Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. Chłopak potrafi się zachować w stosunku do berneńskich dam;)
  2. No to teraz czekamy na wieści z nowego DT
  3. [quote name='dobasi']Proszę o więcej informacje na temat zachowania Suńki? Z jakiego powodu została przywieziona? Czy ktoś się nad nią znęcał?[/QUOTE] Wszystkie Fundacyjne psiaki mają bezpłatne DT u wolontariuszy Fundacji. A na resztę pytań mogłaby Ci odpowiedzieć Elza lub Camara(kontakt do dziewczyn jest w pierwszym poście)-jeżeli jesteś zainteresowana adopcją to po prostu dzwoń;) A ja mam nadzieję,że Bella znajdzie domek ze złotymi klamkami i kochającymi ją człowiekami-bo miłość i obecność człowieka jest dla bernołków najważniejsze
  4. A może tak nowe fotki,żeby przypomnieć malutkiego słodziaka?
  5. [quote name='ktiger']fajnie by było zobaczyć nowe fotki[/QUOTE] Też mi się tak wydaje-nie mogę się doczekać
  6. Ach ten młodzieńczy błysk w oku-cudna sunia
  7. I co z nowym domkiem dla pięknej ,łysej szwajcareczki-czyżby coś się klarowało,o czym nie wiemy:cool3:
  8. Zaglądam do słodziaka
  9. Przyleciałam popodziwiać przepięknego wielkopsa:loveu:-może też go ktoś wypatrzy i odda mu swoje serce i da dom
  10. I co z tym nowym domkiem-czyżby się klarował?
  11. Halo,halo,a co tam słychać i księżniczki Fifi:loveu:
  12. A co takm słychać u Boryska-może widać nowy domek na horyzoncie ?
  13. No,no,no-czyżby szykował się domek dla króla Leona?
  14. Jestem głodna kolejnej pięknej fotorelacji z Bonitką w roli głównej:loveu:
  15. Wszystkiego najpsiejszego w nowym domku i wielkie ukłony nowemu Panciostwu
  16. Zachary mocno przytulam....(wiem co musiałaś przechodzić,ja 2 lata temu byłam przy śmierci swojego Czandara i to jest najgorsze co mnie dotąd spotkało).Pamiętaj,że On kochał Ciebie bezwarunkowo i w tej ostatniej drodze byłaś przy nim,żeby nie czuł się samotny-on zawsze będzie czekał za TM.Kiedyś i tak się spotkamy ze swoimi czworołapnymi....
  17. Tak bardzo mi przykro...Zachary on dostał od Ciebie wszystko-ale najważniejsze była Twoja miłość do niego(mocno przytulam...) Nero biegaj szczęśliwy po niebiańskich łąkach,i niech nic już Ciebie nie boli... Przykro i to bardzo,a miało być tak pięknie....
  18. Boże widzisz i nie grzmisz-gdzie jest sprawiedliwość.Trzymam mocno kciuki za chłopaka i mam nadzieję,że wyjdzie z tego...
  19. [quote name='dobasi']Ras nie pomyliłam. Moja Kiara szła na dno jak świeca;) Trzeba było ją ratować, znajomi również mają berneńczyki i żadne nie pływa. Moja kochana niestety już nie żyje, zabił ją rak kości:placz: Potwornie cierpiała a my razem z nią.[/QUOTE] Bardzo współczuję straty psijaciela,jednak może w niepływaniu bernów,które Ty znasz chodzi o to,że może zbyt późno zostały zsocjalizowane z wodą-moje jak nie jedziemy nad rzekę lub nad jezioro moczą dupcię w osobistym basenie. Dlatego też,nie dziwi mnie zupełnie,że Bella lubi wodę,i powiem szczerze,że chyba większość Fundacyjnych psiaków po zapoznaniu, o co w tym chodzi zaczynają kochać kąpiele i pływanie.A nawiasem mówiąc w Fundacyjnych DT rezydenci uczą tymczasów odpowiednich zachowań:evil_lol: Mam nadzieję,że Bella znajdzie człowieków,którzy będą pozwalali jej na moczenie dupci
  20. [quote name='dobasi']Aż dziw że bernenka weszła do wody a jeszcze dziwniejsze że pływa?! Nie znam osobiście żadnego pływającego psa tej rasy:crazyeye:[/QUOTE] Oj chyba pomyliłaś rasy-ja mam dwa berny i oba pływają i szczerze powiedziawszy w berneńskim towarzystwie nie znam takich co nie lubią wody.A tak nawiasem mówiąc,to ostatnio zgarniają coraz więcej nagród w ratownictwie wodnym i świetnie konkurują z niufami
  21. Przepiękny,dostojny z lekko szelmowskim uśmiechem Pan Pies
  22. Co za strachajło,mam nadzieję,że szybko się przełamie i w pełni zaufa człowiekowi
  23. A co tam słychać u chłopaczka,czy może klaruje się jakiś domek dla niego?
  24. Zaglądam do chłopaka,może ktoś go wypatrzy
×
×
  • Create New...