[quote name='fiorsteinbock']Kasiu, Milka - robicie ogłoszenia i wstawiacie fotki, może przejmijcie prowadzenie wątku od pierwszych postów. Dzięki temu będziecie mogły edytować posty na pierwszej stronie i wątek stanie się przejrzysty. Abyście mogły edytować moje posty, napiszcie prośbę do moda, aby przypisał wszystkie moje posty Wam, tzn. Kasi czy Milce. Właściwie to cała pierwsza strona z postami, może zostać przypisana jednemu użytkownikowi.[/QUOTE]
Ok, nie ma sprawy :) Tylko zgadamy się o tym na ferie, bo teraz mało czasu... Za tydzien już będziemy wolniejsze to się tym zajmiemy :)