Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. [quote name='Izabela124.']Z jednej strony fajnie, że nadgodziny, bo większe pobory a z drugiej czasu na nic nie ma Nie liczę na nadgodziny :shake: Pracuję w rodzinnej firmie więc... Poza tym ja i tak na umowie mam pół etatu a finanse to już zupełnie inaczej ;) PILNE!!! Kochane Ciocie może Ktoś z Was coś wymyśli ... http://www.dogomania.pl/forum/threads/234076-Pi%C4%85tek!bardzo-pilne!che%C5%82mno_p%C5%82ock_che%C5%82mno!!!?p=19863927#post19863927
  2. [quote name='betty_labrador']o jeziu psioszczurkowo :D :loveu: jak cudownie :D Jak tam Ptysiowa sprawy? poukładały sie choc troche?[/QUOTE] Mój mąż już się poddał i pyta kiedy zakładamy formalne zoo :evil_lol: Już jest prawie ok :) Dziękuję, że pytasz :) [quote name='Błyskotka']Właśnie, jak zdrówko Ptysia ?[/QUOTE] Te problemy to chyba wyjaśnione. Miał glistę jeszcze... a teraz po odrobaczeniu jak nowo narodzony (tfu tfu nie zapeszać) nawet suchy pokarm zjada bez wybrzydzania i zero wymiotów, biegunek, bulgotania w brzuszku :) Za dwa tygodnie powtarzam odrobaczanie a potem chyba zbadam jeszcze kupkę dla pewności. Właśnie dotarłam do domu... mam tyle roboty, że robię nadgodziny i nawet na moment nigdzie nie mogę wyskoczyć. Wracam totalnie zmęczona i to nie fizycznie.
  3. [quote name=':: FiGa ::']Dzien dobry ;) Mi tez dogo wczoraj zaprotestowalo, a chcialam wyedytowac posta i napisac ze widzialam fotki :shake: Otoz widzialam, widzialam :cool3: Iiii... jeszcze cos mialam napisac a totalnie mi wylecialo z glowy :hmmmm: a ja wstawiłam fotki i w tym momencie mi padło i nawet nie widziałam czy się wgrały :roll: Skleroza :razz: [quote name='unikatowydiament']gratulcje nowego członka rodzinki:multi: a Ptyś to ideał na 4 łapkch:smile: :) Nie jest ideałem ale jak dla mnie to mądry psiak i chociaż jeszcze dużo pracy przed nami to wiem, że damy radę ;) [quote name='Ty$ka']Noo... jak się poprawiłaś to mogę zostać :-D A teraz proszę o streszczenie tych 46 stron :lol: Hura!!! :multi::evil_lol: STRESZCZENIE: blablabla... zdjęcia...blablabla....zdjęcia... o Ishtar dołączyła do stadka... blabla...zdjęcia... pierogi... blabla...zdjęcia... deszcz...blabla... znowu robal :/...blabla...ooo Mavi dołączyła... blabla...zdjęcia...:evil_lol: [quote name='dOgLoV']Hejka ;-) https://lh5.googleusercontent.com/-VBzamKzxdOw/UIcvRKORh1I/AAAAAAAAFd8/vmCPE0sjGrk/s628/IMG_0055.JPG :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:szok , jaki on jest opiekuńczy :loveu::loveu::loveu::loveu: ale jedno jest pewne , kota to Ty mieć w domu nie możesz wiec Pepsi jest bezpieczna :evil_lol: Hej :loveu: Kota tez naumiem współpracy z gryzoniami :diabloti:
  4. [quote name='Besti']Uf nadrobiłam:lol: https://lh5.googleusercontent.com/-VBzamKzxdOw/UIcvRKORh1I/AAAAAAAAFd8/vmCPE0sjGrk/s628/IMG_0055.JPG Zdjęcie rodzinne:loveu: Ale nadal nie mogę pojąć jak on szczurków nie zgniata:lol: Brakuje tylko Lou (koszatniczki) :loveu: Ja tez nie pojmuje ale widzę, że mu się udaje :evil_lol: A one nieraz same pchają sie pod niego :smile: [quote name='Lili8522']Wpraszam się po raz pierwszy! I na pewno nie ostatni ;-):oops: Ptyś jest piękny, piękny i jeszcze raz piękny!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Witamy nowa Ciocię :multi::loveu::loveu::loveu: Na pewno i my wpadniemy w odwiedziny i tez się nas nie pozbędziecie :evil_lol: [quote name='Ana :)']https://lh5.googleusercontent.com/-VBzamKzxdOw/UIcvRKORh1I/AAAAAAAAFd8/vmCPE0sjGrk/s628/IMG_0055.JPG w takie futerko fajnie się wcisnąć :-D uroczo:loveu: Ja sama lubię przytulać się do niego :loveu::loveu: więc szczurkom tez się nie dziwie :-D Omg... ale mi się pracować dziś nie chce :roll:
