-
Posts
1641 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ikusia
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek6778']Dla Mufki na razie ogłoszenia niepotrzebne, jest szansa na dom:)[/QUOTE] No to nic, tylko się cieszyć!!! Ja pakiety już kupiłam i tak. Jeden dla Fiorda, dwa dla Iwoniam, z czego jeden dla psiaka drugi dla kociaka. Tak sobie wymyśliłam. Ale to decyzja Iwoniam, ona wie najlepiej, które w największej potrzebie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239497-Bazarek-ogłoszeniowy-na-hotelik-Atosa-i-Emki-do-15-02-2013-25-ogłoszeń-3zł[/URL]! Jak dokonam wpłaty, przypomnę o pakietach.;) Ps Przelew zrobiony, czekam na informację na kogo będą ogłoszenia, napiszę na bazarku, żeby nie było zamieszania. Z poprzedniego bazarku widziałam ogłoszenia Soniak wklejone tutaj. A drugi pakiet wykorzystany, czy zapomniany? Czy przegapiłam linki? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']nie dostałam pw z nr konta następny będzie na Soniaka; ale nie wiem kiedy skończę....[/QUOTE] No jasne, że nie, bo wysłałam sama do siebie:oops::evil_lol:, ale już poszło jeszcze raz. Mufka jest maleńką, puchatą kuleczką. Myślę, że nie waży więcej niż kilogram, jest i będzie malutkim pieseczkiem. Kiedy widzi człowieka z radości macha nie tylko ogonem, ale całym ciałkiem, każdym mięciutkim włoskiem i każdym wąsem nawet. To wulkan radości! Na rękach człowieka jest bardzo szczęśliwa i maleńkim jęzorkiem próbuje pokazać, jak bardzo jest wtedy zadowolona i jak bardzo kocha ludzi (którzy tak zawiedli jej zaufanie przecież). Rozkocha człowieka w minutę!!! No, i wyszło z tego prawie ogłoszenie, ale nie mogłam się powstrzymać. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Mały Herkulesik miał gorączkę 40 stopni dzisiaj rano, cały czas piszczał chyba że był na rękach, jesteśmy już po wizycie u weta, prawdopodobnie osłabienie po surowicy, nie wiem czy dostał ją domięśniowo i gdzie, ale miał sztywne łapki tylne, pól godziny po zastrzyku przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym był już innym psiakiem tzn. normalnym :) Na razie jest super, mam nadzieję, że więcej rewelacji nie będzie w poniedziałek idziemy na kontrolę. Wczoraj wyciągnęłam z niego 2 kleszcze! Nigdy w zimie nie widziałam żeby pies miał kleszcza. Małe są mądre, sikają tylko na gazety, nawet w nocy!![/QUOTE] Biedne maluchy, ale będzie dobrze. Trzymajcie się dzielnie! [quote name='paula_t']Dostałam zdjęcia Kermiś, Kawusia, Latinki, Borniego, Coli, Natali, Kropisi, Ziki.[/QUOTE] Natalię będziemy ogłaszać!??? Biorę, na PA też się zgadzam:diabloti:, ale pewnie bym nie zdała "egzaminu" Iwoniam, dzięki Tobie trochę mi dzisiaj nerwy odpuściły. Dzięki. Szukam bazaru ogłoszeniowego i tak jak mówiłam, Mufka ma pakiet ode mnie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']ok, czekam na nr konta[/QUOTE] Numer przesłany. Jeszcze raz BARDZO GORĄCO Ci dziękujemy za bazarek z pięknym wynikiem. Jak napisałam na PW na następny czekamy cierpliwie. Dług za Soniaka spory, więc bardzo liczymy na Twoją pomoc, ale rodzina / dziecko w pierwszej kolejności. Trzymaj się -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Mam już wszystkie wpłaty. Gdzie wysyłać pieniązki z bazarku Iwoniam/Ikusia, proszę inf na priv. Starsznie przepraszam, że tyle to trwa ale jestem uziemiona Młodym w gipsie już 10 dzień :([/QUOTE] UZGODNIONE Z IWONIAM Wpłaty zarówno dla mnie jak i dla Iwoniam prosimy przelać na: Gabinet Weterynaryjny NASZE ZWIERZAKI Małgorzata Niziołek-Warzecha Kraków, ul. Majora 5B / lu2 Ponieważ nie zostałam upoważniona do podania numeru konta Gabinetu na forum publicznym (na stronie internetowej gabinetu również nie jest podany), sam numer podam Malgoska na PW Ps. ale młody miał pecha, ale kto z nas nie robił głupotek w dzieciństwie? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Ikusia wyczyść skrzynkę[/QUOTE] Miejsce jest na skrzynce i cisza....??? