Jump to content
Dogomania

natie

Members
  • Posts

    7050
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by natie

  1. [quote name='Mani2000']Możesz dorobić, ja miałam dzisiaj w planach to skończyć, ale od 13:30 spałam, bo tak mnie brzuch boli :c Możesz mi 2-4 psy zostawić.[/QUOTE] a Czarli i Remo? Robił im ktoś w ogóle? Justyna wkleiła razem z Milką, Centką i Liskiem (te 3 to widziałam, że ty ogłaszałaś..)
  2. [quote name='Mani2000']Zgłoszenie na Lirę wysłane :)[/QUOTE] Mani2000 czy ty dorobiłaś psiakom te ogłoszenia (m.in. Bobasowi, Rudzikowi i innym) czy tylko Safi o której pisałaś kilka postów wyżej? Mam troszkę czasu i wzięłabym się za ogłoszenia, ale nie wiem komu mam teraz zrobić..
  3. a ja tak podczytuję Wasz wątek bo obiezyswiat i Mortes często u mnie na bazarkach kupują i niezmiernie się cieszę, czytając tak super wiadomości:)
  4. [quote name='agumka']Pianka, po co Rozi DT skoro ma DS? :)[/QUOTE] wiecie coś więcej o adopcji Rozi?
  5. [quote name='agumka']Dzisiaj na Dniach Mikołowa były Kola, Luna, Bobas i Blumo. Domek znalazł Blumo. Miałam już 3 zapytania o Rodżera (któremu "zdublowałam" ogłoszenia) w tym 2 bardzo sensowne (z Krakowa i Częstochowy). Może coś z tego wyjdzie ;-) morusek.pl też gdzieś dodaje[/QUOTE] dodaje na doadopcji.pl i ja zawsze zaznaczam w nawiasie jak dodaje gdzieś dodatkowo
  6. [quote name='handzia']Natie, kochana, podaję mój nr tel. 887 074 603. Ja w chwili obecnej jestem tak załamana, że żyć mi się nie chce po prostu, nie mam głowy do niczego...[/QUOTE] to ja w ogłoszeniach Łasiczki i mixów podmienię ten nr telefonu.. i może ktoś zadzwoni.. :( edit: tam gdzie sie dało, to zmienilam nr tel. u Łasiczki :)
  7. jakby co to chętnie ogłoszę.. wcześniej robiłam m.in. Łasiczce ale pisałyście o zmianie nr telefonów..
  8. dla Ikusi - psia rodzinka: 1. tablica.pl do aktywacji 2. gumtree do aktywacji 3. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Psia-rodzinka-szuka-domu-id68411.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id68411.html[/URL] 4. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/176054/Psia-rodzinka-szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/176...ka-szuka-domu/[/URL] 5. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/176054/Psia-rodzinka-szuka-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...ka-szuka-domu/[/URL] 6. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/205057.html[/URL] 7. [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] do akt. 8. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/57499/psia-rodzinka-szuka-domu/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...ka-szuka-domu/[/URL] 9. [URL="http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Psia-rodzinka-szuka-domu,34824425.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=1861598417"]http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_n...;vc=1861598417[/URL] 10. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] do akt. 11. [URL="http://krakow.naszemiasto.pl/ogloszenia/zwierzeta/krakow/28733,1791,fm,pk.html"]http://krakow.naszemiasto.pl/oglosze...791,fm,pk.html[/URL] 12. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,77941,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...7941,Lw==.html[/URL] 13. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/psia-rodzinka-szuka-domu-4935.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ps...-domu-4935.htm[/URL] 14. [URL="http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119"]http://adoptujemy.pl/index.php?optio...=21&Itemid=119[/URL] 15. [URL]http://www.pineska.pl[/URL] do akt. 16. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] do akt. 17. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2904706[/URL] do akt. 18. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/299118-psia-rodzinka-szuka-domu-oferta-malopolskie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...a-malopolskie/[/URL] 19. [URL]http://zwierzaki.nasza-lista.com/DodajZwierzakaDoBazy[/URL] do akt. 20. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1863718116/krakow-Psia-rodzinka-szuka-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/URL]
