Jump to content
Dogomania

Besti

Members
  • Posts

    2692
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Besti

  1. Witamy i dziękujemy za komplementy, miło tak na sam początek:multi: W południe byłyśmy na rowerze. To narazie drugi wypad bo Besti nauczyła się NARESZCIE ładnie biegać obok roweru i zrozumiała, że opon się nie gryzie:roll: Przejechałyśmy tylko 3-4km z przerwą bo Mała poznała nową koleżankę Lexi i nie miała zamiaru jej opuszczać. Niestety nie brałam aparatu bo miał to być krótki wypad który się wydłużył. Następnym razem napewno cyknę kilka fotek. Tymczasem pokarze Wam Kochani największą pasję mojego Maleństwa- PŁYWANIE:evil_lol: Pierwszy wypad nad morze. Wcześniej pływała tylko w stawie lub zalewie więc myślałam, że będzie się bała fal lub zimnej wody a ona jak małe dziecko skakał na fale. Pluskała się godzinę, mogłaby pewnie i dłużej ale mi już się nudziło i ją na siłę wyciągałam:roll: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2534/dsc07365b.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7944/dsc07395va.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2041/dsc07408u.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/7857/dsc07415r.jpg[/IMG] I sruuu falą w mordę:evil_lol: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4795/dsc07434.JPG[/IMG] A tutaj ściemniała bo tylnymi łapami chodziła po dnie haha [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4369/dsc07413up.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1757/dsc07456u.jpg[/IMG] Fajnie było;) Soczyste buziaki od Besti:bluepaw:
  2. [quote name='Istar19']Witamy :D i zapraszamy jak najczęściej :) tylko ostrzegam ...lubię dodawać duuużżooo zdjęć mojej ferajny:) Holi z Maszą są jak siostry ...czasem się pokłócą, że kłaki lecą, ale zazwyczaj się kochają, tolerują i jedna bez drugiej żyć nie może - choć są jak ogień i woda :) a na parapecie mam dwie czachy ..psie mniemam, znalezione w lesie ^^' Sol (moja kotka) strasznie je polubiła i często robi sobie z nich poduszkę, leżąc na parapecie ...w sumie to jej twardo musi być ...[/QUOTE] Właśnie się cofam stronami, przeglądam zdjęcia z wyprawy i zazdroszczę bo my mieszkamy nad morzem a do gór i lasów daleko. Masza i Holi wybiegały się za wszystkie czasy. Boszzz święty a czachy Cię nie straszą w nocy?:evil_lol: Może Sol specjalnie pozuje traktując je jako niby swoją zdobycz/ofiarę? haha:lol:
  3. Wpadam z rewizytą, witam Ciebie i dziewczęta;) Widzę, że one się świetnie dogadują, nawet się o piłkę nie biją:eviltong: Istar co Ty masz u siebie na parapecie za czachę?! Będziemy wpadać:)
  4. [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) Wpadamy z rewizytą i widzę, że jesteśmy pierwsi :multi: Śliczna jest Samanta :loveu: [URL]http://img840.imageshack.us/img840/3941/dsc06608l.jpg[/URL] przesłodko :)[/QUOTE] Serdecznie witamy, dziękujemy za odwiedziny i u nas oraz zapraszamy częściej:lol: [quote name='unikatowydiament']witamy się cieplutko:) bardzo przykro mi z powodu Soni [*] One na zawsze pozostaną w Naszych sercach,mój Baltuś 5 lat temu umarł,i nadal o nim często myślę Mam dużą słabość do rottków,a Samanta piękna jest:) pozdrawiamy cieplutko[/QUOTE] Dziękuję za odwiedziny i wpis! Czyli dobrze wiesz co znaczy strata przyjaciela ehh... Besti przesyła soczystego buziaka za te komplementy:evil_lol: [quote name='leónowa']Samanta jest przecudna, aż mnie ściska, że jeszcze tyle czasu muszę czekac na drugiego psa, tym bardziej, że zawsze marzyłam o dużym psie, a mam takiego malucha, że jeszcze bardziej mi tęskno za kolejnym;)[/QUOTE] Słowo dotrzymane, witamy cieplutko:lol: Malucha też dobrze jest mieć, gdy się zaprze bierzesz pod pachę i idziesz dalej, a takiego cielaczka to niekoniecznie łatwo przemieścić:lol: [quote name='Istar19']Samanta jest boska :D Rotki są wspaniałymi psami :) będę czasem zaglądać![/QUOTE] Aaaa witam witam i dziękuję za odwiedziny gorąco oraz za komplementy! Więc zapraszamy:evil_lol: A tutaj zatapiamy ząbki w gryzaku czyli to co Bestie lubią najbardziej:diabloti: Wybaczcie jakość szelek ale to są te z wsiowych do brudzenia, pływania itp. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/405/dsc07467mfm.jpg[/IMG]
  5. Silny psiaczek. Ty się nic nie bój, bo jest młody i szczęśliwy i rozkazuje Ci myśleć tylko pozytywnie i cieszyć się z życia razem z Leonkiem;) Posmeraj go ode mnie:lol:
  6. Lunka pływaczka:lol: Boski kadr ale czuję mały niedosyt-więcej zdjęć poproszę!
  7. Nie dziwie się, że uwielbiasz:evil_lol: Trzymam za słowo;) Powiedz mi, czy Leonek nie poniósł konsekwencji zdrowotnych przez to, że był tak tragicznie traktowany? Bo on wygląda teraz jakby całe jego życie było sielanką:lol:
