-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na konto [B]Lilki[/B] dotarły dzisiaj wpłaty od: [B]yucca[/B] 15,00 [B]mmmonika[/B] 150,00 [B]p. Maria Kobryń (fb)[/B] 15,00 [B]p. Ewa Pilecka (fb)[/B] 5,00 [B]p. Joanna Blum (fb)[/B] 20,00 [B]p. Joanna Bućko (fb)[/B] 5,00 [B]Serdecznie wszystkim dziękujemy[/B]:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://i49.tinypic.com/34qwn11.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/34qwn11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i50.tinypic.com/14wd14x.jpg"][IMG]http://i50.tinypic.com/14wd14x.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/eppzpt.jpg[/IMG] [/URL]Problemy z netem ustąpiły, podmieniam na normalne zdjęcia :) Zobaczcie jak szczęśliwa jest Lilka..... i to dzięki [B]edytka850. Wielkie dzięki!!! [/B] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='edytka850']witam wszystkich, odebrałam sunie z kliniki, jest u mnie :) nie potrafię nawet opisać jej radości na widok człowieka, sunia dosłownie wiła się jak szczeniak, patrząc na jej zachowanie domyślam się że jest młodziutka :) to bardzo miłe zwierzątko...bardzo !!! obecnie po ferworze radości mala odpoczywa, wyciszyła się :) gotuje dla niej obiad... sunia ma przez tydzień dwóch kolegów - jamnika i yorka :) Lilka burczy na nich .... będę miała zdjęcia wiaczorem - komu przesłać na maila ?? nie umiem wstawić[/QUOTE] Super, Bardzo Ci dziękujemy!!!:) Fotki możesz przesłać na mojego maila: [email][email protected][/email] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Czyli może zostać do czasu kiedy zabierze ją figu?[/QUOTE] Tak, może, ale tak jak pisałam najdalej do niedzieli!!! -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Zapytałam sms-em figu, będzie jechać do Warszawy w[B] tę niedzielę[/B]. to dt do niedzieli byłby jak najbardziej wskazany.....[/QUOTE] [B]Lilka może zostać na DT u Edyty tylko do soboty - najdalej niedzieli!!! [/B] -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Trufelku, gdzie ten domek dla Ciebie? -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Asik, tyś to chłopie trafił....Super.... Miło się czyta takie info, a fotki cudne:) -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Faguś, jak Ci leci? Pozdrowiłeś Edzia od nas, tak jak Cię prosiłam?:) -
Piękny biały krótkowłosy, niespełna roczny BILL.Adoptowany.
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bill, podrzucam Cię psiaku.... -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
AtaO replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kochane Psiaki, nareszcie wiedzą, że żyją.....Cudownie.....Fotki piękne:) -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']To Lilka jest już poza kliniką??? Kurde, do kiedy mamy czas? Kiedy jedzie figu?[/QUOTE] Jeszcze jest w lecznicy - najprawdopodobniej jutro będzie zabrana - przez tydzień będzie w DT i trzeba się pilnie kontaktować z Figu w sprawie transportu do Warszawy. -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oby się dogadały.... Puszku wyluzuj....Ikarek też chce mieć domek....:placz: -
Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!
AtaO replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Jak tam nasz wyjatkowy duecik?[/QUOTE] A no właśnie....Czekamy na nowe fotki....:razz: -
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Faguś podczas wczorajszej podróży do hoteliku :) [IMG]http://i48.tinypic.com/316q4x1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fcoe1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/n54xlt.jpg[/IMG] -
Trójłapka Wendy nie ma pieniędzy na hotel :(. Prosimy o pomoc !
AtaO replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Linda99']Ta akcja byla wspaniala, czytajac takie historie raduje sie serce ze sa ludzie ktorzy z takim zaangazowaniem pomagaja bezdomnym i chorym psom.Jestescie wspaniali.[/QUOTE] Też tak uważam....Jaka niesamowita metamorfoza Sunieczki....wystarczy trochę wyczesać i już wygląda o niebo lepiej:) SUPER!!! -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lilieczko, oby udało się przetransportować Ciebie wkrótce do Warszawy... Przecież nie możesz zostać w Lecznicy....:shake: