zerojeden
Members-
Posts
3828 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerojeden
-
Melduje wpłatę od MAJI7 - 20zl :Rose::Rose:
-
mam cennik sterylek małe sunie 250, powyżej 20kg 300, duże 350zl. jeszcze spytam u innego weta w Koszalinie bo w Białogardzie nie znam żadnego któremu bym zaufała.
-
[quote name='obiezyswiat75']i czekają, czekają i wykitują z nerwów niedługo :smile:[/QUOTE] hehe bardzo możliwe :) mój dziadziuś co miał dzielić z Inka pokój dzisiaj się zepsuł... nerki mu odmówiły wspolpracy dostal tony leków z badaniami prawie 300zl :( mam do zapłaty a rokowania bardzo słabe :( wszystko jest do dooooopy!!! Mam nadzieje ze dogracie wszystkie szczegóły do niedzieli :)
-
10 miesięczny Dayson (mix asta) już po kastracji
zerojeden replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Co u Daysona, znalazł dom?[/QUOTE] znalazł :) -
[quote name='kolejna kobietka']to dobrze, bo na fb juz dobre duszyczki zaczely robic przelewy :loveu: dla ulatwienia bede ci podawac imie i nazwisko, zeby bylo wiadomo, ze to na nasza Ineczke :) 1. Katarzyna W. 2. Joanna P. 3. Milena M.[/QUOTE] Potwierdzam wpłaty: asiek.l-g - 20zł P. Katarzyna W. - 91,41zł
-
[quote name='AlfaLS']A sprawdziłaś numer KRS na liście uprawnionych OPP? Urząd tego nie sprawdza od ręki i jak Hałabajówka napisała, ze nie ma na razie prawa do 1% to rzeczywiście go nie ma :shake:.[/QUOTE] Każde stowarzyszenie i fundacja itp musi działać 2 lata żeby być organizacją pożyku publicznego i dopiero wedy może dostać 1% :( takie są przepisy niestety ale za dwa lata się upomnę :)
-
[quote name='magdola']Ja tam oddalam dla ciiotki swoj 1 % (wiem, ze nieladnie sie chwalic...:oops:) ale polecam wszystkim![/QUOTE] Jak to oddałaś...powiedzieli mi żebym mogła dostać 1% fundacja musi działać dwa lata aby dostała status organizacji pożytku publicznego... A ja nie mam dzieci więc nie wiem jak ona z dziećmi, na koty się jakoś specjalnie nie sadzi...nie rośnie :)
-
[quote name='Martuchny']ja też pisałam w odniesieniu, że jak już pojedzie to innym razem, nie damy rady włożyć tego wszystkiego do corsy. (Już żebym nie mówiła o tym, ze z Glorią kiedyś wkładałyśmy na 10 sposobów wielką klatke dla królika i było ciężko!)[/QUOTE] To jakoś źle upychacie...kiedyś koleżanka upchała 9 psów w tym 2 duże, 2 średnie i szczeniaki do małej skody :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
zerojeden replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Może sam wróci co...? ale numer taki smutas a taki sprytny no!!! -
[quote name='sonia1974']no a jak miałaś dziadka w wermachtcie to suni nie dostaniesz[/QUOTE] o kurcze ...a ja nie wiem nic o tym... żaden się chwalił ;) ale jeden dziadek był milicjantem :)
-
[quote name='sonia1974']Gloria prześwietli Cię do 3 pokolenia zanim odda sunię :evil_lol: a na poważnie to ogromna szansa dla szczyla za utrzymanie psiaka tylko kasa to bardzo mało ale z drugiej strony na dogo ciężko i to zdobyć , tym bardziej że dziewczyny mają sporo psów na utrzymaniu[/QUOTE] Mnie??? no wiesz :)
-
[quote name='Martuchny']Cantadorra, musimy wpierw znaleźć osobę z Koszalina/okolic, która to zrobi...[/QUOTE] Tak mi się wydaje że decyzja musiała by zapaść już czy coś w tym temacie działamy czy nie żeby zdążyć wszystko dograć bo czasu niewiele a okazja faktycznie może warta rozważenia. Każdy jakoś zaczynał na dogo ...jeżeli Tośka10 jest otwarta na PA i inne zasady dogomaniackie to warto myślę spróbować...bo szczeniaków jest masa i nie ukrywajmy nie są jakieś mega adopcyjne nawet z wyglądu takich psów w schronach jest najwięcej i zazwyczaj dostają tam dożywocie a one tym bardziej maja kiepskie szanse na adopcję czy BDT bo są wymagające i czasochłonne.... Gloria zapraszam do mnie na PA ;)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
zerojeden replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Aha czyli zarabianie na dobrym sercu innych... ale już teraz rozumiem. Zawsze myślałam że płatny czyli za zwrot kosztów utrzymania...tak jak mamy fundacyjne i utrzymujemy jedne z darowizn innych bo tak to w realu wygląda...jak brakuje na jedzenie dla X a jest jeszcze kasa Y to Y funduje jedzonko X a potem jak potrzebną są dla Y to zazwyczaj trzeba zapożyczyć od Z-ta :) Super to mi się podoba szybka sprawna akcja...GRATULACJE!!! -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
zerojeden replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie...widać że stracił zainteresowanie światem...kurde takich to szkoda najbardziej :( Nie mam jak pomóc niestety :( Przy okazji mam takie pytanie techniczne... BDT mi się zawsze kojarzyło że to taki tymczas u kogoś kto finansuje żywienie i weta z własnej kieszeni...A PDT to taki że właśnie dostaje się na karmę weta... widzę że moje rozumowanie było błędne skoro BDT jest ze zwrotem kosztów to czym jest PDT? Ale namotałam. -
Dzisiaj dzień sprawdzania płatności fundacyjnych...melduję że doszła wpłata od GLORIA 10zł :) proszę w ogólne rozliczenie dopisać :)
-
[quote name='kolejna kobietka']Halabajowko, tak? Fundacja dla zwierząt Hałabajówka Strzelec 8 78-200 Białogard 03 1020 2791 0000 7902 0200 4703 PKO Bank Polski w tytule koniecznie - darowizna dla Inki Kod BIC (Swift): BPKOPLPW a tego Pustkowo nie musi byc?[/QUOTE] Dokładnie tak. Nie nie musi :) Wystarczy Strzelec i kod pocztowy tak naprawdę tylko :) Dzisiaj dzień sprawdzania płatności fundacyjnych...melduję że doszła wpłata od DULSKA 50zł :)