Jump to content
Dogomania

milka10

Members
  • Posts

    952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by milka10

  1. Odwiedzam Boryska i mizianko dla chłopaka : )
  2. Trzeba tylko trochę cierpilwości i miłosci :) To następnym razem próbujemy isc na spacerek Azja.. : )
  3. Ooo!!!! Nareszcie!!! Jak sie ciesze, że Talent poszedł do domku :D:D:D Szczęscia Talent...!!! Należało Ci sie :)
  4. [quote name='Martika@Aischa']Jestem na zaproszenie Pauli .......finansowo niestety krucho :( na razie zapiszę chłopaka ........[/QUOTE] Ja również zapisuje i postaram sie zaglądac...
  5. Do góry lec i pokazuj sie wszystkim Kesh :)
  6. [quote name='basia34']moze pojda wszystkie nastepnym razem na spacer.[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł :) To następnym razem będę pamiętać o Cekinowym boksie.
  7. Zaglądam wieczorem do Szamanka i miziam chłopaka :)
  8. [quote name='basia34']Wieczorem tez jestem u Liska.[/QUOTE] I ja też dobranoc powiem Lisowi.
  9. można jeszcze Jagodę poogłaszać ;) Jak nie znasz charakteru to pisz do mnie na fejsie, to ci opisze je :)
  10. Hoopaj na gorę malutka..!
  11. Dobrze by było oswoić ja trochę ze smycza...
×
×
  • Create New...