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Till dostarczyła dzisiaj Herkulesa i Bejb:) rodzeństwo pięknot, troszkę dzikusków, myślę, że miały mały kontakt z człowiekiem bo dość się boją i są wycofane, ale z godziny na godzinę jest lepiej zwłaszcza Bejb jest odważniejsza i już wystawia brzunio do masażu:) dzieciaki oczywiście z Olkusza[/QUOTE] No to witam maluchy na wątku. A wiesz może co z tym puchatym, który w pierwszej wersji miał do Ciebie trafić? I jeszcze pytanie o sukę ze szczeniakami, była/żyła jeszcze? Wiecie może? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=384666108262097&set=a.384664554928919.88383.100001561345044&type=1&theater[/URL][/QUOTE] :placz::placz::placz:Koszmar!!!!!!! Chyba jeszcze gorzej niż w O!!! Chciałam powiedzieć jeszcze, że Kredka adoptowana. Były problemy zdrowotne po adopcji, nawrót biegunki, ale mała i tak została pokochana i nie ma mowy o zwrocie np.. To dla mnie podwójna radość, ponieważ Kredka dołączyła do Mukiego/Mizuki (miesiąc był sam). Teraz Mizuki ma przyjaciółkę Himeko. Oboje są kochani i szczęśliwi. Mizuki jest dużym kocurkiem a sierść mu błyszczy jak po brylantynie. Jest piękny!!! Jedyne co w nim się nie zmieniło, to wielka miłość do człowieka, przyjemność w obcowaniu z każdym ludziem i przesłodkie mruczenie. Himeko przyzwyczaja się do nowego domku. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Ikusia wyczyść skrzynkę[/QUOTE] Wyczyściłam w przerwie śniadaniowej 13 pozycji, na tyle mam dzisiaj czas. Teraz kto pierwszy ten lepszy z PW:evil_lol:. Siedzę w pracy dzisiaj do wieczorka, więc odpiszę ewentualnie późno w domu. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72'][B]Ikusia!![/B] popłakałam się ze smiechu!!!! dzieki!!!!:):):)[/QUOTE] Jak się podobało to się bardzo cieszę:) Porównajcie sobie wielkość Topika na moich kolanach (6,2kg) a Karmi (2,4kg) po prawej obok Kejsi. Ona cały czas dostaje karmę i konserwy dla kociąt, ale już nie tyje. Kiedy do nas trafiła z czwórką dzieci ważyła 1,8kg:(. To i tak sukces, że przybyła na wadze. Strasznie ją kocham, choć teraz np leży na moich kolanach, mruczy, wylizuje mi ręce, a pycholkiem ociera się o mój nos, aż trzeszczy (mój nos oczywiście). I płaczę, bo zmienia sierść i jej włosów mam pełno w oczach. Słodka drobinka:). Iwoniam, jak się miewa Bryzunia? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Misia - kotka 3-4 mce [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/misiakotka34mce.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7564/misiakotka34mce.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] A Misi już chyba nie ma do adopcji? Resztę wysłałam na mail, ale niektóre zdjęcia się powtarzają. Niewiele tego. Może Iwoniam coś sprostuje i doda więcej zdjęć. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Biało-czarny kocurek - 3-3,5 mies [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/biaoczarnykocurek335mie.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6451/biaoczarnykocurek335mie.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Wg opisu Iwoniam do mnie to jest dziewczynka, nie kocur. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Natalcia czy synuś Krakowianki ??? A gdzie znajdę aktualne zdjęcia kotków Ikusi lub Iwoniam ? Może wstawiłabym je do ogłoszenia Kowu i troszke go wyedytowała ?[/QUOTE] Zdjęcia kotków Iwoniam mogę Ci przesłać na mail z bardzo króciótkim opisem. Prześlesz na PW? Tylko nie wiem czy dzisiaj mi się jeszcze uda, bo młody robi prezentację na studia. W razie czego to rano wyślę. Zacznij od starszych kotków, tak myślę, bo one mają mniejsze szanse. Moje mają ogłoszenia i adopcje w zasadzie się klarują, ale nie chcę zapeszać więc ciiiiiiiiiiiiicho. Dziękuję Barb mimo wszystko. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']a to dla Ikusi: a cio to? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc0008cqu.