacerki;
  4. czy ktoś coś wie co u suczyny, takie upały, czy Ona choć ma się czego napić?
  5. [quote name='Lobaria']Zuzia wspaniała, przytulaśna, bardzo grzeczna, potrafi się zachować w publicznych, eleganckich miejscach, chodzi za Magdą krok w krok :) Niestety,[B] 3 -go sierpnia Magda wyjeżdża za granicę i do tego czasu musimy maleńkiej coś załatwić, chociaż tymczas!!!![/B][/QUOTE] o matko to znowu malutko czasu na znalezienie, ale kto pyta nie błądzi, szukamy......
  6. [quote name='Mazowszanka']Poszedł taki tekst: [SIZE=3][B]KRUSZYNKA LILKA,wysterylizowana, mała suczka w typie sarenki, długonoga i szczupła. W wieku około roku. Wielkości do połowy łydki.[/B] [/SIZE][B][SIZE=3]Bardzo wesoła, pełna szczenięcej energii. Wpatrzona w człowieka, nieodstępująca go na krok. Niekonfliktowa w stosunku do innych psów, lubiąca się bawić i biegać. Na spacerze wraca na zawołanie, trzyma się blisko człowieka. Ma krótką, niebrudzącą się sierść.[/SIZE] [SIZE=3]W domu zachowuje czystość. Zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Przebywa w domu tymczasowym[/SIZE][/B][SIZE=3][B] w okolicach Warszawy. [/B][/SIZE] [B]Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza, podpisanie umowy adopcyjnej .[/B] [B]Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 697 97 25 08 [/B][/QUOTE] Lilka jesteś miejskim psim ideałem:)
  7. [quote name='gosia2313'][B]Szkoda, że szpitalik miał być po 25 zł za dobę, a nie był ! Najniższa cena za dobę to 26,35 a najwięcej (nie mam pojęcia dlaczego ceny się co kilka dni różnią ??) 31,42 ! jak to było załatwiane ?? Po południu wstawię paragony ... [/B] :angryy:[/QUOTE] może koszt jakichś leków jest dodawany w różne dni? ale nie wiem tak tylko wymyślam, dlaczego nie jest jedna cena;
  8. to suuuuuuuuuuper, tydzień to jednak kuuuuuuupa czasu i coś się na pewno znajdzie:)
  9. trzeba chłopaka ogłaszać do skutku, najlepiej wrzucić Go też na jakieś forum z haskimi, ale ja w tym temacie nie pomogę;
  10. Paula jak tylko będziesz coś wiedzieć dawaj znać, w końcu, wrocław nie jest pozbawiony psiolubnych i jak będziemy wiedzieć co i jak, to może trzeba będzie napisać do kilku osób (są wakacje, część pewnie nie chodzi do szkoły, na studia), więc pewnie pomoże, jako i ja pomogę;
  11. [quote name='Lobaria']Coś czuję, że to będzie TEN domek dla czarnuszka :) Ja o [B]Blunia[/B] do [B]beta ata [/B]też wydzwaniałam, prosiłam, aby Go nie wydawać komuś innemu... Potem przeczytałam na wątku, że też nie dowierzali, choć się cieszyli :)[/QUOTE] mam nadzieję, ale teraz czekam na spokojnie, ufff;
  12. [quote name='zerduszko']A wiesz skąd?[/QUOTE] no z Wrocławia, tylko tyle wiem; ja to mam zawsze problem, żeby usłyszeć i zapamiętać nazwisko, jakaś taka przypadłość;
  13. [quote name='MTD'] to chyba michelle wie tylko, bo ona była[/QUOTE] to jeśli michelle będzie tu to bardzo proszę o odpowiedź;
  14. a napiszcie jak to jest z wizytą, czy idzie się, tam między 8-12 i czeka w kolejce, i np. można się nie dostać, bo tyle osób jest, czy umawia się na godzinę i dzień?
