Tak Pegi poszła do dt do tych dwóch pań. Mówiły mi, że Wako się denerwował jak mały go zaczepiał. Wako zbytnio chyba nie lubi takich zabaw, Pegi tez go kiedyś zaczepiała i biedak się denerwował wtedy strasznie. Jak poznały Pegi i psiaki się zakolegowały to stwierdziły, że zdecydowanie lepiej dogaduje się z Pegi i zabierają ją. Później nagle dowiedziałam się, ze dt tylko do grudnia, no ale pomyślałam, że gdyby wróciła to będziemy przynajmniej znali jej zachowanie w domu. Teraz czekam na jakieś wieści od Pań i później trzeba porobić nowe ogłoszenia albo zaaktualizować stare (Beata pomożesz mi bo nie wiem co i jak) i jak najszybciej szukać DS żeby mała nie musiała wrócić :) A z tym wiekiem to Pegi miała wpisane 4 ale kto by powiedział po wyglądzie, że tyle ma.. ten siwy pyszczek jednak dużo pokazywał. No i mała już rok siedziała w schronisku