[quote name='madziakato']Boguś lepiej trochę wygląda, jego Pan już nie wyjeżdża , także nawet nie ucieka. Ty wiesz, że on ma 10 lat? Byłam zdziwiona, że aż tyle! Psiak wyrzucony to pewnie "strachulec" został wyłapany i trafił do Szczytów niestety:-([/QUOTE]
Fajnie, że z Bogusiem OK, "strachulca" strasznie szkoda :(
[quote name='Mysza2']Filmiki
[URL]http://pl.tinypic.com/r/2qsxche/8[/URL]
[URL]http://pl.tinypic.com/r/ebc11g/8[/URL]
Madziu, ale ona merda do Ciebie, będzie dobrze zobaczysz[/QUOTE]
Wspaniała sunia, ale jaka wystraszona bidulka :( co ona musiała przejść w życiu :(
Teraz już będzie tylko lepiej ;)