Jump to content
Dogomania

Besti

Members
  • Posts

    2692
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Besti

  1. [quote name='omry']Akurat w naszym przypadku łatwiejsze od znalezienia mieszkania na miejscu ;)[/QUOTE] Omry sprawdź jak w danym kraju są traktowane psy ras uznawanych za agresywne. Wiem, że np w dani jest zakaz wjazdu z niektórymi rasami.
  2. [quote name='Saththa']Moja kolezanka znalazła z dwoma psami i dwoma kotami... do wynajęcia... [/QUOTE] Tak, bo skoro mieszkanie stoi przykładowo puste od kilku miesięcy to dlaczego nie wynająć- tutaj chodzi o kase;) Jeśli pies coś zepsuje to naprawić się powinno samemu, głupio się przyznać nawet więc raczej ten kto wynajmuje powinien naprawić szkody jeśli oczywiście nie są to np megaporysowane panele:eviltong: wtedy w grę wchodzi kaucja. Nie wiem co pies może zepsuć za kilka tysięcy chyba że to apartament ale tam nikt psa nie wpuści. Omry jeśli będziesz miała takie nastawienie jak teraz to z pewnością coś ciekawego znajdziesz:) Jak będą rzeczywiście 3psy, nawet 2 to poszukaj okolicy gdzie będzie obok park, lasek, łąki, betonowe centrum to masakra dla psa...
  3. Trochę w tym racji jest chociaż ja też za tydzień czy dwa przeprowadzam się na nowe mieszkanie wynajęte. Wszyscy trąbili "gdzie ty znajdziesz mieszkanie z psem? z rottweilerem mordercą?". Trzeba po prostu szukać bardzo dobrze;) W razie "W" właściciele biorą kaucje- po to to jest gdy coś złego stanie się z mieszkaniem. Winda dla Ivana napewno się przyda.
  4. [quote name='gops']od tego sprzedawcy , na innej aukcji sa inne kształty [URL]http://allegro.pl/identyfikator-mocowany-na-nity-dla-psa-owalny-i2672899352.html[/URL] dzięki .[/QUOTE] Dzięki wielkie! Kupuję.
  5. Aaaaa to już bliżej niż dalej:multi: Współczuję dylematu co do rasy... Albo wiem! Bierz dwa psiaki, a co:lol:
  6. Mogę wiedzieć gdzie zakupione? Właściciel adresówki boski:loveu:
  7. [quote name='Lucky.'] [IMG]http://i46.tinypic.com/334n1wo.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/16jgabp.jpg[/IMG][/QUOTE] Świetny zakup:loveu: Super wyglądają na psiaczkach!
  8. Dzięki za odp! Od razu człowiek mądrzejszy;) Nie wiem czy z allegrowych "popularnych" takie znajdę...
  9. Więc co lepsze? Plastik? Aluminium?
  10. [quote name='omry']No to chyba jego jedyne zdjęcie z takim słodkim uśmiechem :) U nas tak samo, on linieje strasznie 2x w roku. Mogę sobie wtedy czesać i czesać, a i tak wystarczy dotknąć i na podłodze pełno sierści.. :roll: No ale co :)[/QUOTE] Aj tam jedyne, właśnie że Iwan jest fotogeniczny:) Roty mają dwa rodzaje włosa i wiosną jest git jeśli ma się furminator a teraz to nie wiedziałam że będzie tak:roll: [quote name='Ptysiak']Miłej nocki ;)[/QUOTE] Dziękuję Kochana i wzajemnie, Buźka:kiss_2:
  11. [quote name='omry']BBeta, dzięki, zwrócę uwagę, jeszcze nigdy nie brałam łańcuszków z Furkidz :) Ja to chyba kocham jednak rottki najmocniej.. Nie chcę molosa na tym etapie życia, no ale kurcze.. :roll:[/QUOTE] Kurczę co?:evil_lol: To planujesz już teraz wziąć trzeciego psiaczka?
  12. Błotna zupa to jest to!:evil_lol: Ja też swojej Mordzie w domu daję czyściutką wodę filtrowaną w eleganckiej miseczce a idzie na dwór i pije właśnie taką chrupiącą zupę:roll:
  13. Zapytałam się sprzedawcy z czego wykonane są adresówki i otrzymałam odpowiedź "laminat grawerski". Co to jest? Czy to dość mocny materiał?:???:
