Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. I Ty też do góry, niech Cię wszyscy widzą i może się uda....
  2. Hooop, Mona niech Cię wszyscy widzą.
  3. [quote name='Syla']To blisko ewu.Za Bytomiem, w kierunku Bobrownik Śl.Nie jestem zmotoryzowana niestety, ale gdyby ktoś jechał przez Gliwice, to chętnie się zabiorę i dopłacę do transportu.Mam same dobre opinie o Emiś.Raz, tam się wybierałam, ale nie dojechałam, a staruszek umarł.[/QUOTE] Hotelik u Emiś jest w Sarnowie za Będzinem. Zawoziliśmy tam Deniska i Nerusia i mamy o nim jak najlepszą opinię. Bądźcie spokojni, będzie mu tam dobrze. Syla - niestety nie możemy Cię zabrać, jedziemy z Katowic.
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Masaj to drobny - około 8 kg psiak. Jest młody - ma zaledwie około roku. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Będzie wspaniałym kompanem do wszelkich zabaw i aktywnego trybu życia. Ponieważ jest niesamowicie żywiołowy. Widząc człowieka - natychmiast przywołuje Go zwracając na siebie uwagę wesołym szczekaniem. Będzie wiernym przyjacielem całej rodziny - jak tylko dasz Mu szansę i okażesz trochę serca. [/I][/QUOTE] No co Ty kobito piszesz, że z weną jesteś na bakier. Tekst jak zawsze - super.
  5. Ufff, dobrze, że udało się Go odebrać. A co z tym zapaleniem płuc, wyleczone? Biedny, musi teraz mieszkać w kotłowni:-(
  6. [quote name='tamb']Może się przyda: Wilczek jest młodym, średniej wielkości, przepięknie umaszczonym psem, który potrzebuje natychmiastowej pomocy. Każdy dzień w schroniskowym boksie jest dla niego koszmarem. Płacze żałośnie, błaga o pomoc i zupełnie sobie nie radzi. Ma piękne stalowo-szaro-brązowe futerko i wspaniały charakter. Jest ufny, łagodny, kocha ludzi i dogaduje się z innymi psami. Widać, że był domowym pieskiem zanim znalazł się w schronisku. Do jego rozpaczy dodatkowo przyczynił sie fakt, że został adoptowany przez nieodpowiedzialną osobę a po dwóch dobach oddany. Dzięki tej nieudanej adopcji wiemy, ze nie niszczy w domu i zachowuje czystość. Niestety po powrocie do boksu Wilczek wpadł w rozpacz i jego rozdzierający płacz na długo zostanie w pamięci wolontariuszce, która go z nieudanej adopcji przywiozła do schroniska. Boimy się, że pęknie mu serce jeśli nie znajdzie kochającego człowieka, takiego już na zawsze. Kontakt w sprawie adopcji: tel: 798 596 534 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Piękny tekst!!! Brawo!!!
  7. [quote name='Lobaria']Do mnie też proszę, abym na fb wysyłała osobom, które będą chciały wspomóc Wilczka[/QUOTE] Ale na fb nie mogę podać przecież prywatnego konta.
  8. Zaraz porozsyłam na PW n-r konta do wpłat dla Wilczka.
  9. [quote name='Lobaria']Wydarzenie na fb funkcjonuje od wczoraj, dużo ludzi przyszło, może tam się coś urodzi...[/QUOTE] Dużo ludzi przyszło no i co z tego. Tylko komentarze na temat Pani Ani, a nie o to nam przecież chodziło. Potrzebujemy KASY, a nie pustych słów.
  10. [quote name='Lobaria']Tylko to jednak kojec...dobry, ale kojec... Poza tym psy z domowych DT zwykle szybciej znajdują DS[/QUOTE] No a jak w między czasie pojawią się Mysłowice, to co wtedy? Trzeba dzisiaj podjąć decyzję i w razie czego zawiadomić Emiś, że rezygnujecie. Dziewczyna musi wiedzieć na czym stoi.
  11. [quote name='Lobaria']I w tym problem, nie można podawać publicznie kont prywatnych. Mam nadzieję, że znajdziemy dla chłopaka BDT, lub za zwrotem karmy i weta... 400 zł plus karma u Emiś mozemy nie udźwignąć, poza tym on powinien teraz być w domowym dt[/QUOTE] U Emiś to nie 400 zł plus karma tylko 10,00 za dobę + karma!!! A poza tym na pierwszy m-c już jest kasa - 400,00 po Lence Klaudii i miały być właśnie dla Wilczka.
  12. No cóż, jak widać z deklaracjami jest kiepsko więc jak tu borokowi pomóc:-(
  13. [quote name='soboz4'][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z2dZNu0y_-M/T3dFp1AvfiI/AAAAAAAB3cU/EghH_KZy5Tk/s576/Milka.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj, coś mi tu z wiekiem Milki nie pasuje. To ile Ona ma właściwie lat 3 czy 5?:)
  14. A tak blisko już był domek. Szkoda:-(
  15. Niestety tylko dwie deklaracje. To kropla w morzu potrzeb:-(
  16. A no rozkwita i to na całego:multi: Bardzo się cieszymy. Jesteście WSPANIALI. Dziękujemy.
  17. Denisek jest w trochę lepszej formie. Udało Mu się nawet przytyć - całe 80dkg:multi:, to niedużo ale zawsze coś. Nadal jest na antybiotyku. Oby tak dalej, trzymamy kciuki:kciuki:
  18. To super, będzie wiadomo w jakim jest stanie. Jerzyku, trzymamy kciuki, bądź dzielny:)
  19. Udało się? Czekamy w wielkim napięciu na info.
  20. Na dobry początek deklaruję 20,00 stałej co miesiąc:) Kto da jeszcze?
  21. Jestem po rozmowie z Emiś. Ma wolne miejsce w kojcu. Możemy przywieźć Wilczka już w poniedziałek :) Jest to tylko chwilowe rozwiązanie problemu, bo chłopak strasznie rozpacza. DS i tak musimy szukać pilnie. Klaudia wie o wszystkim i jest oczywiście ZA. TYLKO MAMY JEDEN DUŻY PROBLEM - NIE MAMY DEKLARACJI!!!!
  22. [quote name='tamb']On jest adopcyjny, znajdzie dom. Nie ma nikogo kto da mu dt? Strasznie go szkoda. Mam 3 psie tymczasy a możliwości z miejscem na dwa. Gdyby nie to wzięłabym go. Tą "osobę" wpiszcie na czarne kwiatki. Jeśli jest technikiem weterynaryjnym, zawiadomiłabym jej pracodawców, żeby poznali jej serce do zwierząt. A jak się jeszcze uczy, szkołę.[/QUOTE] Pani ta ma 30 lat, nie uczy się już i nie pracuje w swoim zawodzie. Chyba wyleczyła się już z posiadania psa, bo oddała nam wszystko co dla Wilczka kupiła (karmę, smakołyki, kość no i smycz z obrożą).
  23. Nikt Cię nie odwiedza:-(, a taka jesteś kochana.
×
×
  • Create New...