-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
nie wiem, ale mam wrażenie, ze Rysi brakuje ogłoszeń, bo na fb ma śliczne zdjęcia, jest malutka, nie wiem czy jest wrzucona na mikropsy (a Ona chyba bardziej z tych mikro), a nie umiem tego zrobić, jest niekłopotliwa z treści postów dt, tylko czemu wciąż domu brak. Trzeba chyba mocno Ją poogłaszać!!
-
[quote name='paula_t']UDAŁO SIĘ!!!! Dr Bieżyński odpisał na maila. Napisał, że niestety przy takiej ilości pacjentów jest mu ciężko wszystkich spamiętać, ale żeby zadzwonić i umówić się na termin operacji tylko zaznaczyć, że Marianek jest z Krakowa i już będzie wszystko wiedział, więc obejdzie się bez kolejnej konsultacji!! :) Lecę napisać do michelle, bo dr Bieżyński dzisiaj pracuje.[/QUOTE] cieszę się, jednak jakbym mogła się jakoś przydać to proszę o mnie pamiętać; Maniuśku kochany dalej myślę o zanurzeniu ręki w Twoje futerko:)
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
przeczytałam cały wątek, i też się dziwię, że Stasinek jeszcze w swoim domku nie siedzi:( -
moi drodzy jak nikt nie może podjechać i zobaczyć co u Mony, to może jak jeśli dostanę adres na pw mogę podjechać i zaglądnąć na podwórko, jeśli z chodnika widać coś, czy przypadkiem Mona nie siedzi w budzie, bo z tego co kojarzę Mona jest we Wrocławia?
-
jak paula_t wejdzie na wątek, to poprosimy, żeby napisała, co Maniek przyjmuje, bo wydaje mi się, że On coś na stawy bierze; Pauluś uśmiechamy się do Ciebie po informację:)
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Niestety, od Pani Małgorzaty dostałam takiego maila [I]Wyjechalam wczoraj za miasto i dopiero co wrocilam. .Przemyslalam z przyjaciolmi adopcje Mańka.Nie podejme sie jednak opieki nad nim,haskie są ciężkie do prowadzenia,a wazne jest,zeby zwierze było szczęśliwe Myślałam o Mańku i jeszcze jednym piesku,z natury bardzo spokojnym,ciapkowatym.Zdecydowałam sie,ze zaadaptuję Kazana.Dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie.Mam nadzieję ze oba pieski znajda kochających opiekunów. pozdr serdecznie Małgorzata[/I] Napisała o dwóch psiakach, ponieważ zaproponowałam również Mozarta - Pani od początku miała wątpliwosci, czy da sobię radę z malamutem. Druga Pani, która wczoraj dzwoniła o Mańka, ma wyłączony tel...[/QUOTE] słuchajcie, no bardzo mi przykro, ale przynajmniej Pani coś odpowiedziała, a nie po prostu się nie odezwała, mam nadzieję, że ta druga Pani się odezwie. Ale jak nawet nie, to dalej odnowie Mańkowi na Mazowieckie ogłoszenie i wyróżnienie, bo widać, że coś to chyba dało. W końcu czas, żeby Maniek już opuścił to smutne miejsce:( -
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
asiuniab replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja zaglądam, bardzo biedny był Szarik, a na tym drugim filmiku super, naprawdę i łzy same lecą; -
boziu oglądnęłam filmik, Zenuś bardzo fajny, nóżki mu troszkę posłuszeństwa odmawiają, biedny, ale bardzo kochana mordka, trzeba Mu koniecznie pomóc!!!!
