[quote name='Klaudus__'][I]Przepraszam, przepraszam - na posterunku to ja byłam - tylko dziecu karmiłam :P
Zdjęcia piękne - spodenki Cioci Beaty - do wyrzucenia :evil_lol:
[/I][/QUOTE]
Ups, sorki....rzeczywiście byłaś...:oops:
A spodenki już się suszą, trochę proszku, wody i po sprawie.
Lakuś był taki tulaśny, nie mogłam Mu odmówić i przy 26 stopniach( mimo późnej pory) grzaliśmy się wzajemnie...fajowo było:crazyeye: