-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
b-b replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Aldona z Sosnowca']Mnie natomiast spotkała nieco inna sytuacja i nie bardzo wiem co mam zrobić. Zakupiłam od jednej z użytkowniczek tego forum, osoby czynnie pomagającej psom,pewnien fant.Kiedyś kupowałam to u niej na bazarku,18.12.wysłałam zapytanie czy nadal posiada może taki fant?Okazało się,że owszem.Wpłaciłam na jej konto 40 zł,wiecej o 10 niż zaproponowała.Kwota miala zostać przekazana na spłatę długu za kastarcję jakiegoś psa,podala mi link do wątku.Zgodziłam się.Dzisiaj mija miesiąc,fant miał być wysłany rzekomo 23.12,okazało się,że z natłkoku obowiązków/wydarzeń u danej osoby, jednak nie został wysłany,drugi raz ponoć 07.01.Nadal przesyłki nie mam.Poprosiłam osobę o zwrot pieniędzy,od kilku dni nie odpisuje na privy.Co ja mam w tej sytuacji zrobić??A sytuacja jest o tyle nieprzyjemna,ze ja działam na prośbę koleżanki,która chciała siostrze zrobć prezent i ona dala mi te pieniadze.Teraz ja w jej oczach wyglądam na oszustkę:-(. Na razie nie chcę ujawniać nicku forumowiczki,ale jeśli do końca miesiaca sprawa się nie wyjaśni,bedę zmuszona to zrobić.:-([/QUOTE] A bywa na Dogo? Jest czynna na wątkach? Jeśli tak proponuję wpisać się na profilu prosząc o kontakt - żeby później nie było tłumaczenia, ze PW nie doszło i poczekać z 2-3 dni (o ile będzie się logować na Dogo) Później to już chyba tu zostaje podać jej nick. -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Czytałam już wątek maleńkiej....tylko nie pamiętam czy zostawiam tu swój ślad :) ONA JEST UROCZAAAAAAAAAAAAAA!!!!! -
[quote name='edek']Mignęło mi kilka psiaków na fotkach Rudiego. Czy mogłabyś podać link do wątku zbiorczego ? Mam trochę fantów gdyby ktoś robił bazarek porobię fotki, opiszę, potem powysyłam ;).[/QUOTE] Ty się Edzia nie wygłupiaj tylko zdjęcia do mnie ślij- maila masz:razz:...no chyba, że Macia sama chce bazarek zrobić:diabloti:
-
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Macia']Nie ;). Pies, który był u nas jeszcze dłużej.[/QUOTE] No to trzymać kciuki żeby wszystko było OK:) -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ja rówież mocno trzymam :)[/QUOTE] I ja!!! :) -
Pompon okazał się być Filipkiem. Po ROKU wrócił do swoich właścicieli!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Owieczko kochana oczaruj kogoś żeby cię pokochał już na zawsze!:) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Maciu pisałaś "i pewna niespodzianka, ale o tym dopiero jak będziemy mieć 100 % pewności że jest wszystko dobrze." Pomponik ?:cool3: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
b-b replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[B]Ick i u mnie kupowała i nie było kłopotu z wpłatą [/B]:) Cioteczki to chyba jakieś nieporozumienie i najlepiej je jak najszybciej należy wyjaśnić:) I mi niestety zdarza się wysłać PW z kwotą i danymi do wpłaty ...albo kiedy skleroza daje o sobie znać ne wpłacam za bazarek i dopiero upomnienie mi o tym przypomina. Oczywiście te moje poczynania nie są zamierzone z mojej strony:) -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
A ja się ostatnio zastanawiałam czy żyjecie:D Że Ania żyje to wiem bo dzisiaj z nią rozmawiałam:) Teraz czytam Twoje wpisy, które znowu doprowadziły mnie o gęsią skórkę. Wy jakiś medal powinnyście dostać + wór pieniędzy za te Wasze poświęcenie dla zwierząt:) -
Jasne, że będzie dobrze!!!:)
-
[quote name='AgusiaP']Dzięki kochana:loveu: Czekam na Gabi, próbowała się do pani dodzwonić,napisała jej smsa, ale nie wiem czy rozmawiała z Panią ...[/QUOTE] Niestety z "moich" nikt nikogo tam nie zna więc będzie trzeba poszukać pomocy na wątku lubuskim:)
-
[quote name='AgusiaP'] Wszystko by było ok, ale Państwo są z okolic Zielonej Góry, Sulechów. Znacie kogoś kto może zrobić wizytę ?[/QUOTE] Zaraz roześlę wici :)
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
I jak tam chomiczek kurze łapki je?:cool3: -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Nigdy o tej chorobie nie słyszałam i nie mam nikogo w rodzinie ani znajomych co by się na dietach znali:roll: Z ciekawości poczytałam trochę o tej chorobie i powiem tylko tyle, że dobrze, że moja "przygoda" z tarczycą zakończyła się jej usunięciem - gruczolaki. Banalnie może napiszę...ale zdrowia życzę! Za transport małej trzymam kciuki:) -
Cały czas podczytuję i trzymam kciuki za dziewczynki :)
-
To tak na zapas trzymam już kciuki :)
-
Zaglądam do dziewczynek :)
-
Sawanka coraz piękniejsza a Mikulek kochany...dużo zdrówka chłopcze:)
-
Bercik i Rudzik znowu razem... za Tęczowym Mostem...
b-b replied to Mortes's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I obu tak dalej panowie!!!:) -
Cudna kudłata Myszka z niedorozwojem móżdżku. W DS u p.Kasi !!
b-b replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'][B][COLOR=#ff0000]wpłaciłam 11.01.14. 150 zł na rzecz Stowarzyszenia Humanitarno-Ekologicznego Braci Mniejszych i 65,58 zł na rzecz psów pod opieką mari23. Stan konta wynosi więc ZERO zł [/COLOR][/B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/QUOTE] Pieniążki na pewno im się przydadzą:) A Myszeńce ciągle i nieustająco życzę najwspanialszych dni ze swpją Panią :)