-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
[quote name='magdabroy']Pewnie będę ryczeć jak bóbr :evil_lol: Ja będę musiała oddać, bo po cesarce nie będę mogła się nim odrazu zajmować :( To co to za L4?![/QUOTE] Kurcze no ta cesarka :( Może jeszcze coś się zmieni... ja nadal trzymam kciuki i wierzę :) Tak to jest z L4 jak się pracuje w księgowości przy okazji w rodzinnej firmie... Terminy są ważniejsze, do 25-tego vat-y w firmach muszę porobić a mam 12 firm do prowadzenia.
-
[quote name='magdabroy']Dlaczego mamy Ci odradzać :evil_lol: Bo my uczynne jesteśmy, to oferujemy pomoc ;)[/QUOTE] No tak :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']U nas oberwanie chmury bylo przed chwila... Monachium sparalizowane.... a ja wrocilam do domu mokra jak kura :placz:[/QUOTE] Jak ja bym chciała wrócić mokra dzisiaj ze szkolenia... ;)
-
A teraz pozdrawiamy z dusznych Mysłowic :D
-
[quote name='unikatowydiament']u Amfetki jest mała poprawa:multi: trzymajcie kciuki,aby jeszcze było lepiej:)[/QUOTE] :multi: Trzymamy ciągle :)
-
[quote name='dOgLoV']Buahahahahahahahaha , nigdy !!!! :eviltong:[/QUOTE] Nigdy nie mów nigdy :evil_lol: [quote name='magdabroy']Powiedziałam, że ja bym chciała zdjęcia takiego jeszcze nieumytego maleństwa, najlepiej leżącego na mojej piersi :loveu: Ale nie wiem w jakim stanie będzie tatuś :evil_lol: Czy da radę focić :-D[/QUOTE] No takie to słodkie kiedy przytulasz po raz pierwszy dzidziusia. :loveu: Ja już puścić nie chciałam :D No z tym foceniem tatusia to może być różnie :evil_lol: Ale Ci fajnie z tym wolnym:) Ja mam l-4 na kręgosłup i muszę kisić się w robocie... :/
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6661.jpg[/url] super :evil_lol: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6684.jpg[/url] :loveu: Wszystkiego naj naj naj z okazji Rocznicy Ślubu :) -
A i tak się dziś obcięłam bo mi gorąco było :evil_lol: Seba jeszcze nie widział ale może nie zauważy :roll: :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-6wbL6x7Bubs/T-Hq3dCj5bI/AAAAAAAAA0A/T0IVKI0GlRM/s479/IMAG0678.jpg[/url] [B][SIZE=5][COLOR=#0000ff]Ja chcę ZIMĘ !!![/COLOR][/SIZE][/B] :placz::diabloti:
-
[quote name=':: FiGa ::']Basenikowy Ptys :loveu:[/QUOTE] :loveu: Ciekawi mnie jak będzie pływał w jeziorze :) [quote name='magdabroy']Ja nie kraczę :shake: Ale jak nie potrafisz sama zdecydować, to my Ci tu chętnie pomożemy podjąć odpowiednią decyzję :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='monika&karol']Będziemy wspierać i pomagać :eviltong:[/QUOTE] No jakie... :evil_lol: Zamiast mi tu odradzać to One jeszcze pomoc oferują :mad: [quote name='phase']Ptysiek wymiata. :grins:[/QUOTE] Dziś mi się nic nie chce więc wylałam mu wodę na taras i to samo robi. Jemu wszystko jedno czy basen czy kałuża byle woda była :D [quote name='unikatowydiament']o 04.15 było nawet dość chłodno,bo teraz jest duszno niesamowity cukiereczek z Ptysia:smile:[/QUOTE] W tej chwili u Nas nie ma słońca bo są chmury ale jest na termometrze 35 stopni i ledwo się listki na drzewie ruszają... Coś o 14 popadało - tzn. spadły trzy krople, zagrzmiało i przeszło bokiem. [quote name='dOgLoV']Ale swietnie bawi sie w tej wodzie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='Milena9']I jaki szczęśliwy:loveu:[/QUOTE] Lubię kiedy jest szczęśliwy :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry :) To Bogdan ma z tą pamięcią tak jak ja :D -
