Jump to content
Dogomania

zerojeden

Members
  • Posts

    3828
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zerojeden

  1. Melduje wpłatę od MAJI7 - 20zl :Rose::Rose:
  2. mam cennik sterylek małe sunie 250, powyżej 20kg 300, duże 350zl. jeszcze spytam u innego weta w Koszalinie bo w Białogardzie nie znam żadnego któremu bym zaufała.
  3. [quote name='obiezyswiat75']i czekają, czekają i wykitują z nerwów niedługo :smile:[/QUOTE] hehe bardzo możliwe :) mój dziadziuś co miał dzielić z Inka pokój dzisiaj się zepsuł... nerki mu odmówiły wspolpracy dostal tony leków z badaniami prawie 300zl :( mam do zapłaty a rokowania bardzo słabe :( wszystko jest do dooooopy!!! Mam nadzieje ze dogracie wszystkie szczegóły do niedzieli :)
  4. [quote name='Panna Marple']Zentel - lek p/pasożytom nowej generacji[/QUOTE] Dzisiaj jest zły dzień... :( Dziadziuś ten 17 letni rozłożył się na nerki...mocznik ma taki ze normy przekracza wielokrotnie :( dostał leki i serie zastrzyków rokowania są słabe niestety :-( A to lek na receptę jest ?
  5. [quote name='Cudak']Co u Daysona, znalazł dom?[/QUOTE] znalazł :)
  6. [quote name='kolejna kobietka']to dobrze, bo na fb juz dobre duszyczki zaczely robic przelewy :loveu: dla ulatwienia bede ci podawac imie i nazwisko, zeby bylo wiadomo, ze to na nasza Ineczke :) 1. Katarzyna W. 2. Joanna P. 3. Milena M.[/QUOTE] Potwierdzam wpłaty: asiek.l-g - 20zł P. Katarzyna W. - 91,41zł
  7. [quote name='AlfaLS']A sprawdziłaś numer KRS na liście uprawnionych OPP? Urząd tego nie sprawdza od ręki i jak Hałabajówka napisała, ze nie ma na razie prawa do 1% to rzeczywiście go nie ma :shake:.[/QUOTE] Każde stowarzyszenie i fundacja itp musi działać 2 lata żeby być organizacją pożyku publicznego i dopiero wedy może dostać 1% :( takie są przepisy niestety ale za dwa lata się upomnę :)
  8. [quote name='magdola']Ja tam oddalam dla ciiotki swoj 1 % (wiem, ze nieladnie sie chwalic...:oops:) ale polecam wszystkim![/QUOTE] Jak to oddałaś...powiedzieli mi żebym mogła dostać 1% fundacja musi działać dwa lata aby dostała status organizacji pożytku publicznego... A ja nie mam dzieci więc nie wiem jak ona z dziećmi, na koty się jakoś specjalnie nie sadzi...nie rośnie :)
  9. [quote name='Martuchny']ja też pisałam w odniesieniu, że jak już pojedzie to innym razem, nie damy rady włożyć tego wszystkiego do corsy. (Już żebym nie mówiła o tym, ze z Glorią kiedyś wkładałyśmy na 10 sposobów wielką klatke dla królika i było ciężko!)[/QUOTE] To jakoś źle upychacie...kiedyś koleżanka upchała 9 psów w tym 2 duże, 2 średnie i szczeniaki do małej skody :)
  10. Może sam wróci co...? ale numer taki smutas a taki sprytny no!!!
  11. [quote name='sonia1974']no a jak miałaś dziadka w wermachtcie to suni nie dostaniesz[/QUOTE] o kurcze ...a ja nie wiem nic o tym... żaden się chwalił ;) ale jeden dziadek był milicjantem :)
  12. [quote name='Panna Marple']Powiedz mu, że pierwsze za co zabierają się ciotki z dogo, to...kastracja:diabloti:[/QUOTE] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:genialne :) padłam jak przeczytałam :) no po takim argumencie nie może się nie zgodzić ;)
