-
Posts
952 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by milka10
-
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
milka10 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasiakk']A jak tam Brutus? Już w domku? :D:D A i zdrówka Pani Jasiu. :)[/QUOTE] No własnie.. jak Brutus?? I jak sie Pani Jasia czuje? ;) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Robin dzisiaj pojechał do domku na jego jedynkę ma chrapkę Pedro Jutro przeprowadzka::)[/QUOTE] To świetnie! :) Szczęścia Robin..! Podnosze psiska! :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje pani Jasia?? To coś poważnego? Podnoszę psiaki na górę! :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
milka10 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
To jutro się widzimy i będziemy ok 10 :) Beziemy miec ciasto :D No to świetnie,że Brutusowi się poszczęści!! Trzymamy kciuki za poniedziałek! :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
No to widzimy się jutro i przyniesiemy ciacho :D I na kilka spacerków też wyjdziemy.. Miejmy nadzieje, że przed swietami jeszcze ktorys psiak znajdzie swoje szczęscie i swoj dach nad głową :) :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Cos nowego słychać w schronie? Jakie adopcje, czy na razie stoją...? :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
milka10 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Tak, sekretarka wraz z córką :) I mowiła, że psiaki mają świetne warunki i bardzo miła pani je oprowadzała i to po całym schronisku, hahahah :D Zimowo podnoszę psiaki :) :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Wszystkie psiaki podrzucam!! :) Przyszła zima, ale my nie odpuszczamy i jutro widzimy się na spacerkach ;) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
milka10 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia34']A robta co chceta czy jutro sie widzimy......[/QUOTE] Tak jutro jesteśmy!!! :) A i spóźnione życzenia mikołajkowe dla psiaków!! :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
milka10 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4'][COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]Nasze schronisko jest przewidziane na 250 psiakow i tej normy nigdy nie przekraczamy.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]W tym roku 311 psiakow znalazło swój spokojny i kochany dom.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]100%suczek opuszczających nasze schronisko zostało wysterylizowanych.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]Wszystkie nasze psiaki idą w swiat z kompletem szczepień, odrobaczone i odpchlone.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]5 psiakow musiało naczyc się jezykow obcych-niemieckiego i angielskiego[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]gdyz ich losy zostały na stałe związane z rodzinami które je adoptowały.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]W schronisku jest obecnie 182 psiaki ale idą Swieta i to jest dla wielu zwierząt bardzo smutny okres[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]gdyż nie pasują już do zasłon lub do wystroju wnętrz po wielkim sprzątaniu[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]wiec porzucenie i …schronisko.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]Nasze psiaki proszą o koce, kołdry, zaslony itd. ale prosba nie z pierza bo będzie piękny sztuczny snieg na boksach.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]Lubią smaczki czy puszeczke ze smakołykiem lub zabawkę.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]Schronisko zapewnia dobry,kaloryczny i cieply posiłek[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]ale na Mikołaja czy Gwiazdkę kazdy piesek[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]każdy zwierzak chce cos pysznego.[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]Za wszystko zwierzęta bardzo dziękują mokrym noskiem i merdającym ogonkiem [/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]oraz szczęśliwymi oczkami[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]hauuuuu[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#800080][B][FONT=Calibri]psiaki ze schroniska Azyl [/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] Wstawię na fb, bardzo dobry tekscik :) -
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
milka10 replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
Widzę, że spacerki udane! :) Pozdrowienia dla bolesławca :) -
Zaglądam do Daisy, trzymaj się malutka :)
-
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
milka10 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Na pewno znajdzie!!! Potrzeba jeszcze trochę czasu! :) -
Tuptus,jestem w psim niebie ,pamietajcie o mnie[*]
milka10 replied to giselle4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę kochanego chłopaka! :) -
AZYL - dolnośląskie schronisko. ADOPTUJ JEDNEGO Z NAS!
milka10 replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
podnoszę nasze pociechy!! :)) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia34']Kasiu wyslijcie do Kasi te pieski ktore same wybierzecie a zdjecia zrobi Grasia.Ulcia w Dz-wie.[/QUOTE] Ok, my się z Kasią już skontaktowałyśmy :) Dobrze, tak więc czekamy na zdjęcia :) A o Ulci dowiemy się jeszcze w sobote ; )) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
milka10 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Tak z Kasią już gadałam :) Ulcia poszła do domku???? A gdzie, do kogo i jak?? :) :) To świetnie!!! :) :))))) A i pani Basiu, może ktoś zrobić zdj szczeniaków i wstawić na dogo, albo wysłać na [email][email protected][/email] to zaczełybysmy z Kasią je ogłaszać :)