  8. Witam;) Nie denerwuj się tak na wszystkich wokół to przestanie boleć serce:) Oscar śliczny, smeranko dla jego dużej mordki. A co się dzieje z nim, że tak biegasz po wetach? Będę wpadać!
  9. Witam! Przeglądnęłam cały wątek. Jako kolejna osoba chylę czoła przed tym czego dokonałaś. Widać, że Leonek to naprawdę wesolutki piesiu więc jak można było zrobić mu krzywdę? Ale najważniejsze że u Ciebie jest teraz prze-przeszczęśliwy:lol: Tu bym go wymiziała [url]http://i48.tinypic.com/28vsjs0.jpg[/url] :loveu: Będę wpadać;)
  10. [quote name='meow']Fotki już niebawem, mamy zabiegany weekend :) Betti strasznie męczy mojego tate o rzucanie jej frisbee - a powiedzmy szczerze, on nie przepadał za nią na początku za bardzo (pogląd że pies ma być przy budzie...), a teraz hulają razem aż miło ;)[/QUOTE] Aaaaa dziwisz się, że podbiła Taty serce?;) Wklej fotki jak znajdziesz chwilę.
  11. Jakie tutaj gaduły są- nie było mnie jeden dzień a kilka stron do nadrobienia:lol: Ten śpiew to chyba prośba o większy talerzyk:lol:
  12. Kilka fotek kiedy Samanta była jeszcze "Malutka":cool1: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4030/sdc10208o.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/3941/dsc06608l.jpg[/IMG] Bezzębna Bestia haha [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2263/dsc06986fa.jpg[/IMG] "nie wiem jak to się stało..." [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1682/dsc06598pm.jpg[/IMG] Idziemy na randkę i koniec! [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/5052/sdc10529l.jpg[/IMG] A po całym dniu zabawy gdy nikt nie widział hop do łóżeczka:) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2336/dsc00779pi.jpg[/IMG]
  13. [CENTER][FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF] [/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][B][SIZE=3][SIZE=6]Witamy i zapraszamy do naszej galerii! [/SIZE][/SIZE][/B]:bluepaw:[SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF] [/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]JA: Agata - Witam[/SIZE][/COLOR][/FONT]:bye: [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]Przedstawiam najważniejszą istotkę w moim życiu... [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF] [/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]IMIĘ: Samanta[/SIZE][/COLOR] [/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]DLA PRZYJACIÓŁ: Besti, Bestia, Morda [/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]URODZONA: 8-11-2011[/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]RASA: Rottweiler z ogonkiem[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]KOLOR OCZU: Brąz[/SIZE] [/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]WAGA: Ciągle rośnie...[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]HOBBY: pływanie, gryzienie wszystkiego co wpadnie pod ząbek, spanie[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]Zakochana w Rottkach od lat 20lutego 2012 ujrzałam JĄ pierwszy raz. Miała wtedy 3miesiące i była jak na swój wiek duża, ale od razu wiedziałam że to ONA jest tą jedyną.[/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3] W domu okazała się być lękliwa. Do tej pory nad tym pracujemy ale jest coraz lepiej. „Niechciana” przez innych domowników podbiła ich serca swoim pozytywnym nastawieniem. Wychowuje się z dziećmi, dobrze reaguje na komendy.[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]Dogadujemy się i jesteśmy w sobie zakochane.[/SIZE][/COLOR][/FONT]:loveu: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/1691/dsc00724fw.jpg[/IMG] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]W moim sercu jest również Sonia. Kundelka znajda, przywiązana do słupa, opuszczona, nie jadła tęskniąc za człowiekiem który ją porzucił- przykre. Miała wtedy 3lata. Inteligentna psina, bardzo spokojna, lubiła wolność, mogła jeść bez końca i wylegiwać się na słońcu.[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3]Zmarła 10-10-2010 mając 14lat. Ciągle pamiętam i tęsknię... [/SIZE][/COLOR][/FONT][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/4451/soniaiy.png[/IMG] [SIZE=6][FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF]Zapraszam do odwiedzin![/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=microsoft sans serif][COLOR=#0000FF][SIZE=3] [/SIZE][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  14. Witam;) Ptysiu ma w oczach mnóstwo energii z pytaniem "co jeszcze porobimy?!" Kombinator mały:lol: Będę wpadać.
  15. Witam;) Ale ona ma speeda, wydaje się, że będzie biegała bez końca i ładnie oddaje Ci piłkę. Będę zaglądać;)
  16. Witam;) Co tak ucichło? Co z tą małą Ślicznością?
  17. Besti

