Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Ikarku, hoooop. Zanim będzie ogłoszenie.
  2. Sunieczko, pokazujemy Cię. Może w końcu ktoś Cię wypatrzy....Nie mamy za dużo czasu, coraz więcej Was w Punkcie:-(
  3. Zdzisiu, ale Ty masz spojrzenie.... Miło, że potrafisz podzielić się fotelem z Megan (?):)
  4. [quote name='Awit']Dostałam pw, mam spore problemy z kasą, moje psy też ostatnio miały kłopoty zdrowotne, mogę maleńką dyszką wspomóc. Tylko tyle, ale nie dam rady więcej.[/QUOTE] Skarbnikiem Bunii jest Avilia # 35. Na PW wysyłam n-r konta do wpłaty. Wielkie dzięki za dobre serce.
  5. Milka, pokazujemy się ludziskom:)
  6. Stasinek, ale z Ciebie aparat:) Fotki rewelacyjne!!!
  7. A ten łańcuch to chyba dużo za krótki...:shake: Może Pan przedłużyłby trochę. Super podaje łapę psiak :)
  8. Biedny misiu, musi w nim chodzić, nie ma wyjścia.
  9. [quote name='Lobaria']Tak, wczoraj wyslałam tam pw, to Motylek502, o ktorej pisałam na wątku Buni. Na razie nie mam odpowiedzi.[/QUOTE] No to cierpliwie czekamy.
  10. [quote name='ewu']A te dt , do których pisałyście nie odpowiedziały? [/QUOTE] Klaudia dzwoniła do Kasi Przystał z Bielska, ale nie odbiera (albo zły numer):shake:
  11. Wilczku, jak się czujesz po wczorajszym....?
  12. To prawda, Krakvet wysyła i przesyłka szybko dochodzi.
  13. [quote name='Lobaria']Po południu postaram się odnaleźć namiary na dt dla suń za zwrot karmy i weta, może i Bunia by się załapała, ale nie pytajcie na razie o nic, ponieważ nie kontaktowałam się nigdy z tym dt. Nie wiem nawet, w jakim mieście jest ten dt - po prostu gdzieś na dogo wyłapałam i na szybko zapisałam nick.[/QUOTE] Znalazły się namiary?:)
  14. Mona, do góry!!
  15. [quote name='Lobaria'] Bez dt jednak operacji nie zrobimy, w tym problem.[/QUOTE] No właśnie odwieczny problem - dt i kasa.
  16. [quote name='Syla']Nie mam konta do wpłaty, dla Wilczka.Wiem, że dostałam, ale wcięło mi, zresztą, nie tylko to.[/QUOTE] Jestem skarbnikiem Wilczka, już wysyłam numer na PW :)
  17. Bunieczko, ciocie zabrały Cię na spacerek :)
  18. [quote name='Tofikowa']a ten dt znacie? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221701-Z-%C5%BBYCIA-WZI%C4%98TE-czyli-nasi-tymczasowi-go%C5%9Bcie-%29-ok-Bielska-Bia%C5%82ej"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221701-Z-ŻYCIA-WZIĘTE-czyli-nasi-tymczasowi-goście-)-ok-Bielska-Białej[/URL][/QUOTE] Klaudia zna, jutro zadzwoni i zapyta czy jest miejsce.
  19. [quote name='Lobaria']Wiem, że musi być blisko, ale nie znam miejsca, gdzie jest ten dt, czekam na odpowiedź.[/QUOTE] No to cierpliwie czekamy na info.
  20. Denisku, nie tak miało być:-(:-(:-(. Będziemy o Tobie zawsze pamiętać!!!
×
×
  • Create New...