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2449/dsc0008cqu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] oh! mniam!!! pierwsze nie-mleko (0 GMO i innych kooopek, ze je tak ladnie nazwe...) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/542/dsc0009pt.jpg/"][IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3382/dsc0009pt.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] ma teraz 24 tyg, czyli za 2 tyg 6 miesiecy!!!![/QUOTE] Ale musiało smakować!!!!! Dzięki Krakowianko. Teraz już się Leonek i Natalka różnią od siebie, choć rysy podobne. I oboje mają piękne brwi:) Co w dzieciach jest takiego, że człowiek się uśmiecha na sam widok jak głupi do sera? Super chłopak! Buziaka w czółko (i stópki) od cioci Ikusi:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Krótki przerywnik wątku - opowiadanie Fiorda: [I]Kiedy moja przyjaciółka Kejsi zajęła się destrukcją naszej wspólnej i niestety ostatniej zabawki....[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6132/img8574qv.jpg[/IMG] [I] Ja, Fiord z nudów i żalu za ulubioną zabawką postanowiłem się zdrzemnąć, ale moje legowisko zajął Rumcajs - rozbójnik jeden!!! Niewiele myśląc odwdzięczyłem mu się tym samym....[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img341/373/img8570v.jpg[/IMG] [I]Nie powiem, żeby było mi szczególnie wygodnie, jednak cóż miałem robić, kiedy kolana i najbliższe miejsce przy mojej Pani wyglądały tak:[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img255/4195/img8626a.jpg[/IMG] [I]W końcu jednak doszedłem do wniosku, że na takim kocim legowisku nie da się pospać. Podszedłem do swojego legowiska chcąc wyeksmitować Rumcajsa, ale nie miałem sumienia....W końcu w kupie cieplej:)[/I] [IMG]http://imageshack.us/a/img560/6423/img8633c.jpg[/IMG] [I]Tym sposobem podzieliliśmy się na dwa "obozy": biało-czarny i drugi prawie cały czarny. Miłych snów wszystkim sierściuchom:) i Dużym Fiord[/I] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='stepelkaa']Ogłoszenia dla Barrego, Barbórka już zrobione : morusek.pl [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/147939/Barborek---Barry-Super-kudlacz/[/URL] Pogubiłam się: w końcu to Barburek - Barry czy Remiś? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']sprawa obgadana koty,psy, praca. calosc. [B]ps. czy juz sie wydalo co wydac sie mialo? [/B] mam w domu podleczoną kotkę ok 4-4,5 mies (wyleczoną z KK) poza tym 2 kotki 6 mies (sterylka w nast tyg) wszystkie są biało-czarne. Motylka - pól na pół, Księżniczka - 90% białego, Nalia (zgadnijcie skąd nazwa ;) -40 % białego. ...[/QUOTE] O dziwo, jeszcze się języki nie rozwiązały:agrue: Kociaki Twoje+inne jeszcze wysłałam już co najmniej do dziesięciu osób. Czy się któryś spodobał? Nie wiem, ale pamiętam o Was. Ja od 2tyg "poluję" na kota 2 km od mojej pracy. Pokazuje się co 2-3 dni ,bardzo dziki, bardzo młody i całkiem sam. Tam zwykle jest cała gromada kotów, ale teraz się gdzieś przeniosły. Rozmawiałam z karmicielką, nawet do niej nie zbliży się na odległość 4m. Kiedy ja się pojawiam z przysmakami, po chwili znika gdzieś w podziemiach. Ma co jeść, w piwnicach ma ciepło od rur ciepłowniczych, ale to bardzo niebezpieczna okolica (ruchliwe skrzyżowanie+kolej). Wszystko się może zdarzyć. Wiem, klatka łapka by się przydała, ale nie miałabym nad nią żadnej kontroli przez cały dzień. Z kroplami walerianowymi też już próbowałam. Chyba nie jest mu pisany ciepły domek:glaszcze: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238049-zako%C5%84czony[/url] Pod tym adresem mam wykupione dwa pakiety. Tak jak pisałam jeden dla Soniak a drugi na którego psiaka/kociaka potrzeba. Grazia już poinformowana, że moje pakiety wykorzysta kto inny. No właśnie, kto? Iwoniam mówiła, że może krakowianka, że masz zdjęcia i ostatnie ogłoszenie Soniak i innych biedaków. Jeżeli możesz, to proszę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dziekuje za informację. [B]Posuwam[/B], gdzie to możliwe.