  9. w WR nr 31/1031 :) mam tę gazetę :P a dużo jest w tym roku chętnych??
  10. [quote name='Mani2000']Pani Basia chyba najlepiej może wypowiedzieć się na temat Liry ;)[/QUOTE] w tamtym roku po zakończeniu Liry Basia miała wywiad w gazecie, chyba w WR.. nawet tę gazetę gdzieś mam :) ale może ten artykuł będzie jakiś dłuższy, reklamujący?:)
  11. [quote name='Pianka']czy mam wpisać to jako stałe ogłoszenia, które będziesz odnawiać? a i ty kiedys Zapiego ogłaszałaś, wznowiłaś mu ogłoszenia? bo wpisałam, ze ty robisz, ale moge usunąć...[/QUOTE] nie, jusstyna85 dała mi swój mail i tam poszły aktywacje.. na moje konto są zrobione na przygarnijzwierzaka, morusek, e-zwierzak.. pozostałe na jej maila.. Zapiego ja chyba nawet nie usunęłam.. :) sprawdziłam, ma dalej aktywne
  12. [quote name='Justyna_wolontariat'] Opałek piesek znaleziony na ulicy kilka miesięcy temu. Maleńki Opałek ma ok 2-3 latek. To kruszynka waży może z 5-6 kg ma z 30 cm. Psinka jest przerażona schroniskiem, dopiero teraz zaczął podchodzić, widać spragniony jest czułości. Opałek potrzebuje stabilnego domu. Z pewnoscią jak juz kogoś pokocha to na zawsze. Jest sympatycznym pieskiem ale nieco wystraszonym. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-t2iZ_Vi6w9k/UcTSb1ckEgI/AAAAAAAACBg/8TfMXoTbosk/s512/DSC_0577.JPG[/IMG] [URL]https://picasaweb.google.com/106082193950812122306/OpaEk[/URL][/QUOTE] ten psiak ma wykupione ogłoszenia u mnie na bazarku - wykupiła [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/23576-jusstyna85"][B]jusstyna85[/B][/URL]
  13. Elvis znowu przy bramie siedział.. on wpuszcza do schroniska ludzi :)
  14. ile psiaków:( ja pier********* trzeba się wziąć za OGŁASZANIE! :(
  15. [quote name='malawaszka']no z tyłu moja Fraszka, która jest też u Uli :)[/QUOTE] rzeczywiście:) Gabryś, słodziaku, do domku! :(
  16. [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2397/zcgb.jpg[/IMG] a z tyłu jakiś sznupol? :) ale ładnie Gabryś wygląda, dzięki Monika za zdjęcia!! :]
  17. dziękuję za filmik :):)
  18. [quote name='Monika z Katowic'][COLOR=#ff0000]PROSZĘ! PROSZĘ! PROSZĘ! PROSZĘ! [/COLOR] KUPCIE coś na bakusiowym bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244304-NOWE-FANTY!!!!-różne-rzeczy-ubrania-kosmetyki-i-inne-dla-Bakusia-do-10-07-20-00"]NOWE FANTY!!!! różne rzeczy - ubrania, kosmetyki i inne - dla Bakusia do 10.07 20:00[/URL][/QUOTE] serdecznie zapraszamy :)
  19. [quote name='agumka']Misiu wrócił do właścicieli :)[/QUOTE] noooooooo mogłaby Justyna napisać, czemu dopiero teraz.. :( psiak siedział w schronisku troszkę!
  20. Misiu (opis: Misiu - potężny mix rottweilera z owczarkiem. Misiu ma pomiędzy 1, a 1,5 roku jest bardzo mądrym i zrównoważonym psiakiem. Potrzebuje ruchu i zabawy. Będzie wiernym towarzyszem na długie lata Kontakt: 510 268 586, 509 450 480) ma ogłoszenia na (robiła agumka) tablica morusek oraz te które zrobiłam ja: przygarnijzwierzaka alegratka (+naszemiasto + ogloszenia.wp.pl) e-zwierzak lento adin pineska cwirek oddam-psa adopcjapsa adoptujemy gumtree kupsprzedaj hiperogloszenia ogloszenia24
  21. [quote name='madziakato']Dziewczyny,przepraszam, ale czy mogę prosić o podanie linka do bazarku z ogłoszeniami również dla Dropsia?[/QUOTE] to mój bazarek - link w podpisie:) połowa zysku pójdzie dla Dropsa:)
  22. [quote name='Mattilu']Ja zamowilam na bazarku u natie 6 pakietow ogloszen, ale na razie zero odzewu :( A dochod z tego bazarku w czesci jest dla Dropsa[/QUOTE] dziewczyny, ja pracuję:) w pracy nie mogę wejść na internet, bo mam poblokowane strony:) poza tym jak mam dane to nie czekam na wpłatę, tylko robię ogłoszenia:) kto u mnie kupuje ogłoszenia, to o tym wie:)
×
×
  • Create New...