Na spacerku był dzisiaj jeszcze Rubik, bardzo grzeczny, ale trzeba o niego zadbać : )
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc01560es.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img856/5341/dsc01560es.jpg[/IMG][/URL]
I jeszcze Strefik, wesoły na spacerku, na szczęście już nie musi się włóczyć po ulicach : )
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/dsc01569ld.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img138/176/dsc01569ld.jpg[/IMG][/URL]