Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Mona, słonko do góry.
  2. Mozart, podnoszę Cię. Może wieczorem ktosik Cię dostrzeże?
  3. [quote name='rudakacha']Ja też poproszę o nr konta. Jak już wcześniej pisałam wpłacę chociaż coś jednorazowo.[/QUOTE] Wysyłam na PW n-r konta. Dziękujemy:)
  4. Czy dotarła moja deklaracja stała za kwiecień ( wysłałam 4.04.2012 )? Nie widzę jej w rozliczeniu:shake:.
  5. [quote name='Radek']Witam, wpłacałem deklaracje dla Deniska, teraz w związku z tym że Denisek odszedł chciałbym zadeklarować stałą wpłatę dla Buni. Bardzo proszę o informację o numerze konta, na który trzeba wpłacać pieniądze. Pierwszą deklarację chciałbym wpłacić na początku maja.[/QUOTE] Na PW wysłałam n-r konta. Wielkie dzięki :)
  6. [quote name='rents']Już ja i Atao prosiliśmy o to . . . . . . Tylko, że na Denisie też jest dług ![/QUOTE] No nie dokładnie tak było - zasugerowaliśmy na wątku Deniska przeniesienie deklaracji. Problem w tym, że skarbnik Deniska (Erica) nie uaktualnił bieżących wpłat za kwiecień i tak naprawdę to nie wiemy na czym stoimy. U Emiś za Deniska mamy jeszcze do uregulowania kwotę 431,00 za kwiecień.
  7. Ja osobiście z Krakvetu jestem zadowolona. Zamówienie złożyłam w niedzielę, a przesyłkę miałam w domu już we wtorek:)
  8. Biedny Baksiu, będę zaglądać....
  9. [quote name='Tofikowa']ja też poprosze o konto dla Buni[/QUOTE] Już wysyłam na PW. Dziękujemy za pomoc:)
  10. [quote name='madzia828']zapisuje wątek Buni podajcie numer konta to postaram się cosik wpłacic[/QUOTE] N-r konta wysyłam na PW. Dziękujemy :)
  11. [quote name='sillann']jestem z watku Deniska, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221920-Denis-Zabrany-z-%C5%82a%C5%84cucha-g%C5%82odzony-problem-z-%C5%82apami-Brak-110-deklaracji-sta%C5%82ych"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221920-Denis-Zabrany-z-łańcucha-głodzony-problem-z-łapami-Brak-110-deklaracji-stałych[/URL]!! tak jak tam pisalam moge rpzeniesc swoja deklaracje stala na Bunie:)[/QUOTE] No to super. Na PW przesyłam n-r konta do wpłaty. Wielkie dzięki:)
  12. Negruniu, trzymam kciuki:kciuki:. Oby tym razem się udało.
  13. Skarbnikiem Buni jest Avilia (post #35 na wątku Buni), czyli konto będzie inne. Ja rozsyłam wszystkim chętnym n-r konta. BARDZO DZIĘKUJEMY ZA POMOC W RATOWANIU BUNII:multi: Na PW wyślę n-r konta do wpłaty.
  14. Negra, znalazłaś w końcu psinko swój wymarzony domek?
  15. [quote name='sleepingbyday']przypomnijcie mi, kiedy jest zapoznanie z dobkiem?[/QUOTE] Dokładna data nie została jeszcze ustalona. Wilczek dopiero w zeszły piątek miał zabieg, a poza tym Pani miała założoną szynę na nogę i jak na razie nie wiemy czy jest już w pełni sprawna.
  16. [quote name='Avilia']Ok,ok:) Dzięki wielkie,zaraz sprawdzę czy są jakieś nowe wpłaty...[/QUOTE] Wpłaty mogły jeszcze nie dotrzeć, bo wątek rozsyłałam wczoraj (w niedzielę). Wygląda na to, że coś drgnęło.
  17. [quote name='Avilia']Ale podajecie moje konto tak?[/QUOTE] Oczywiście, że Twoje. Na PW piszę wszystkim, że Ty jesteś skarbnikiem Buni (powołuje się na #35 wątku Buni). Spoko, panuje nad sytuacją:)
  18. [quote name='Klaudus__'][I] Beata dziękuję za rozsyłanie konta i wątku - bo wiem,że się wczoraj sporo napracowałaś... DZIĘKUJĘ![/I][/QUOTE] Nie dziękuj, los Buni nie jest mi obojętny tak jak i Tobie. Najważniejsze, aby nowe osoby pojawiły się na wątku( bo to taki smutny i zapomniany wątek). Jest w końcu szansa, aby poprawiła się Jej sytuacja finansowa, no i może jakiś domek.... Byłoby cudownie....
  19. [quote name='bico']mogę podrzucić 50 zł, poproszę o konto na pw.[/QUOTE] Już wysyłam konto na PW. Bardzo, bardzo dziękuję!!!
  20. Mozart, pokazujemy się. Czas ucieka, Was w Punkcie wciąż przybywa....:-(. Hoooop
  21. Podnoszę Cię Uszatku. Musimy się spieszyć, coraz więcej Was w Punkcie, niestety:-(
  22. Nikt Cię tu nie odwiedza bidulko...szkoda. Pokazujemy Cię Oneczko. Przybywa Was w Punkcie, nie mamy czasu:-(
×
×
  • Create New...