[quote name='Martika@Aischa']Jestem na zaproszenie Pauli .......finansowo niestety krucho :( na razie zapiszę chłopaka ........[/QUOTE]
Ja również zapisuje i postaram sie zaglądac...
[quote name='basia34']moze pojda wszystkie nastepnym razem na spacer.[/QUOTE]
Bardzo dobry pomysł :) To następnym razem będę pamiętać o Cekinowym boksie.