-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='michelle04']Bardziej to Goya podkochuje się w Marianie :)[/QUOTE] I kto by przypuszczał......:) -
Młoda,kudłata Sarusia.POtrzebna pomoc w ogłaszaniu.Szukamy DT/DS
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Helen90 i Sarusia co z Wami dziewczyny ? -
Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Ja też nie mogę, nagrałam się... A, telefonu do Krzysztofa / od Lorda / nie mam :([/QUOTE] Szukacie nr telefonu Krzysztofa z Tychów, który adoptował naszego Lorda ? Ja mam :) -
Dziękujemy p. Andrzejowi B. z Warszawy za dodatkową wpłatę 6,oo dla Rumby :)
-
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dzisiaj z DT Luny, sunia mimo, że była kilka godzin na trawce swoje potrzeby załatwiła w pokoju :(. Biednej spacer wcale nie kojarzy się z siusiu i kooopą.....Ona chyba rzeczywiście była trzymana w zamknięciu. Jest bardzo grzeczna, ładnie szama co dostanie w misce, a nie dostaje byle czego - weterynaryjną karmę z Royala :) -
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Luna ma problemy z chodzeniem :(. Po przyjeździe do DT sunia miała do pokonania dosłownie 3 stopnie.....nie weszła. Paweł wziął Ją na ręce i wniósł. Może nie zna schodów, a może jest tak chora i obolała.... [IMG]http://i46.tinypic.com/2gtahat.jpg[/IMG] Jest niesamowicie spokojną, łagodną i ułożoną sunieczką. -
GOLDENKA w fatalnym stanie!!!Przeszła pod opiekę Fundacji Warta Goldena.
AtaO replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kochana Luna jest już pod opieką Fundacji. Fotka z podróży nie jest najlepszej jakości, bo jedną ręką trzymałam sunię, a drugą na oślep próbowałam pstryknąć. [IMG]http://i50.tinypic.com/r0pphe.jpg[/IMG] A tu już odpoczywa w pokoju na wygodnym posłaniu :) [IMG]http://i48.tinypic.com/f1mkxc.jpg[/IMG] -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Czy mogę zamieścić na fb....? Mam pozwolenie.....;), a więc dzięki :multi: A dostaniemy jeszcze jakąś fotkę, plizzzz:oops: -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale fajny piknik :):) Ciekawe czy Goya pozwoli się zaszczepić ?:razz: -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Agatko - co u Ciebie ? Na fb też przebierają nogami ze zniecierpliwienia i troski o Ciebie:razz:. -
Hura :multi: Zgłosiłam Rumburaka do Akcji Sterylizacja i mam już odpowiedź - pomogą nam, będzie dofinansowanie:). Bardzo dziękuję za pomoc!!!
-
No nareszcie.....:razz:
-
Dzięki :) teraz już widzę. Strasznie się cieszę, że kochana Aszka jest już w domku. Miałam okazję Ją poznać - przewoziłam z Punktu do Katowic, byłam z Nią na długim spacerze na Dolinie Trzech Stawów, a potem razem z Biafra i Magda222 pojechała koniowozem wraz z Asem do hoteliku do ZuziaM. Kto by wtedy przypuszczał, że wróci do Katowic...i tu zamieszka na stałe.
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
AtaO replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Skoro pytacie o zdanie innych klubowiczów więc też się wypowiem. Kociaki to też żywe stworzonka, które potrzebują pomocy. Chyba aż tak nie obciążą funduszy KPPPP - jestem za. Powinniśmy im pomóc :) -
[quote name='Emiś']Bazarek ogłoszeniowy zamknięty, uzbierało się 246zł :) Rumba była wczoraj na USG. Na szczęście ropa zbiera się wolno, jest większa o 0,2mm więc zabieg wstępnie jest planowany na za 2 tyg. Mleka niestety ma wciąż dużo, wzięłam jej syrop jeszcze na dwa dni, mam nadzieję, że to wystarczy :/[/QUOTE] [B]Emiś[/B] Czekam na info od Ciebie dot. sterylki - zgłoszę Rumbę, ale musisz mi podać: nazwe Lecznicy, nazwisko weta i przybliżony koszt zabiegu - te info sa niezbędne do zgłoszenia.
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Będą ludzie:):) Ciocia a pojedziesz ze mną do Tychów do jednej Cioteczki na kawę? Jesteśmy zaproszone:) Sorki za offa:)[/QUOTE] Spoko, jak trza to pojadę....;) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale przyznasz, że na pierwszym ani szeleczki, ani adresówka i tak nie byłyby widoczne.....:razz:. No dobra niech Wam będzie....:) Postępy niewiarygodne - Goya spaceruje na smycz - rewelacja :multi:, będą z Niej ludzie;) po pobycie u Ciebie. -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lobaria - jesteś spostrzegawcza, brawo:), ale tak szczerze mówiąc to na pierwszym zdjęciu są one niewidoczne:razz: Ciekawe jak udało się tego dokonać ? -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cholera, trudna ta zagadka....:oops::placz: Zaraz zajrzy tu Lobaria i może rozwiąże :) -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
AtaO replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Trafiłam przypadkiem - fajny wątek, ale trochę się zakręciłam, gdzie teraz zaglądać i pisać - tu czy na fundacyjnym :oops:[/QUOTE] Ja też myślę jak Lobaria - dobrze byłoby pojawiać się i na jednym i na drugim :)