Jump to content
Dogomania

cisowianka

Members
  • Posts

    10587
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cisowianka

  1. Wpłaciłam swoją deklaracje dla Tusi-Lusi ;) 10 zł.
  2. No i zapisuje wątek , jak to ja, zapóźniona ..... :oops: :cool1:po banerku, po banerku......
  3. [quote name='Olena84']Może mama chce klona? :diabloti:[/QUOTE] Wiem że odpowiedź brzmiałaby "nie" Niedawno odeszła sunia Figa [*] (też mała, mix pudelka)która była z mamuśką 14 lat.
  4. Odwiedzam ;) A Tinka jest podobna do suczydła mojej mamuśki na 100% z ADHD (schronu nie zaznała ale przeganianie tak) Tinka, lansuj się i do domu ;)
  5. :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
  6. Witaj:loveu: Na smsa nie odpowiedziałam bo wtedy już padłam a byłam u weta na zabiegu usuwania kamienia(u mojego Norka) i okzało się 3 zębów niestety. Nie byłam też u Dauli, jestem w kontakcie telefonicznym, Czy Daula jest gotowa do adopcji? Trudno jest to stwiedzić jednoznacznie w bdt ma cichą przystań, są kotki i jedna sunia, (i mega przyjazna wetka która jest niemalże na zawołanie) więc względny spokój a to jest jej mega potrzebne. Rozmawiałam z Renatą (bdt) na temat adopcji Dauli , ale gdzie szukać domu, najlepiej z ogrodem, bez schodów do domu. Daula nie miała ogłoszeń, rekonwalescencja po operacji, potem kłopoty psychiczne - strach przed mężczyznami (z panem domu już ma lepszy kontakt, ale nie zawsze, potem znowu kłopoty żołądkowe (w tej chwili przy dobrej karmie jest. OK.) w międzyczasie odnowił się nużeniec (teraz już też jest ok. - zaleczony) i tak w kółko.
  7. Pełna mobilizacja, super! Aż miło się podczytuje.
  8. A ja odwiedzam oczywiście ;)
  9. [quote name='Nutusia']Ona powinna mieć na imię... Żabka! ;) :)[/QUOTE] Fakt, leży na kocyku jak żabka ;)
  10. A ja odwiedzam oczywiście ;)
  11. [quote name='inka33']Zdaje się, że ja dokładnie tak samo zrozumiałam i stąd mój "falstart"... :oops: Wobec tego zaciskamy :kciuki: najmocniej! Może nawet Ziutkę o specjalne czary poprosić...? :hmmmm:[/QUOTE] Eee, to ja podobnie się zachowałam, ale nie nazywajmy tego falstartem - będzie dobrze i tego się trzymajmy! ;)
  12. Ja oczywiście też ..... zapisuję ;)
  13. Odwiedzam, jakieś nowe wieści ?
  14. Odwiedzam , bo gdzie dłużej naie zaglądam to się dzieje....... jeden psiak znalazł dom, na innym wątku starsza sunia za TM.....
  15. Wow!!!!!! Ale wiadomość! ( dopiero przed chwilą tu zerknęłam i wow!)
  16. Jejku Grafinka trzymaj się, kciuki zaciśnięte, tutaj przynajmniej ktoś trzyma ręke na pulsie (moja mamuśka za późno trafiła do weta , tego konkretnego weta - dobrego diagnoste, bo trafna diagnoza to połowa sukcesu.)
  17. Ja się za bardzo rozdrabniam tu 10 wpłace tam 10, tu deklaracja, tam cegiełka i już jade na debecie. Piszesz o robieniu sobie długów mało tu takich osób ? ;) Ok. ja już nie marudze i mniej chyba muszę pisać, tylko działać konkretnie Będzie kasa wpłacę , będzie bazarek podam linka i zaprosze oczywiście jak juz będzie zrobiony ;)
  18. Cześć Szu (-warek):lol:
  19. Odwiedzam Taja, ale cholibka , bez tej stówy którą mialam odszukać... niestety musiałabym pożyczyć...... a z różnych przyczyn już nie mogę.... Nie chce też obiecywać żeby się potem nie wywiązać. Będzie kasa, wpłacam na Taja w pierwszej kolejności.
  20. Jestem na zaproszenie, oczywiście zapisuje , na razie jestem bez kasy....
  21. Odwiedzam ;) a bazarki mogę już tylko podrzucać
×
×
  • Create New...