  5. Dzień dobry :) Ja znowu w pracy i masa roboty :( Na szczeście dziś nie pada i jest w miarę ciepło :multi: [quote name=':: FiGa ::']Tomek jak kladzie sie lulu to tez mu wszystko jedno jak poslane, byle bylo sie czym przykryc :evil_lol: Bywalo ze przychodzilam z kapieli a ten spal przykryty kocykiem, bo koldry sie ksieciuniowi nie chcialo w poszewke ubrac :evil_lol: Musicie duzo puszczac je razem na neutralnym terenie... moze z czasem sie zaakceptuja :kciuki: O fotki :loveu: Dobrej nocy :)[/QUOTE] Skąd ja to znam :evil_lol: Bardzo dużo razem przebywają, minimum 2-3 godziny dziennie. Plus jeszcze wybiegi zapoznawcze z Ptyskiem. Wczoraj mi forum padło o 2 w nocy :/ [quote name='Patik']Szczurki moje gryzoniowe marznie, uwielbiam jak tak siedzą Ci an ramieniu,albo w kieszeni i nawet nie myślą wyskoczyć:-D[/QUOTE] A jak fajnie kiedy Ci siedzą całym stadem na ramieniu :evil_lol: [quote name='Izabela124.']A ja zawsze miałam chomiki a szczurków nigdy chociaż zawsze chciałam. Widzę, że u was gryzonie zdominowały dom :evil_lol:[/QUOTE] Ja miałam raz chomika ale jakoś nie przekonują mnie te gryzonie. Strasznie to to głupiutkie w porównaniu ze szczurkiem :)
  6. Dzień dobry :) Fajnie, że sa takie postępy w relacjach kocio-psich :):multi: [quote name='agaga21'][B]i już kiedyś pytałam ale nikt mi nie podpowiedział, więc zapytam jeszcze raz. jak w windows 7 włączyć podkreślanie błędów?[/B][/QUOTE] Chodzi Ci by np. na forum podkreślało błędy? Jeśli tak to zależy jeszcze jaką masz przeglądarkę. W Mozilla Firefox wchodzi się w [B]Opcje[/B] - [B]Zaawansowane[/B] - i zaznaczasz [B]"sprawdź pisownię podczas wprowadzania tekstu". [/B]
  7. Tak na dobranoc :loveu: Tu pod Ptysiem jest jeszcze Ishtar ale tak się w niego wcisnęła, że widać tylko ogonek :evil_lol:
  8. [quote name=':: FiGa ::']W pore go z tego strasznego miejsca zabralas. Marcel po takich zrywach nawet nie biegl w strone domu, tylko byle dalej od ludzi, w tym mnie... zagoniony w slepa uliczke, osaczony dawal sie dopiero zlapac w petelke... bywalo ze po powrocie ryczalam z bezsilnosci. I to bylo dokladnie 2 lata temu :([/QUOTE] Nawet nie myślę co by z nim było gdybym tam nie pojechała. Straszne :( Biedny Marcelek i Ty... Nie dziwię się, że płakałaś :shake: Podziwiam Cię za opór i to jak jest teraz :)
  9. Wpadam przewietrzyć ;)
  10. [quote name=':: FiGa ::']Rozczulam sie, bo pamietam jak moje ogonki spaly tak powtulane w siebie :loveu: I w hamaczkach :evil_lol: Widocznie Twoje dziewczynki wola same sobie poscielic, ja mialam pieciu szczurzych facetow ktorzy ciagle szli na gotowe :evil_lol:[/QUOTE] No bo to faceci, więc juz wszystko jasne :evil_lol: One sobie zabierają szmatkę i układają się u góry na niej no i przesłodko to wygląda :loveu: Tylko szkoda, że Io ich w klatce bije nadal i śpi sama :(
  11. Wpadam przewietrzyć :evil_lol:
  12. Dobrej nocy dla Pańci i buziaki w nosek dla Rikuni :loveu:
