Jump to content
Dogomania

KasiaT

Members
  • Posts

    2858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KasiaT

  1. A jak się miewa Amorek,czy już skradł czyjeś serce?
  2. Czy już wiadomo kiedy piekny Pan Brus wyląduje w DS?
  3. I co tam ze zdjęciami z wizytacji?
  4. Zagladam do chudzinki czekając na nowe wiadomości
  5. Karacik już w pełni zasługuje na swoje imię-prawdziwy z niego unikatowy wielokaratowy diamencik
  6. Zaglądam wieczorem
  7. Zaglądam wieczorem
  8. Zagladam wieczorem
  9. Zaglądam wieczorem
  10. Lecimy z Karacikiem wysoko na pierwszą
  11. Trzymam kciuki,aby maluch znalazł wreszcie swój dom
  12. Jeżżżżuuu co za słodziak
  13. [quote name='ktiger']Chesterku - jak to z Tobą jest, grzejesz już swą pupcię, czy jeszcze nie?[/QUOTE] Też jestem tego bardzo ciekawa
  14. Też chciałabym zobaczyc fotki z tego spotkania
  15. Zagladam do wielkopsa
  16. Lecimy z NiVa na p[ierwszą
  17. [quote name='psi']Rozumiem ,że znajomi zakochali się w Panu Psie ;) No tak po zimie zawsze jest więcej pracy ale wszystko da się zrobić ;) Buziaki w ich mokre nochale :loveu: ;)[/QUOTE]Dziękować za buziaki-zostały przekazane,a co do Pana Psa to skradł serxca wszystkich tymczasowych domowników i DT stało sie w trybie natychmiastowym DS :multi: Konisiu mam nadzieję,ze i Ty w końcu trafisz na swoich ludzików
  18. A co tam słychać u pięknego Pana Psa?
×
×
  • Create New...