Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Bostonku kochany, kibicuję Ci, żebyś trafił na wymarzony domek;
  2. to czekamy na fotorelację:)
  3. [quote name='Monika89']Paura w ogóle nie podobna do mamy[/QUOTE] a Ty kochana zamiast przygotowywać się do wizyty (np. porządki w lodówce, bo tam też mają zaglądać), śmigasz po dogo?;)
  4. [quote name='Lobaria']Trochę mnie boli, że były DS Lakiego nie odezwał się ANI RAZU, gdy pozbył się Lakiego...[/QUOTE] Lobaria ja tak dwa dni temu właśnie o tym myślałam, że ten były ds zupełnie się nie odezwał, to naprawdę przykra sytuacja:(
  5. widzę na fb, że niestety Zuzinka może stracić dt, bo być może nie będzie mogła wrócić do Magdy po Jej powrocie, trzeba coś szybko wymyślić; kochana i biedna ta Zuzina:(
  6. [quote name='paula_t']widziałaś zdjęcia?:D[/QUOTE] widziałam, te zdjęcie Marianka z Michell jak On na Nią patrzy, jest bezcenne:)
  7. [quote name='Baktor']Smyk jest po spacerze, nachodził się i teraz śpi :) spokojnie spaceruje i grzeczny jest :)[/QUOTE] Stasieńku tak dobrze się czyta takie wiadomości o Tobie:)
  8. [quote name='zuzolina']no nie był...on sam do domu wejść nie chce nawet po zachętach. koty z tego co zauważyłam to goni i te co uciekają i co psów się nie boją i stoją w miejscu. Dziwne jest dla mnie to,że on strasznie szybko się zraża do ludzi. Nie wiem z jakiego powodu. Czasami przychodzi, łasi się, przytula a na drugi dzień nie chce podejść i ucieka mimo że mój stosunek do niego się nie zmienia. Jest juz u mnie 3 tygodnie i myslałam że n tyle to się do mojej osoby przekonał....[/QUOTE] to pewnie nie bierze się z nikąd, ktoś pewnie zrobił Mu krzywdę, trzeba niestety poczekać, On znów zaufa, tylko nikt nie może Go później skrzywdzić;
  9. czy dobrze rozumiem, że Kredzia ma swój ukochany domek?
  10. a mój TZ też jest na bieżąco ze sprawami Marianka:)
  11. ha ja już byłam, i oglądnęłam, i zdjęcie tak super jak Jego model:)
  12. jaka ja piękna i uśmiechnięta, do tego taka kompaktowa, że domki same powinny się o Tinkę bić!!!
  13. Mat przyznaj się, jak się zachowujesz jak sam zostajesz?
  14. jaki z Niej bije spokój, naprawdę super sunia:)
  15. [quote name='Lobaria'][B]Krysia to Anioł, nie kobieta:) Podczas rozmowy tel poprosiła mnie o link do Rumby, zobaczyła, ile brakuje i kliknęła przelew :) [/B][/QUOTE] bardzo dziękujemy[COLOR=#000000] [/COLOR]:Rose::Rose:
  16. [quote name='piescofajnyjest']ja nawet nie wiedzialam, ze ma bana:([/QUOTE] przepraszam, że pytam, ale za co można dostać bana, bo ja przyznam się nie przeczytałam uważnie/wcale regulaminu i nie bardzo się łapie, że jakieś punkty można dostać, bana, i to dożywotniego?
  17. Gacusiu ucz się szybko i pokochaj koty, to i o domek będzie łatwiej:)
  18. będziemy marudzić o fotki do skutku;) choć wiem, że wstawianie fotek na dogo to nie taka łatwa sprawa;
  19. Tinka z uśmiechniętym pycholem, jest przepiękna; jeśli chodzi o zdjęcia, to też uważam, że dużo robią, jak ogłaszałam Masajka (późniejszego mojego tymczasowicza), to dosłownie niemalże nie było odzewu, jak kolega zrobił Mu lepsze fotki, to od razu rozdzwoniły się tel. i Masaj jest w swoim domku:)
  20. [quote name='giselle4']kobiety jakie mam sliczne fotki ale zbyt duze a ja nie uiem zmniejszyc:-( poprosze Tz po poludniu...[/QUOTE] no to my czekamy na zdjęcia z naszym modelem Marianosem:)
×
×
  • Create New...