-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
I Ty też do góry, niech Cię wszyscy widzą i może się uda....
-
Hooop, Mona niech Cię wszyscy widzą.
-
[quote name='Syla']To blisko ewu.Za Bytomiem, w kierunku Bobrownik Śl.Nie jestem zmotoryzowana niestety, ale gdyby ktoś jechał przez Gliwice, to chętnie się zabiorę i dopłacę do transportu.Mam same dobre opinie o Emiś.Raz, tam się wybierałam, ale nie dojechałam, a staruszek umarł.[/QUOTE] Hotelik u Emiś jest w Sarnowie za Będzinem. Zawoziliśmy tam Deniska i Nerusia i mamy o nim jak najlepszą opinię. Bądźcie spokojni, będzie mu tam dobrze. Syla - niestety nie możemy Cię zabrać, jedziemy z Katowic.
-
[quote name='Klaudus__'][I]Masaj to drobny - około 8 kg psiak. Jest młody - ma zaledwie około roku. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Będzie wspaniałym kompanem do wszelkich zabaw i aktywnego trybu życia. Ponieważ jest niesamowicie żywiołowy. Widząc człowieka - natychmiast przywołuje Go zwracając na siebie uwagę wesołym szczekaniem. Będzie wiernym przyjacielem całej rodziny - jak tylko dasz Mu szansę i okażesz trochę serca. [/I][/QUOTE] No co Ty kobito piszesz, że z weną jesteś na bakier. Tekst jak zawsze - super.
-
[quote name='tamb']Może się przyda: Wilczek jest młodym, średniej wielkości, przepięknie umaszczonym psem, który potrzebuje natychmiastowej pomocy. Każdy dzień w schroniskowym boksie jest dla niego koszmarem. Płacze żałośnie, błaga o pomoc i zupełnie sobie nie radzi. Ma piękne stalowo-szaro-brązowe futerko i wspaniały charakter. Jest ufny, łagodny, kocha ludzi i dogaduje się z innymi psami. Widać, że był domowym pieskiem zanim znalazł się w schronisku. Do jego rozpaczy dodatkowo przyczynił sie fakt, że został adoptowany przez nieodpowiedzialną osobę a po dwóch dobach oddany. Dzięki tej nieudanej adopcji wiemy, ze nie niszczy w domu i zachowuje czystość. Niestety po powrocie do boksu Wilczek wpadł w rozpacz i jego rozdzierający płacz na długo zostanie w pamięci wolontariuszce, która go z nieudanej adopcji przywiozła do schroniska. Boimy się, że pęknie mu serce jeśli nie znajdzie kochającego człowieka, takiego już na zawsze. Kontakt w sprawie adopcji: tel: 798 596 534 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Piękny tekst!!! Brawo!!!
-
[quote name='Lobaria']Tylko to jednak kojec...dobry, ale kojec... Poza tym psy z domowych DT zwykle szybciej znajdują DS[/QUOTE] No a jak w między czasie pojawią się Mysłowice, to co wtedy? Trzeba dzisiaj podjąć decyzję i w razie czego zawiadomić Emiś, że rezygnujecie. Dziewczyna musi wiedzieć na czym stoi.
-
[quote name='Lobaria']I w tym problem, nie można podawać publicznie kont prywatnych. Mam nadzieję, że znajdziemy dla chłopaka BDT, lub za zwrotem karmy i weta... 400 zł plus karma u Emiś mozemy nie udźwignąć, poza tym on powinien teraz być w domowym dt[/QUOTE] U Emiś to nie 400 zł plus karma tylko 10,00 za dobę + karma!!! A poza tym na pierwszy m-c już jest kasa - 400,00 po Lence Klaudii i miały być właśnie dla Wilczka.
-
[quote name='soboz4'][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Z2dZNu0y_-M/T3dFp1AvfiI/AAAAAAAB3cU/EghH_KZy5Tk/s576/Milka.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj, coś mi tu z wiekiem Milki nie pasuje. To ile Ona ma właściwie lat 3 czy 5?:)
-
A tak blisko już był domek. Szkoda:-(
-
Potrącony starszy ONek-BOSTON ma wspaniały DOM w Gliwicach!! ;)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A no rozkwita i to na całego:multi: Bardzo się cieszymy. Jesteście WSPANIALI. Dziękujemy. -
Jestem po rozmowie z Emiś. Ma wolne miejsce w kojcu. Możemy przywieźć Wilczka już w poniedziałek :) Jest to tylko chwilowe rozwiązanie problemu, bo chłopak strasznie rozpacza. DS i tak musimy szukać pilnie. Klaudia wie o wszystkim i jest oczywiście ZA. TYLKO MAMY JEDEN DUŻY PROBLEM - NIE MAMY DEKLARACJI!!!!
-
[quote name='tamb']On jest adopcyjny, znajdzie dom. Nie ma nikogo kto da mu dt? Strasznie go szkoda. Mam 3 psie tymczasy a możliwości z miejscem na dwa. Gdyby nie to wzięłabym go. Tą "osobę" wpiszcie na czarne kwiatki. Jeśli jest technikiem weterynaryjnym, zawiadomiłabym jej pracodawców, żeby poznali jej serce do zwierząt. A jak się jeszcze uczy, szkołę.[/QUOTE] Pani ta ma 30 lat, nie uczy się już i nie pracuje w swoim zawodzie. Chyba wyleczyła się już z posiadania psa, bo oddała nam wszystko co dla Wilczka kupiła (karmę, smakołyki, kość no i smycz z obrożą).
-
Młoda,kudłata Sarusia.POtrzebna pomoc w ogłaszaniu.Szukamy DT/DS
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Helo, Sarusia co u Ciebie? -
Nikt Cię nie odwiedza:-(, a taka jesteś kochana.