Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Na konto [B]Lilki[/B] dotarły dzisiaj wpłaty od: [B]yucca[/B] 15,00 [B]mmmonika[/B] 150,00 [B]p. Maria Kobryń (fb)[/B] 15,00 [B]p. Ewa Pilecka (fb)[/B] 5,00 [B]p. Joanna Blum (fb)[/B] 20,00 [B]p. Joanna Bućko (fb)[/B] 5,00 [B]Serdecznie wszystkim dziękujemy[/B]:)
  2. [URL="http://i49.tinypic.com/34qwn11.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/34qwn11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i50.tinypic.com/14wd14x.jpg"][IMG]http://i50.tinypic.com/14wd14x.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/eppzpt.jpg[/IMG] [/URL]Problemy z netem ustąpiły, podmieniam na normalne zdjęcia :) Zobaczcie jak szczęśliwa jest Lilka..... i to dzięki [B]edytka850. Wielkie dzięki!!! [/B]
  3. [quote name='edytka850']witam wszystkich, odebrałam sunie z kliniki, jest u mnie :) nie potrafię nawet opisać jej radości na widok człowieka, sunia dosłownie wiła się jak szczeniak, patrząc na jej zachowanie domyślam się że jest młodziutka :) to bardzo miłe zwierzątko...bardzo !!! obecnie po ferworze radości mala odpoczywa, wyciszyła się :) gotuje dla niej obiad... sunia ma przez tydzień dwóch kolegów - jamnika i yorka :) Lilka burczy na nich .... będę miała zdjęcia wiaczorem - komu przesłać na maila ?? nie umiem wstawić[/QUOTE] Super, Bardzo Ci dziękujemy!!!:) Fotki możesz przesłać na mojego maila: [email][email protected][/email]
  4. [quote name='__Lara']Czyli może zostać do czasu kiedy zabierze ją figu?[/QUOTE] Tak, może, ale tak jak pisałam najdalej do niedzieli!!!
  5. [quote name='malagos']Zapytałam sms-em figu, będzie jechać do Warszawy w[B] tę niedzielę[/B]. to dt do niedzieli byłby jak najbardziej wskazany.....[/QUOTE] [B]Lilka może zostać na DT u Edyty tylko do soboty - najdalej niedzieli!!! [/B]
  6. Trufelku, gdzie ten domek dla Ciebie?
  7. To on wrócił do swojego poprzedniego domku?
  8. Wilczku, no i mija kolejny miesiąc Twojego pobytu w hoteliku....
  9. Asik, tyś to chłopie trafił....Super.... Miło się czyta takie info, a fotki cudne:)
  10. Faguś, jak Ci leci? Pozdrowiłeś Edzia od nas, tak jak Cię prosiłam?:)
  11. Kochane Psiaki, nareszcie wiedzą, że żyją.....Cudownie.....Fotki piękne:)
  12. [quote name='__Lara']To Lilka jest już poza kliniką??? Kurde, do kiedy mamy czas? Kiedy jedzie figu?[/QUOTE] Jeszcze jest w lecznicy - najprawdopodobniej jutro będzie zabrana - przez tydzień będzie w DT i trzeba się pilnie kontaktować z Figu w sprawie transportu do Warszawy.
  13. Oby się dogadały.... Puszku wyluzuj....Ikarek też chce mieć domek....:placz:
  14. [quote name='Aimez_moi']Jak tam nasz wyjatkowy duecik?[/QUOTE] A no właśnie....Czekamy na nowe fotki....:razz:
  15. Faguś podczas wczorajszej podróży do hoteliku :) [IMG]http://i48.tinypic.com/316q4x1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fcoe1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/n54xlt.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Linda99']Ta akcja byla wspaniala, czytajac takie historie raduje sie serce ze sa ludzie ktorzy z takim zaangazowaniem pomagaja bezdomnym i chorym psom.Jestescie wspaniali.[/QUOTE] Też tak uważam....Jaka niesamowita metamorfoza Sunieczki....wystarczy trochę wyczesać i już wygląda o niebo lepiej:) SUPER!!!
  17. [quote name='Lobaria']Laki i Tekila zaczynają ze sobą walczyć, zobaczymy, jak po kastracji będzie... Pewnie ustalają pozycję w stadzie...[/QUOTE] To niedobrze....:razz: Oby tylko nie trzeba było szukać nowego domku.....
  18. Lilieczko, oby udało się przetransportować Ciebie wkrótce do Warszawy... Przecież nie możesz zostać w Lecznicy....:shake:
  19. Fakt, zapomniałam o tych nieszczęsnych schodach.... Pani ma do znoszenia no i wnoszenia dwa psiaki....istny dramat....:shake:
×
×
  • Create New...