[quote name='basia34']Podrzucam i szczeniaczek rudzielec poszedl do chaty.Milenko mam plyte ze zdjeciami Kiary ,wiec dam Wam w sobote.[/QUOTE]
To świetnie :) Ja w sobote przyniosę płytkę ze zdjęciami psiakow na stronę schronu ;)
A labrador świetny. Wstawię na facebooka, to może ktoś wypatrzy ;)