Jump to content
Dogomania

milka10

Members
  • Posts

    952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by milka10

  1. Pierwszy dzień akcji w naszej szkole bardzo udany. :) Miejmy nadzieję, iż do końca tygodnia zbierzemy jeszcze więcej pieniędzy i rzeczy dla psiaków.! :)
  2. A jak skończyła się zbiórka w tesco?? Było jeszcze dużo rzeczy? ;)
  3. [quote name='basia34']Dzieki dziewczyny za sobote.[/QUOTE] Oj świetny dzień to był ;))
  4. Zdjęcia Julki : [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/p9295904.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img715/7329/p9295904.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/141/p9295901.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img141/5598/p9295901.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/29/p9295902.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img29/4743/p9295902.jpg[/IMG][/URL] A tutaj są wszystkie zdjęcia: [URL]https://picasaweb.google.com/103849938163637275620[/URL] Zdjęcia z soboty wstawię w poniedziałek, bo Klaudia mi musi przesłać. A tutaj szczeniaczki: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=375819285827746&set=a.370046516405023.86049.368278446581830&type=1&theater[/URL]
  5. Dumka, Negra i Kendysia dzisiaj odnalazły swoje domki.. szczęścia!!! :))) Bardzo udany dzisiejszy dzień : ) Szczeniaki już wstawione, więc czekamy na odzew :)
  6. [quote name='basia34']Bielawka juz w chacie.[/QUOTE] No to świetnie :) Prawdopodobnie jutro przyjedzie pani ktora na facebooku wypatrzyła Dumkę, więc trzymamy kciuki ;)
  7. Dzisiejsza zbiórka w Tesco bardzo bardzo udana ;) Zrobiłyśmy małe zamieszanie w sklepie ;p ale dużo osób powrzucało rzeczy do koszyków ;)) A jutro widzimy się w schronisku ;D
  8. I jak z Dumką? Jedna pani jest nią zainteresowana, a nie wiem czy nie znalazła już domku ;)
  9. Labrador ogłoszony na facebooku ;) A picassa już zaktualizowana :) [URL]https://picasaweb.google.com/103849938163637275620[/URL] Pani Basiu, napisałam które psiaki są już zaadoptowane, jeśli któregos pominełam to proszę mi napisać :)
  10. [quote name='basia34']Podrzucam i szczeniaczek rudzielec poszedl do chaty.Milenko mam plyte ze zdjeciami Kiary ,wiec dam Wam w sobote.[/QUOTE] To świetnie :) Ja w sobote przyniosę płytkę ze zdjęciami psiakow na stronę schronu ;) A labrador świetny. Wstawię na facebooka, to może ktoś wypatrzy ;)
  11. Kiarka jaka szczęsliwa!!! :) :) A kropek, jaki ładny, trzeba mu domku poszukać..
  12. Podnoszę i mizianko przesyłam dla Lisa :)
  13. No to czekamy na wieści i kciuki ściskamy :)
  14. Podnoszę malutka i zyczę wspaniałego domku.. :)
  15. I ja zaglądam i dopiero w sobote się widzimy.. :)
  16. No io ja zaciskam kciuki zeby wszystko się dobrze potoczyło!! :)
  17. [quote name='Kasiass']Podrzucam Kesha i oczywiście cały czas trzymam kciuki za domek :)[/QUOTE] Ja także trzymam!! :)
  18. Mam takie pytanko: Czy DUMKA jest jeszcze w schronisku czy juz poszla do domku?? :)
×
×
  • Create New...