[quote name='anett']Ajw tak Toro:lol: zapomniałam imienia; Pani bardzo podobał się Lucky ale bali się, że mogą sobie nie poradzić i warunki dla Luckiego byłyby mocno stresujące przynajmniej na początku
Angelika pokazała im Toro, który zaprezentował się idealnie jakby wiedział, że to jego wielka szansa no i ...pojechał do domu:lol::lol:
Też się bardzo cieszę, że kolejna bieda znalazła dom! teraz kolej na Luckiego, mam nadzieję, że już niedługo...[/QUOTE]
Ale się cieszę, że Toro się udało :)
Lucky też się doczeka ;)