    Furminator

    [quote name='PaulinaBemol']właśnie on ma jak na razie przynajmniej mięciusieńką ale dość krótką. Wszystko mi się "ślizga" grzebień w sumie wyczesuje tylko ogon (bo tam dłuższy włos) jak na razie używam szczotki z włosiem ale wyczesać to tym nie wyczesze. Chyba na razie zakupie choć to od Sybel wygląda fajnie [URL]http://allegro.pl/furminator-4-6cm-szczotka-grzebien-i2549353297.html[/URL] Tutaj są 2 zdjęcia może coś to da ;) [URL]https://plus.google.com/u/0/photos/117049136721326183332/albums/5784793902507225457[/URL][/QUOTE] Kupuj kupuj:fadein: Nie jest drogi więc osobiście w praktyce najlepiej sprawdzić ale powinno być bardzo dobrze! Psinka ma śliczne umaszczenie.
  18. Oj to czekam na info o cud-maszynce bo do tej pory używałam ręcznej żeliwnej do mielenia skrzydełek. Po kilogramie jestem całą upocona, zmachana i brudna;) Tak na marginesie- czy ta żeliwna może się stępić przez te kości?
  19. Biedna Lunka... Ty się denerwujesz i ona biedna zestresowana:( A ludzie niech sobie gadają co chcą bo jak mają obgadać to zrobią to w jakikolwiek inny sposób więc się tym nie martw;) Może rzeczywiście czas na dobrą szkołę? Instruktor pokieruje Cię jak co i kiedy robić. Może lepiej zainwestować w szkolenie niż w leki?
  20. Besti

    Furminator

    [quote name='PaulinaBemol']Jak myślicie Furminator sprawdzi się w przypadku miękkiej, półdługiej sierści, dość gęstej ? i co z tymi tańszymi (jakieś 20zł) warto spróbować czy jedynie te droższe??[/QUOTE] Ja mam taki żółto-czarny najtańszy z allegro i daje rade idealnie;) Gęstość sierści chyba nie ma tutaj większego znaczenia.
  21. Besti

    Metamorfozy

    Po prostu tylko chylę czoła przed osobami które dokonują takich rzeczy jak pokazane na tych zdjęciach. Nie do wiary... Wielki szacunek! Oby tak dalej!
  22. Dołączam się do grona odwiedzających:lol: Buziaki dla Aresa i Mayki! Świetne są.
  23. Betti jest świetna:loveu: Taka delikatna i słodka. Będę zaglądać. A co do krakveta zamawiałam raz i minusem był długi czas oczekiwania a reszta ok.
  24. Mi tata ostatnio polecił aby sobie "majorka" kupiła do towarzystwa:lol:
  25. Rzeczywiście dużym plusem jest przejście jakie robi się na ruchliwym chodniku kiedy idzie się z Rottkiem:lol: Komentarze też na początku denerwowały "chciałaś takiego groźnego psa mieć?", "przecież tyle dzieci wokół mieszka, kwestia czasu kiedy któreś zagryzie" czy "on powinien mieć kolczatke, kaganiec i być zamknięty w kojcu" haha. Na początku też przeżywałam i chodziłam wściekła resztę dnia a teraz phi i ide dalej:) Oczywiście są i pozytywne komentarze ale to zazwyczaj ludzi którzy mnie sami zatrzymują na spacerze i mają/mieli Rottki. Wspominają swoje pieski jakie to były mądre i spokojne. Miło:)
×
×
  • Create New...