-
[quote name='Vesper']Witam u Marianka :) Tyle czasu jestem na Dogo, a jakoś na Niego nie trafiłam...:( Biedny psiak, przyznam że nie przeczytałam całego wątku, ale znów mnie ogarnęła bezsilna złość kiedy przeczytałam że miał rany cięte na klatce piersiowej :( :mad:... Postaram się pomóc w najbliższej przyszłości- pomóc mogę robiąc bazarek, ale dopiero kiedy skończę ten, który dziś lub jutro otwieram- zapisałam już sobie chłopaka na liście psiaków którym będę pomagać. Pozdrawiam i będę Was odwiedzać, a także nadrobię zaległości w wątku Mańka/Marianka.[/QUOTE] jak już zaglądnęłaś do Marianka, to już na pewno tu zostaniesz, bo Marian to jest facet do zakochania od zaraz:)
-
[quote name='piescofajnyjest']to swietnie Dziewczyny!!! bardzo duzo robicie dla Milki!! dziekuje..............[/QUOTE] ja też dziękuję:)
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Odpisz,że pies nie jest wykastrowany ale wymagamy tego w umowie. Nie podawaj miejsca pobytu psa.Tylko poproś o kontakt telefoniczny.Na moje oko to on ma ok 4 lat.Ale mogę się mylić w obie strony.Może mieć mniej albo więcej.Pewne jest,że nie jest szczylem ani staruszkiem:)[/QUOTE] Witam Cię, odpisałam już do pani, przedwczoraj, i tak jak napisałaś powyżej, napisałam, że przed wydaniem będzie wykastrowany i oczywiście nie podałam miejsca, i tak jak się spodziewałam Pani już się nie odezwała. Przeczucie chyba mnie nie myliło, troszkę to mi śmierdziało:( -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
kurcze, żeby to tylko nam nie przepadło; -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Bardzo potrzebna jest tu opinia Klaudii, ale dodzwonić się nie mogę - dałam Pani tel do Klaudii :), może Ona będzie miała szczęście ;)[/QUOTE] Elu na dwa Twoje adresy przesłałam maila od tej Pani co z Nią dziś rozmawiałaś w sprawie Mańka; -
to i tak 50% będzie spłacone, to super, naprawdę:)
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Bardzo potrzebna jest tu opinia Klaudii, ale dodzwonić się nie mogę - dałam Pani tel do Klaudii :), może Ona będzie miała szczęście ;)[/QUOTE] Boziu, ale byłoby cudownie, Maniutek w końcu się już nasiedział!!!! -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Miałam telefon w sprawie Mańka. Pani z Warszawy, mieszkanie na parterze, z ogródkiem, a Polach Mokotowskich. Pani aktywna, jeździ na rowerze, blisko las. Miała już psiaki. Pani ma jednak miękki charakter i pyta, czy Maniek jest bardzo niezależnym psiakiem i czy szczekliwym. Pani nie ma oddzielnego domu, to takie osiedle. Dlatego boi się szczekania non stop. Może wykastrować psiaka i partycypować / lub ewentualnie przyjechać / w kosztach. Przyjazd Pani chyba byłby lepszy, bo już na miejscu poznałaby Mańka i odpadło by ryzyko, że nie " zaiskrzy "[/QUOTE] ale się cieszę, jakby oczywiście się udało to byłabym przeszczęśliwa, a jeśli chodzi o szczekanie, to z mojego doświadczenia wiem, że te haszkowate to raczej nie szczekają, jedynie czasami zawyją, ale nie są w tym jakieś nagminne; -
[quote name='paula_t']Ciotka, ściągnęłaś już Masajkowi na stałe kołnierz? :) Nawet nie wiem, ile u psiurów się to nosi, bo mój takiego nie dostał, na szczęście nie próbował się dobierać do tego, czego nie miał ;)[/QUOTE] Codziennie próbuję Mu ściągnąć i mam nadzieję, że już przestanie się interesować, a na noc jeszcze zakładam i szczerze powiem, że dziś jest pierwszy taki dzień, że się tylko troszeczkę interesuje, także myślę, że już zaczynamy wychodzić na prostą:) wczoraj tel. do wet. i On powiedział, że tak 7-10 dni, i powinno być wszystko ok. a dziś jest już 8 dzień:) A wczoraj Masajek chciał skosztować żaby, czy ropuchy nie wiem, bo było ciemno, a ja się i tak na tym nie znam. Ale na szczęście zorientowałam się, po niewczasie, że coś cicho jest na tarasie i zaglądnęłam, także gad żywy został, a ja przynajmniej nie musiałam lecieć w nocy do weta, bo ponoć niektóre te zwierzątka są trujące, ble....
-
[quote name='Lobaria']Do Liliany trafiają psiaki z problemami, nieadopcyjne. Czyżby Ona miała z nimi problemy? Zobaczcie:) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/304797_389955854391152_1153734763_n.jpg[/IMG][/QUOTE] gdyby ludzie chcieli się tak chętnie uczyć jak psy, to mniej byłoby "zwracanych" psów (bo nieadopcyjny)
-
[quote name='paula_t']Na mojego maila jest sporo rzeczy pozakładanych, np. allegro, jakieś grupony itd., to jest taki mail, z którego cała rodzina korzysta, więc ja kasuję wszystko na bieżąco, co tylko nie jest mi potrzebne. Nie robiłam forwarda, tylko kontaktowałam się z michelle przez dogo, pisząc jej, jak wygląda sytuacja. No nic, trudno, zadzwonię w poniedziałek do Pana dr i będzie wszystko wiadomo. Edit: Przypomniało mi się coś i udało mi się wysłać maila. W miejscu, w którym wpisuje się adres mailowy, jak da się strzałkę w dół, to pojawiają się wszystko adresy mailowe, na które wysłałam kiedyś maila i tam był :)[/QUOTE] no to Twój czas na wypracowanie referatu przynajmniej nie pójdzie na marne:) czyli czekamy na wieści:)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE=Mazowszanka; Dlatego mam nadzieję i moi domownicy też, że Lilka znajdzie dom do końca wakacji. Na dodatek ona nie umie chodzić na smyczy, kręci się w kółko. To chyba pozostałość po pobycie w kojcu, a potem w klatce w klinice.[/QUOTE] no to mamy nadzieję, że Lilka skradnie kogoś serduszko i dziewczyna na zawsze znajdzie swoje miejsce na ziemi:)