[quote name='Kłapoucha']dzieki,zaraz wysylam,ale nie wiem co dalej,nie chce Was zostawic :(
wysylam 99 zlotych,jak cos ;)
[COLOR=#ff0000][B]aa musze napisac,ze Whisky znalazla swoja bohaterke i jest na tymczasie[/B][/COLOR] :cool3:
dzieki [B]Goldi-Baron[/B] :loveu:[/QUOTE]
Serio???!!! Wow :multi::multi:ale się cieszę!! O rany jak dobrze, że Whishy jest w DT!!