[quote name='edek']Mignęło mi kilka psiaków na fotkach Rudiego.
Czy mogłabyś podać link do wątku zbiorczego ?
Mam trochę fantów gdyby ktoś robił bazarek porobię fotki, opiszę, potem powysyłam ;).[/QUOTE]
Ty się Edzia nie wygłupiaj tylko zdjęcia do mnie ślij- maila masz:razz:...no chyba, że Macia sama chce bazarek zrobić:diabloti: