[quote name='basia34']dzisiaj dziewczyny 6 pieskow znalazlo domki ,Kori ,Gunia szczeniaczek Oli ,Luk Smajk i Dik.Jutro do domku idzie Bajk.[/QUOTE]
O ja cie!!! :) wspaniała wiadomosc :) :) tyle psiakow i to jednego dnia znalazlo domek : )
Ale za Bajkiem będe tesknila... moj pupil.. ; * szczęscia : )
A my dzisiaj przez pogode nie dotarłysmy i nie moglysmy zobaczyc tylu adopcji..
A co z Tigra?