-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Harry, jest taki śliczny, a dobre zdjęcia pewnie przyciągną większą uwagę, tylko szkoda, że ludzie wciąż patrzą oczami, a nie sercem;
-
Sonia kosztowna operacja łapki - zerwane ścięgno - oraz karma pomocy
asiuniab replied to Temida's topic in Już w nowym domu
a czy skoro łapkę przecięło coś ostrego, to czy mógł być to ten dziad, któremu powierzono sunię? -
czyli jak Oskarek już będzie po rehabilitacji, to niezbędna będzie szeroko zakrojona akcja ogłoszeniowa?? A Oskar jest wykastrowany, przepraszam, jeśli już gdzieś była ta informacja?
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
asiuniab replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
matko taka kupka nieszczęścia, ale charakterna, albo bardzo cierpiąca, biedna jednym słowem:( -
ja też trzymam kciuki i czekamy na wieści z nowego domu i zawsze będziemy prosić o zdjęcia;
-
nie mogę na razie wspomóc finansowo, ale pamiętam o Rumbie;
-
Sabciu, cieszę się, że już jesteś w hoteliku, uff.
-
Saba ma cudowne zdjęcia, rzeczywiście tekst dobry by się przydał z wymogami co do domu i ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia;
-
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
matko, ja już byłam u Ziry, ale widzę, że nic nie napisałam i już by mi mogła księżniczka gdzieś uciec; -
bidny Gacuś Placuś, ale jeśli chodzi o kafelki, to mój poprzedni pies do końca życia nie umiał chodzić po kafelkach, tylko chodziła po dywanach, nawet w kuchni musieliśmy położyć, taki niby dywan, bo Ona wchodząc na kafelki wysuwała pazury i się rozjeżdżała; ale super jakby Gacaka udało się przyzwyczajać do domu, chłopakowi zwiększy to szanse na dom;
-
kochani dziękuję za wszystkie rady i przybycie na wątek Aramiska, On nie wie, że walczymy o Niego, ale jakby wiedział, myślę, że byłby także wdzięczny:) przepraszam, że nie jestem aktywna w ostatnich dwóch dniach, ale weekendy to dla mniej intensywny czas, bo TZ jest w domu i muszę to maksymalnie wykorzystać, i w związku z tym nie ma nas w ogóle w domu, a ja nie mam jak zaglądnąć do neta:(
-
Paula, Marian, wiecie jak się cieszę, to wasze spotkanie było przez los starannie utkane, abyście oboje mogli być szczęśliwszymi osobami, i takimi sprawiającymi radość innym. Niesamowity w tym wydarzeniu jest efekt synergii jaki nastąpił. Cieszę się, że Paula nie została z tym wszystkim sama, a tyle osób Jej i Mariankowi kibicuje i kibicowało i będziemy to robić nadal; Mam nadzieję, że to wydarzenie, nakręci spiralę dobra też dla innych bid, bo One też czekają na pomoc; ps. Marian ja też chcę Cię odwiedzić, a jakby udało mi się jeszcze poznać przy tym Paulę, to byłoby super, ale nie sądzę, że tym razem będzie mi to dane;
-
Sonia kosztowna operacja łapki - zerwane ścięgno - oraz karma pomocy
asiuniab replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak Sonia po operacji? -
cześć Oskar, psiaczku jak się mają Twoje sprawy?
-
[quote name='hop!']Dr Orzeł zaleca zrobienie dodatkowego, dość kosztownego badania - rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego (ewentualnie tomografii lub mielografii).[/QUOTE] tak właśnie czytałam, dlatego mi się wydaje, że lepiej aby fachowiec w tej dziedzinie oglądnął sunię i wtedy można podejmować decyzję, bo wiadomo te zaproponowane przez dr Orła (nie wiem czy dobrze, że odmieniam nazwisko) są b. kosztowne;
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
matko jaka kupka nieszczęścia:( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Mazowszanko, bądź wyrozumiała dla suni. :roll: Dyć to pierwsza noc w nowym domu.Ludzie w nowym miejscu też czasem źle śpią:eviltong:[/QUOTE] ale Ona u Mazowszanki też tak miała:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Dostałam rano sms-a, że wszystko w porządku. "Spała z nami" -co chyba oznacza ,że do łóżka wskoczyła cwaniara jedna ? Tylko z tą [B]5.30[/B] trzeba coś zrobić. Mnie się wydaje, że tu nie chodzi o siusiu tylko ma takie przyzwyczajenie wstawania o tej godzinie. Macie jakieś pomysły ?[/QUOTE] ale się cieszę, Liluś kochana jesteś:) a z tą 5:30 to nie wiem jak pomóc Lilce, ale wiem jak pomóc rodzince, może trzeba się przyzwyczaić;) a tak serio jak ktoś wie, co można zrobić, to prosimy o rady:) -
[quote name='Avilia']I po raz kolejny się zgadzam.Kochane naprawdę nie chcę się po raz setny powtarzać,ze Aramis nie jest psiakiem tak jak każdy inny.On nie potrzebuje tylko hotelu,on potrzebuje hotelu ZE SZKOLENIEM. Ktoś zaproponował hotelik w Węgrzcach,owszem mamy tam psy,bardzo sobie cenimy Panią Anetę,ale Pani Aneta nie prowadzi szkoleń i ma same niewielkie,łagodne psiaki mieszkające razem.Bardzo proszę jak już się rozglądamy to w kryteriach jakie potrzebujemy,a nie byle gdzie byle hotel. [B][COLOR=#FF0000]To ma być hotel (po raz setny) ZE SZKOLENIEM,renomowany.W żadne inne miejsce pies nie pojedzie! [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Z Panem Markiem będziemy się kontaktować po niedzieli.[/COLOR][/QUOTE] ja też się zgadzam, że to musi być hotel ze szkoleniem i to z potwierdzonymi sukcesami z psami takimi jak Aramis; o takie wypisywanie takich propozycji apelowałam i apeluję; jednocześnie dziękujemy za pomoc;