  13. [quote name=':: FiGa ::']Takie osobki i ich historie zapadaja w pamiec, poniewaz i my przechodzilismy podobne schematy i wiemy jak bywa ciezko. Ja zalamywalam rece, tez myslalam ze jestem beznadziejnym przewodnikiem, moj pies sie boi, moj pies nie ufa mi, nie jest pewny tego ze nic zlego mu sie z mojej strony nie stanie, a nawet w razie potrzeby go obronie :( Teraz jest inaczej. Nadal mamy zalamki, ale jest to niebo a ziemia w porownaniu z tym co bylo kiedys. Dlatego tak mocno zwiazalam sie z Marta i Luna, choc na watku nie udzielalam sie jakos specjalnie to na bierzaco go czytalam.[/QUOTE] Dokładnie. Ja chociaż w sumie nie miałam takiego problemu z moimi psami. Ptyś tylko na początku wszystkiego się bał ale to normalne dla szczylka poznającego świat. Teraz czasami są wydarzenia, że się wystraszy ale ufa mi i idzie za mną. Natomiast Kolka mojej Mamy do dziś boi się różnych rzeczy choć już jest teraz bardzo dobrze. A wcześniej nieraz była załamka. Potrafiła wyrwać się z obroży na widok auta i biegła przed siebie byle do domu, nie patrzyła czy ulica czy nie :shake:
  14. A teraz dobrej nocki ;)
  15. [quote name=':: FiGa ::']Ptys jaki delikatny tatus laaaa jacie :loveu: A i trzecia ogoniasta u Was zamieszkala - no cudo :loveu: Porob fotki jak dziewczynki spia razem :)[/QUOTE] :loveu: Właśnie teraz śpią przytulone do siebie i jak to słodko wygląda :loveu:ale nie będę teraz świeciła światła i przeszkadzała im. Córka ma na komórce taką fotkę jak śpią w dzień. :) Ale hamaczki u nas się nie sprawdzają.:shake: Nie chcą w nich spać i wszystkie trzy usiłują je rozwalić i zabrać szmatkę :evil_lol:
  16. No racja. Dziewczyny maja pecha :( Mam nadzieję, że to z czasem im wszystko się odpłaci szczęściem i normalnym życiem.
  17. [url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/299356_367162710033317_1234817968_n.jpg[/url] ale ona jest słodziutka :loveu:
  18. [quote name=':: FiGa ::']Czesc :) Dziekujemy wam za pamiec o nas :) Mam jakies gooopie fotki Miziastej :evil_lol: Iza, nie spisz jeszcze? Ja tez... jutro staje 6:30, a zamiast isc spac czytam jakies fora.... :wallbash: Jutro bede bardzo zalowac. I wiesz moze co jest z Luna? Prosze o pw... martwie sie, a na watku cisza glucha zapadla...[/QUOTE] Też rano muszę wstać koło 7... ale spać nie mogę. Właśnie myślę o Lunie i nie mogę nic wymyślić:( . Napisałam troszkę na jej wątku. Mam nadzieję, że mnie nie uduszą za to.
  19. Wiem chyba jak się czujesz i łączę się w bólu. Ja leczę się już ponad 2 tygodnie... Zdrowia życzymy :) Dobrej nocy i mizianki dla Leonka:loveu:
  20. No niestety martwiące :( Mam nadzieję, że Sylwia i Kasia nie będą złe na mnie... ale Lunka wraca do Sylwi bo Kasia nie może teraz pracować z Luną dalej i trzymać jej u Siebie. Jest tylko problem z dojazdem małej do domu...
  21. Fajnie, że u Figowej lepiej :) Dobrej nocy Sylwiusie, Marcelusie i Figusie :loveu::evil_lol:
  22. Śliczne zdjęcia dziewczynek :loveu: tylko szkoda, że tak mało :( To przeciąganie wydaje mi się normalne. Chyba każdy pies się przeciąga po spaniu a gdyby Lunke bolało to pewnie nie rozciągałaby tak łapek. Najlepiej dla spokoju i 100% pewności zrobić prześwietlenie i nie będziesz się martwiła :)
  23. [quote name='kalyna']:mdleje: jak mogłam ich pomylić :( :( oby mi wybaczyły.... to przez to, że Ptyś ma za dużo kumpli :loveu:[/QUOTE] NO to rude a to białe, to wielkie misio a to małe słodkie wredziątko. Można się pomylić :evil_lol: Na pewno wybaczy ;) Ja czasami sama się gubię w tych jego kumplach :evil_lol: Już ostatnio Babka mnie zaczepiła, że jak Ptyś wyrósł bo był taki malutki jak bawił się z Jej pieskiem i blabla... ja stałam udawałam, że poznaję ale za cholerę nie wiem Kto to :evil_lol:
×
×
  • Create New...