  15. [quote name='paula_t']Jak cudownie Masajku!!! (po cichutku się cieszę, nic na to nie poradzę...) Trzeba być dobrej myśli! Jak Pani powiedziała, że zadzwoni na 200%, to zadzwoni, ja w to wierzę! A Pani go tak po prostu wyłapała, czy czarnuszek miał jakieś wyróżnienie?[/QUOTE] miał wyróżnienie, dla Marianka też takie wyróżnienie zrobię:)
  16. [quote name='zerduszko']Ciekawe od kogo Pani ma psa, moznaby zapytać osobę wydająca sunię jak się sprawy mają po adopcji? :)[/QUOTE] ta Pani mi ze 3 razy mówiła od kogo i żeby zapytać o rekomendację, ale ja tylko imię zapamiętałam Lena:)
  17. Witam, dostałam takie zapytanie o Arona: [FONT=arial]DZIEŃ DOBRY [/FONT] [FONT=arial]Jestem zainteresowana adopcją tego pieska. czy Aron jest po kastracji? ile może mieć lat? gdzie znajduje się schronisko? [/FONT] [FONT=arial]pozdrawiam co mam odpisać w sprawie kastracji, bo pewnie nie jest? Widzę po mailu, że to ta sama Pani co pisała w sprawie ON ka z punktu, który wrócił do właściciela. Wiecie nie znam Pani, ale w sprawie takich rasowych psów, boję się pseudohodowli, nie wiem czemu? Może odpisać, że pieska wydamy po kastracji, i zobaczymy, czy Pani nadal będzie zainteresowana?[/FONT]
  18. Elu, czy może miałaś dziś kontakt z shiilą, bo ja do Niej napisałam jak rozmawiałyśmy z rana na fb, ale nie wiem czy już ustalone co z transportem Fagusia, a chciałabym odpisać jabu, odnośnie transportu na wątku transportowym?
  19. Lobaria, wiem, że tak wygląda, stąd mój strach, że to sen:) a dzielnica Psie Pole, Różanka, tam jest dużo zieleni;
  20. no właśnie to jest problem, psiurków z Pszczyny po hotelach jest już sporo, a z deklaracjami krucho, wiadomo jak jest:(
  21. [quote name='paula_t']Ja w ogóle przestaję rozumieć te portale ogłoszeniowe-jednym kasują z niewiadomych powodów, szukamy co jest źle i nie możemy znaleźć, a innym bardzo podobne ogłoszenia wiszą. Oni chyba sobie to losowo kasują po prostu :/[/QUOTE] dokładnie, choć wydawałoby się, że to system wyłapuje te na pozór podobne ogłoszenia, nie wiem sama;
  22. [quote name='gosia2313']w ogóle mi się ta cała akcja już nie podoba :| Ludzie poznikali, psa trzeba odebrać - nie ma gdzie, za leczenie ( zresztą chyba takie same jak w schronisku) trzeba zapłacić - nie ma z czego :/ super po prostu super ....[/QUOTE] ja przepraszam, ja nie zniknęłam, na wątek wchodzę, ale po prostu nie jestem w stanie suni w żadnej kwestii pomóc, to dlatego się nie odzywam:(
  23. [quote name='paula_t']Naprawdę był telefon o Masajka?! Gdzie go znaleźli? Opowiadaj wszystko!! :)[/QUOTE] Pani z Wrocławia tel. (ogłoszenie chyba gumtree, tak zrozumiałam), miałam wrażenie takie jakbym rozmawiała ze sobą, odnośnie spraw zwierząt; Pani ma domek z ogródkiem ( po drugiej stronie miasta), i zawsze ma 2 psy, ostatnio odszedł Jej 16 letni psiurek przybłęda, a drugiego ma z domu tymczasowego - sunia, wysterylizowana, 3 lata, zna procedury adopcyjne, i chce się umówić na wizyte PA. A tego najbardziej się, bałam, że ludzie nie chcą się spotykać; tylko Pani dziś wyjechała i ma być 5 lub 6 i wtedy mamy się umówić na spotkanie. Powiedziała, że po powrocie zadzwoni na 200%, i ja bardzo na to liczę, bo jeśli to się spełni to Masajek będzie w swoim raju; Pani mówi, także, że wciąż ma kontakt z osobą wyadoptowującą Jej sunię, wysyła zdjęcia i mailuje; byłoby super:) no to tyle, dlatego bardzo się boję, że to był sen.
  24. [quote name='michelle04']Na ogrodzie pod drzewami nie odczuwa się takiego żaru :) Jak wrócę do domu to policzę przeciwbólowe, bo najważniejsze.[/QUOTE] no to Wam zazdroszczę, tu we Wrocławiu, wśród tych murów, to jest upał nie do zniesienia;
  25. no tak jak na tych ostatnich zdjęciach każdy psiak powinien mieć od początku:)
×
×
  • Create New...