[quote name='Awit']Dostałam pw, mam spore problemy z kasą, moje psy też ostatnio miały kłopoty zdrowotne, mogę maleńką dyszką wspomóc. Tylko tyle, ale nie dam rady więcej.[/QUOTE]
Skarbnikiem Bunii jest Avilia # 35. Na PW wysyłam n-r konta do wpłaty. Wielkie dzięki za dobre serce.
[quote name='Lobaria']Tak, wczoraj wyslałam tam pw, to Motylek502, o ktorej pisałam na wątku Buni. Na razie nie mam odpowiedzi.[/QUOTE]
No to cierpliwie czekamy.
[quote name='ewu']A te dt , do których pisałyście nie odpowiedziały?
[/QUOTE]
Klaudia dzwoniła do Kasi Przystał z Bielska, ale nie odbiera (albo zły numer):shake:
[quote name='Lobaria']Po południu postaram się odnaleźć namiary na dt dla suń za zwrot karmy i weta, może i Bunia by się załapała, ale nie pytajcie na razie o nic, ponieważ nie kontaktowałam się nigdy z tym dt.
Nie wiem nawet, w jakim mieście jest ten dt - po prostu gdzieś na dogo wyłapałam i na szybko zapisałam nick.[/QUOTE]
Znalazły się namiary?:)
[quote name='Syla']Nie mam konta do wpłaty, dla Wilczka.Wiem, że dostałam, ale wcięło mi, zresztą, nie tylko to.[/QUOTE]
Jestem skarbnikiem Wilczka, już wysyłam numer na PW :)
[quote name='Tofikowa']a ten dt znacie?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221701-Z-%C5%BBYCIA-WZI%C4%98TE-czyli-nasi-tymczasowi-go%C5%9Bcie-%29-ok-Bielska-Bia%C5%82ej"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221701-Z-ŻYCIA-WZIĘTE-czyli-nasi-tymczasowi-goście-)-ok-Bielska-Białej[/URL][/QUOTE]
Klaudia zna, jutro zadzwoni i zapyta czy jest miejsce.
[quote name='Lobaria']Wiem, że musi być blisko, ale nie znam miejsca, gdzie jest ten dt, czekam na odpowiedź.[/QUOTE]
No to cierpliwie czekamy na info.