[quote name='magdabroy']Nie doczekanie Twoje :eviltong:[/QUOTE] No ok, nie to nie :( :eviltong: Ale zdjęcia maleńkiego Teosia zaraz po porodzie będą ? :loveu:
-
wodne zdjęcia są super :) Widzę, że Kubuś i Doris też lubią moczyć dupcie ;)
-
Dzień dobry :) Dziś o 6 rano było chłodniej :multi: bo tylko 20 stopni... :evil_lol: [quote name='Kaaasia']Ale z niego wariat :-D[/QUOTE] No odbija mu czasami :evil_lol: [quote name='monika&karol']Zachowuje sie jak mój kot w kuwecie ;-)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='ania90']slicznie sie psiaki dogaduja:smile:[/QUOTE] Mam nadzieję, że Ptyś zawsze będzie tak reagował na psy i nigdy nie będzie agresywny do obcych psiaków :)
-
Pomiziaj Oliego od cioci Izy po brzusiu ;) Dobranoc:)
-
[SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=1][SIZE=2]A to tak na ochłodę :D Ptyś w misce [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]:evil_lol: [video=youtube;QtcMquULvG8]http://www.youtube.com/watch?v=QtcMquULvG8[/video] [SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=1] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff][SIZE=3][/SIZE][B][SIZE=3]Dobrej nocy Wszystkim :)[/SIZE][/B][/COLOR]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
Ja bardzo chętnie :) Nie lubię upałów, mam uczulenie na słońce i muszę chodzić kanałami :D Wolę jak jest chłodniej ale nie deszczowo, no i lubię zimę chociaż czasami mi zimno :evil_lol: -
Fajnie tak się przytulić w nocy do futerka :) Ptyś tylko chwilkę leży potem zeskakuje bo mu gorąco i dopiero nad ranem zawsze wgramoli się do łóżka. Czasami położy się cały na mnie i wtula pyszczek w szyję. Zawsze się obudzę wtedy bo troszkę waży :evil_lol:
-
[quote name='Elitesse']roztapiam sie, nic mi sie nie chce... oby do zimy :evil_lol:[/QUOTE] Podpisuję się pod tym :diabloti:
-
[url]http://i1120.photobucket.com/albums/l491/unikatowydiament/Oscar%20Patric/DSC01599.jpg[/url] jaki przytulaśny Oscarek :loveu:
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira'] U nas max 18 stopni non stop, więc spragnieni jestesmy ciepła :-)[/QUOTE] Jak ja Ci zazdroszczę takiej pogody :) -
[url]http://img213.imageshack.us/img213/559/p1000553c.jpg[/url] Kocham jak tak psiaki leżą :loveu::loveu::loveu: Nie mogę się napatrzeć chętnie wymiziałabym teraz Oliego :) Ale wiesz, że te jedno zdjęcie na długo nie wystarczy :cool3:
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-bdYaVof5gY4/T-B1oXrJNBI/AAAAAAAAAKM/nzanmK0r9jI/s640/13062012_001.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='magdabroy']Bardziej chodziło mi o to, żeby zobaczeć jak to robią profesjonaliści, niż naśmiewać się z Ciebie :eviltong:[/QUOTE] Naśmiewać nie ma się z czego :) Ale pośmiać się zawsze troszkę można :D Ze mnie też się nabijaja jak ćwiczę z psem :diabloti: Wszystkiego naj, naj dla Ciapuchy :BIG::new-bday::BIG:
-
Dobry wieczór :) albo już noc w sumie ;) Cały dzień mnie nie było a tu ani jednej nowej fotki... :mad: