-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]_Lara[/B] wpłynął Twój przelew [B]20,00[/B]:) Bardzo dziękujemy!!! -
Wiejska Misia przyprowadzona na smierć. Koniec tułaczki. Nareszcie w DOMU !
AtaO replied to togaa's topic in Już w nowym domu
O Boże, więc to jest to posłanko.....:-( -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Tak więc nadal szukamy osoby, która mogłaby udostępnić Paypala. Sprawa bardzo pilna!!! Info proszę kierować na PW do Lobarii.[/B] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Szukamy osoby, która mogłaby udostępnić Paypala. Sprawa bardzo pilna! Info proszę kierować na PW do Lobarii. [/B] -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Byłoby super gdyby dołączył do Edzia:) Paypala ma Avilia, może mogłaby udostępnić... -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trufelku, pamiętamy o Tobie...może ktoś wreszcie zadzwoni..... -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']AtaO to skontaktujesz się z Klaudią? Tak, one tam marne jedzenie dostają, gdyby nie dziewczyny....[/QUOTE] Rozmawiałam już z Klaudią, przewieziemy Sunieczkę do Lecznicy w Bielsku dzisiaj wieczorem. Obyśmy tylko zdążyli zanim zacznie rodzić.... Gdyby nie Klaudia, to te psiaki poumierałyby z głodu....:-( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']To zabieg już dziś ? Tylko żeby jej jeść nie dawali dzisiaj.[/QUOTE] O jedzenie nie musimy się martwić, psiaki tych ochłapów, które im tam dają to nie jedzą:shake:. Czekają na Klaudię i dopiero wieczorem mają szansę coś wciągnąć. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak wiem, bylibyśmy w Punkcie o tej porze po Sunieczkę... Tylko czy w Lecznicy nas przyjmą wieczorem? -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mogłabym pojechać do Bielska z Sunią dzisiaj, ale dopiero wieczorem..... -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
AtaO replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Dyzio, Bezik niezwykle urocze z Was psiaki....i nawet portrety swoje już macie....Ekstra:) -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystkich nas to przybija..... a co najgorsze to niewiele, a właściwie to nic nie możemy z tym zrobić... jesteśmy całkowicie bezsilni, bo nie można tego nagłośnić....:-( -
[quote name='Mysia_']Najgorsze, że Lola nie za bardzo chce przyjmować leki :-( Tabletki już podajemy jej w najlepszych rarytasach, a ona i tak nie chce :-([/QUOTE] Nawet w wędzonej pasztetowej....
- 876 replies
-
[quote name='tymuś']to chyba z teknoty za Murzynem organizm się popdał z tej beznadzieji wynikającej z braku towarzysza życia:-([/QUOTE] Też tak myślę....niestety strasznie smutne to życie....:-(
- 876 replies
-
Dokładnie, brzmi groźnie.... Lola nie poddawaj się, Sunieczko....
- 876 replies
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trufelku, co z Wami wszystkimi w Punkcie będzie.....nawet nie chcę myśleć.....:-( -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tylko nie to.....:-( -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ręce opadają....:-(.Nie nadążamy już z deklaracjami, domkami, hotelami...:-(. A problem bezdomności na tym terenie podobno nie istnieje....