  13. [quote name='sonia1974']Gloria prześwietli Cię do 3 pokolenia zanim odda sunię :evil_lol: a na poważnie to ogromna szansa dla szczyla za utrzymanie psiaka tylko kasa to bardzo mało ale z drugiej strony na dogo ciężko i to zdobyć , tym bardziej że dziewczyny mają sporo psów na utrzymaniu[/QUOTE] Mnie??? no wiesz :)
  14. Muszę tak zrobić...bo nie chce obniżyć nawet szantażem emocjonalnym że psiaki biedne będą marzły :)
  15. [quote name='Martuchny']Cantadorra, musimy wpierw znaleźć osobę z Koszalina/okolic, która to zrobi...[/QUOTE] Tak mi się wydaje że decyzja musiała by zapaść już czy coś w tym temacie działamy czy nie żeby zdążyć wszystko dograć bo czasu niewiele a okazja faktycznie może warta rozważenia. Każdy jakoś zaczynał na dogo ...jeżeli Tośka10 jest otwarta na PA i inne zasady dogomaniackie to warto myślę spróbować...bo szczeniaków jest masa i nie ukrywajmy nie są jakieś mega adopcyjne nawet z wyglądu takich psów w schronach jest najwięcej i zazwyczaj dostają tam dożywocie a one tym bardziej maja kiepskie szanse na adopcję czy BDT bo są wymagające i czasochłonne.... Gloria zapraszam do mnie na PA ;)
  16. Masz to jak w banku :) Negocjuję z Panem od rana cenę transportu...ale Pan uparty...ale ja też :)
  17. [quote name='Panna Marple']Posyłam 50zł na trawkę:evil_lol:[/QUOTE] to na cały balot trawki na cały miesiąc :loveu: ratujesz psiakom kupry normalnie ja już nie nadziękuję Ci za pomoc do końca życia.
  18. Melduję że za luty przelew dotarł dla fotelowych lasek :)
  19. Aha czyli zarabianie na dobrym sercu innych... ale już teraz rozumiem. Zawsze myślałam że płatny czyli za zwrot kosztów utrzymania...tak jak mamy fundacyjne i utrzymujemy jedne z darowizn innych bo tak to w realu wygląda...jak brakuje na jedzenie dla X a jest jeszcze kasa Y to Y funduje jedzonko X a potem jak potrzebną są dla Y to zazwyczaj trzeba zapożyczyć od Z-ta :) Super to mi się podoba szybka sprawna akcja...GRATULACJE!!!
  20. Jestem na zaproszenie...widać że stracił zainteresowanie światem...kurde takich to szkoda najbardziej :( Nie mam jak pomóc niestety :( Przy okazji mam takie pytanie techniczne... BDT mi się zawsze kojarzyło że to taki tymczas u kogoś kto finansuje żywienie i weta z własnej kieszeni...A PDT to taki że właśnie dostaje się na karmę weta... widzę że moje rozumowanie było błędne skoro BDT jest ze zwrotem kosztów to czym jest PDT? Ale namotałam.
  21. Dzisiaj dzień sprawdzania płatności fundacyjnych...melduję że doszła wpłata od GLORIA 10zł :) proszę w ogólne rozliczenie dopisać :)
  22. [quote name='obiezyswiat75']a czy wydarzenie na fejsbuku maja?[/QUOTE] A nie mają....ja tego fb nie ogarniam staram się jak mogę ale to ponad moje siły :( Potwierdzam wpłata doszła 100zł bardzo bardzo dziękuję :loveu:
  23. [quote name='kolejna kobietka']Halabajowko, tak? Fundacja dla zwierząt Hałabajówka Strzelec 8 78-200 Białogard 03 1020 2791 0000 7902 0200 4703 PKO Bank Polski w tytule koniecznie - darowizna dla Inki Kod BIC (Swift): BPKOPLPW a tego Pustkowo nie musi byc?[/QUOTE] Dokładnie tak. Nie nie musi :) Wystarczy Strzelec i kod pocztowy tak naprawdę tylko :) Dzisiaj dzień sprawdzania płatności fundacyjnych...melduję że doszła wpłata od DULSKA 50zł :)
  24. [quote name='kolejna kobietka']halabajowko, to podaj mi prosze tylko jaki to bank, to sama wyszukam, bo ponoc tak mozna..[/quote] pko bank polski
×
×
  • Create New...