[/QUOTE] :crazyeye::evil_lol: A tak poważnie dziękuję -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mój wczorajszy późny post poszedł się p....ć:angryy:. Teraz krótko: Barb, NIE odnawiamy ogłoszeń Kowu. Te kociaki, które są już mają ogłoszenia, są w innym wieku niż Kowu lub innej płci. Uzgodnione z Iwoniam. Pakiet na Soniaka jak pisałam i drugi gratis będzie ode mnie. Jeszcze podam szczegóły gdzie wstawić. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Jak dla mnie taka metamorfoza jest możliwa...[/QUOTE] Jak dla mnie to inny pies. Kształt nosa:shake: inny. Chyba, choć dla niego lepiej by było, żeby to był on. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Szkoda , że ani jeden wklejony link się nie otwiera, przynajmniej u mnie. A jeśli on jamnikopodobny to może podeslać go ciociom od jamników ? Która to kicia ? Ikusiu zostały jeszcze na kilku portalach (nie odświeżane) ogłoszenia po bracie Erinki, który ma juz domek. Czy masz podobnego koteczka i mozna je odświeżyć czy raczej już usunąc ? [B]Diego[/B] - wczoraj w nocy odświeżona tablica, dzis allegratka - jeszcze ze starym tekstem.[/QUOTE] Mikra to ciemna szylkretka, jej zdjęcie było na pierwszej stronie bazarku Malgoski. Zastanowię się nad ogłoszeniem Kowu. Ja teraz już buraska/ki nie mam. Ostatni u mnie bury Magnus już w domku kuperek przy kominku grzeje z rodzonym bratem Beriberi:):) Do adopcji są bure u Iwoniam (na pewno Miła ale to baba) i u innej mojej znajomej. Jednak nie każdy, którego odsyłam do innej osoby lub podaję link do ogłoszenia chce z tego skorzystać. Jeszcze się zastanowimy z Iwonką i dam znać. Poczekasz, proszę?:) Ale myślę, że chyba nie będziemy odnawiać. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till'][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8647/dscf8797q.jpg[/IMG] radzi sobie lepiej od innych na tym strasznym lodzie, skacze po zaspach, wygłupia się z innymi psami. jest cudowny:)....[/QUOTE] No cóż, pogoda "pod psem". Moja sunia napędziła mi niezłego stracha, nie załatwiła się na tym lodzie wcale od poniedziałku. Dopiero wczoraj, jak spadł śnieg...ulżyło jej i mnie:) [quote name='iwoniam']głupie dogo jak zwykle mialo awarie i moje posty...... poprzeklinalabym................... myślę, ze nr 1 - Soniak - leży mi ona bardzo na sercu.. zapłacę za 1 pakiet nr 2 - Remi - zasługuje n a super domek nr 3 - Barbórek - tez chyba jakoś cicho.., a kudlacz sliczny [/QUOTE] Pakiet dla Soniaka biorę na siebie! Może jeszcze jakiś drugi dorzucę. Wieczorem napiszę gdzie przesłać ogłoszenie i zdjęcia, bo ostatnie już TY robiłaś. I coś milszego na koniec: [B]Mikra ma dom!!!!!!! [/B]Zresztą zadzwonię wieczorkiem do Ciebie na 5 minut, albo Ty zadzwoń kiedy będziesz wolniejsza (ha ha ha ), ale jak już zjesz cokolwiek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Super, cieszę się, że Wam się Udało ze złych wiadomości - [URL]http://www.jpgkim.pl/zwierzak-mieszaniec-10092012-potok,30.html[/URL] ta suczka - [IMG]http://www.jpgkim.pl/foto/news_30zwierzak_a.jpg[/IMG] i ta sunia (dziś sfotografowana w Olkuszu) to ta sama sunia [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HIvS2NXYmb0/UPqtGS4MWmI/AAAAAAAAAic/1EHcJX3mznA/s640/19.01%20%284%29.JPG[/IMG] zdjęcie zrobione dziś, przy minus dziesięciu stopniach...... resztę wkleję jutro, o dziś... szkoda słów są nowe szczenięta (poza tymi na zdjęciu) Ty masz co robić Tam, w pszczynie, ale dzięki, że jesteś..[/QUOTE] O losie, okrutny losie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Że też końca nie ma.:(:(:( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Ikusia replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Malinkę z całej siły. I gdyby ktoś potrzebował bazar ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238816-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-Ibisa-i-Terego-do-17-02-godz-20!tanio-szybko-%29-cz-5[/url]