Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Czytałam już wątek maleńkiej....tylko nie pamiętam czy zostawiam tu swój ślad :) ONA JEST UROCZAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
  2. [quote name='edek']Mignęło mi kilka psiaków na fotkach Rudiego. Czy mogłabyś podać link do wątku zbiorczego ? Mam trochę fantów gdyby ktoś robił bazarek porobię fotki, opiszę, potem powysyłam ;).[/QUOTE] Ty się Edzia nie wygłupiaj tylko zdjęcia do mnie ślij- maila masz:razz:...no chyba, że Macia sama chce bazarek zrobić:diabloti:
  3. [quote name='Macia']Nie ;). Pies, który był u nas jeszcze dłużej.[/QUOTE] No to trzymać kciuki żeby wszystko było OK:)
  4. [quote name='Energy']Ja rówież mocno trzymam :)[/QUOTE] I ja!!! :)
  5. Owieczko kochana oczaruj kogoś żeby cię pokochał już na zawsze!:)
  6. Maciu pisałaś "i pewna niespodzianka, ale o tym dopiero jak będziemy mieć 100 % pewności że jest wszystko dobrze." Pomponik ?:cool3:
  7. [B]Ick i u mnie kupowała i nie było kłopotu z wpłatą [/B]:) Cioteczki to chyba jakieś nieporozumienie i najlepiej je jak najszybciej należy wyjaśnić:) I mi niestety zdarza się wysłać PW z kwotą i danymi do wpłaty ...albo kiedy skleroza daje o sobie znać ne wpłacam za bazarek i dopiero upomnienie mi o tym przypomina. Oczywiście te moje poczynania nie są zamierzone z mojej strony:)
  8. A ja się ostatnio zastanawiałam czy żyjecie:D Że Ania żyje to wiem bo dzisiaj z nią rozmawiałam:) Teraz czytam Twoje wpisy, które znowu doprowadziły mnie o gęsią skórkę. Wy jakiś medal powinnyście dostać + wór pieniędzy za te Wasze poświęcenie dla zwierząt:)
  9. Jasne, że będzie dobrze!!!:)
  10. Zocha wpadam poczytać . Choć coś wesołego u ciebie bo u reszty....eeee szkoda gadać! Tylko siąść i ryczeć nad kolejnymi bidami:(
  11. [quote name='AgusiaP']Dzięki kochana:loveu: Czekam na Gabi, próbowała się do pani dodzwonić,napisała jej smsa, ale nie wiem czy rozmawiała z Panią ...[/QUOTE] Niestety z "moich" nikt nikogo tam nie zna więc będzie trzeba poszukać pomocy na wątku lubuskim:)
  12. [quote name='AgusiaP'] Wszystko by było ok, ale Państwo są z okolic Zielonej Góry, Sulechów. Znacie kogoś kto może zrobić wizytę ?[/QUOTE] Zaraz roześlę wici :)
  13. I ja mocno trzymam:)
  14. I jak tam chomiczek kurze łapki je?:cool3:
  15. Zocha zaglądam żeby nie było ,że zapomniałam :)
  16. Wlatuję zostawić pozdrowienia i lecę dalej :):*
  17. Nigdy o tej chorobie nie słyszałam i nie mam nikogo w rodzinie ani znajomych co by się na dietach znali:roll: Z ciekawości poczytałam trochę o tej chorobie i powiem tylko tyle, że dobrze, że moja "przygoda" z tarczycą zakończyła się jej usunięciem - gruczolaki. Banalnie może napiszę...ale zdrowia życzę! Za transport małej trzymam kciuki:)
  18. Cały czas podczytuję i trzymam kciuki za dziewczynki :)
  19. [quote name='Malgoska']sliczny maluch:)[/QUOTE] Oj tak! Urocze :loveu:
  20. To tak na zapas trzymam już kciuki :)
  21. Zaglądam do dziewczynek :)
  22. Sawanka coraz piękniejsza a Mikulek kochany...dużo zdrówka chłopcze:)
  23. [quote name='Poker'][B][COLOR=#ff0000]wpłaciłam 11.01.14. 150 zł na rzecz Stowarzyszenia Humanitarno-Ekologicznego Braci Mniejszych i 65,58 zł na rzecz psów pod opieką mari23. Stan konta wynosi więc ZERO zł [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/QUOTE] Pieniążki na pewno im się przydadzą:) A Myszeńce ciągle i nieustająco życzę najwspanialszych dni ze swpją Panią :)
  24. [quote name='ania68'] Trzeci też ma zapewniony dom, tylko jeszcze nie pojechał :) [/QUOTE] To fajnie:) Rozliczam teraz bazarek więc za kilka dni wleci coś na konto maluchów:)
×
×
  • Create New...