  14. [quote name='Ptysiak'][URL]http://imageshack.us/a/img706/1219/dsc07746yj.jpg[/URL] o boże jaka słodka minka :loveu:[/QUOTE] Haha:loveu: [quote name='Kaaasia']A kto się nabija?:eviltong: Ja to spojrzenie nazywam "mądrą miną" :evil_lol:[/QUOTE] Jeśli tak to ok:lol: [quote name='vege*']Oj tak :loveu::loveu:[/QUOTE] Rozumiemy się bez słów:evil_lol: [quote name='unikatowydiament']cudowna jest,uwielbiam Rottki:)[/QUOTE] Zgadzam się 100%:loveu: [quote name='omry'][URL]http://imageshack.us/a/img706/1219/dsc07746yj.jpg[/URL] :loveu: Oj, rottki potrafią robić słodkie minki :) [URL]http://iv.pl/images/75318922250365934477.jpg[/URL] Jak tam Besti, gubi sierść teraz? Bo z Iwanem jest masakra jakaś :evil_lol:[/QUOTE] Niepoznałam Iwanka na pierwszy rzut oka, świetnie wygląda, kochany uśmiech!!!!:loveu: Jesteśmy już w sumie "po" najgorszym ale zostały resztki które gdzieś się plączą;) Najgorsze że nie ma jak tego wyczesać bo to nie jest podszerstek (do którego mam super szczotkę) tylko te proste kłaczki. U Iwana tak samo?
  15. [quote name='vege*']Nie, nie ma ;-)[/QUOTE] Dzięki za odp:) Szkoda bo szykowałam się do zakupu a muszę zrezygnować.
  16. Aktivdog nie ma łańcuszkowych zacisków?
  17. Hahaha co Ty sobie wkleiłaś na głowę wariatko:shiny: Twoje słodkie Ciasteczko zmężniało troszku https://lh5.googleusercontent.com/-Xjuzm4KgEjQ/UGmz79MNdwI/AAAAAAAAE8Q/HWBsevYmLyg/s757/IMG_0010.JPG
  18. Omry jaki szał kolorów:loveu: Truskawki:loveu: Bardzo fajnie będą na Avril wyglądać, ładnie ją ożywią. Kupujesz tylko łańcuszki?
  19. [quote name='Ptysiak']Bo kocham Owczarki za to, że przypominają mi wilki a CzW jeszcze bardziej jest do wilka podobny :loveu: Wilka prawdziwego nie mogę raczej w domu mieć :evil_lol: A podoba mi się ich charakter a CzW maja prawie taki sam jak wilk :) Zresztą ja tak narzekam na Ptysia ale szczerze mówiąc to nie lubię spokojnych, ustatkowanych i pokornych psów. Lubię jak mają swoje zdanie i mam wyzwanie :evil_lol:[/QUOTE] Świetny wybór rasy i napewno wyzwanie w wychowaniu. I Ptyś będzie miał rodzeństwo! Babcie z osiedla Cię pokochają za to że przytargałaś złego wilka z lasu:evil_lol:
  20. [quote name='vege*'][URL]http://imageshack.us/a/img515/9899/dsc07761oi.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] No nie?:loveu: [quote name='leónowa']Haha skąd ja to znam???:evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie, nie jesteśmy sami:lol: [quote name='Vailet']śliczna :loveu: a co z mysią?[/QUOTE] Mysie mam w akwarium:lol: Żartuje, na wolności jej o wiele lepiej więc pobiegła w świat. [quote name='Kaaasia'][URL]http://imageshack.us/a/img706/1219/dsc07746yj.jpg[/URL] Jaka minka :roflt: Takiego pracusia tylko pozazdrościć ;)[/QUOTE] Nie nabijaj się bo Oli wcale nie gorsze miny strzela:eviltong:
  21. [quote name='Kaaasia'] Powtarzałam mu, że jeszcze jeden wyskok i straci jajka. Wyskoki się powtarzają, więc raczej wie co go czeka :evil_lol:[/QUOTE] Oli-ryzykant oj oj oj:evil_lol:
  22. [quote name='leónowa']Ej to nie chiłka, nie zmieści się, ale wymiana po dobroci całkowicie akceptowana, ja biorę Bestię a ty mojego gada, co ty na to:lol:[/QUOTE] Hahaaa ciekawe:lol: Teraz może byś ją chciała bo śpi jak aniołek ale rano jakby zrobiła CI soczystą pobudkę to czym prędzej byś ją wyrzuciła a ja już Leona nie oddam:lol: U mnie lasy, pola, ciepło to by się nie nudził w domu jak u Ciebie haha. i co teraz?
  23. [quote name='Kaaasia'] Tak kcem :cool3: [/QUOTE] A konsultowałaś to z Olim?:crazyeye:
  24. Gdzie tam on za gruby- po prostu mięśni nabrał:lol:
  25. [quote name='leónowa'][URL]http://imageshack.us/a/img706/1219/dsc07746yj.jpg[/URL] Udaje inteligentną istotę:evil_lol:[/QUOTE] hahahah :grin: Raczej patrzy z politowaniem na mnie że jej gitare zawracam gdy ona cięzko pracuje:evil_lol:
×
×
  • Create New...