Jump to content
Dogomania

Szira

Members
  • Posts

    737
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Szira

  1. we wrocławskim schronisku już od półtora roku przebywa taki piękny mieszaniec foksteriera, piesek dla osób aktywnych, młody pragnący ruchu i marzący o własnym człowieku psiak, trochę niezauważalny, ponieważ ciągle siedzi "w środku" i już nie prosi [url]http://www.schronisko.in/755-11.html[/url] chłopak ma tylko ok. 4 lat. szukamy domku przed zimą, kolejną już kontakt na pw
  2. Szira

    pudle szukaja domu

    We Wrocławskim schronisku obecnie przebywa starszy pudelek, czarny, oceniony na 12 lat, został znaleziony, tutaj są fotki [URL]https://picasaweb.google.com/101684680667647179346/PudelekZeSzczeniakarni[/URL] nr ewid. 1795/12, szukamy fajnego domku na emeryturę, piesek spokojny, proszę o kontakt na pw Pan Pudel jest psem dla osoby na pewno z wielkim sercem. Nie jest to łatwy towarzysz. Jest starszym panem, który lubi spacery ale poza tym najbardziej ceni sobie spokój i sen. Nie przepada za dotykiem, zwłaszcza okolicy głowy, ponieważ jest on po dość uporczywym zapaleniu uszu. Z tego powodu potrafi warknąć przy zakładaniu obroży. Jednak ładnie chodzi na smyczy i nie wymaga długich spacerów. Pan Pudel nadaje się do nawet małego mieszkania, gdyż najważniejszy dla niego będzie odpoczynek na własnym posłaniu. Jest to pies trudny, dla miłośnika. Pomimo zgryźliwości zasługuje na dom, ponieważ przez tyle lat był czyimś towarzyszem i nie powinien na starość siedzieć samotnie w schronisku, gdzie nie ma szans w konkurencji ze szczeniakami i innymi, często[COLOR=#000000] posłuszniejszymi [/COLOR]i garnącymi się do człowieka, psami. Pan Pudel zasługuje na godną starość u boku osoby z wielkim sercem.
  3. [quote name='malawaszka']a wiecie może coś o tym psiaku? [URL]http://www.schronisko.in/1770-12.html[/URL] jest nadal?[/QUOTE] Jeszcze go nie znam, ale był dzisiaj w schronisku jeszcze:( raczej wygląda na spokojnego psiaka
  4. [quote name='mari23'][IMG]http://images45.fotosik.pl/1636/f714ff6f10bcbe2emed.jpg[/IMG] jeśli macie w schronie takiego okruszka - proszę o kontakt państwu z Lubina umarł piesek i prosili mnie o znalezienie takiego samego....[/QUOTE] dzisiaj przejrzałam schroniskowe maluchy i dokładnie takiego samego nie ma, z podobnych małych kudłaczy są bardziej czarne: Kation [url]http://www.schronisko.in/2010-11.html[/url] ewentualnie taki czarny piesek [url]http://www.schronisko.in/1716-12.html[/url]
  5. [quote name='Poker']czy w naszym schronie są sunie do 6 miesięcy, .Potrzebna taka do kolana, kudłata.[/QUOTE] szczeniakarnia w ostatnie 2 weekendy była zapełniona, więc jest duża szansa
  6. [quote name='Zosia123']Ten jest na kwarantannie, ale nikt go nie odbierze, bo pan go oddał, mówiąc, że idzie do domu Brata Alberta.[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1-24.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/2-22.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/3-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/4-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/5-16.jpg[/IMG][/QUOTE] i w weekend widziałam jak na przystanku z dwoma paniami czekał ten oto jamnisior:)
  7. [quote name='LILUtosi']Czy ten rudy kapsel poszedł do domku? A reszta jamników?[/QUOTE] Kapsel poszedł do domku przed weekendem chyba, w weekend go nie widziałam, tutaj jest info o Kapslu [url]http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=213&Itemid=0[/url]
  8. [quote name='Szira']Kostek jest starszym małym pieskiem. Trafił do wrocławskiego schroniska niesamowicie zaniedbany, zapchlony, bardzo pogryziony przez pchły. Został odpchlony, wykapany, przystrzyżony i obecnie wygląda i czuje się już dużo lepiej. Czasami zdarza mu się zemdleć, ale dostaje zastrzyki i jest w dobrej kondycji. Kostek jest niesamowicie przyjaznym pieszczochem. Bardzo przywiązuje się do opiekuna. Jak zobaczy znajomą osobę to głośno nawołuje i od razu pędzi się przywitać. Jest bardzo „rozgadany”, lubi sobie szczeknąć, warknąć albo zajęczeć. Ale nie jest to oznaka agresji. Tak po prostu żeby zwrócić na siebie uwagę. Kostek jest bardzo wesoły i pełen życia. Uwielbia głaskanie i przytulanie. Jest również łasy na wszelkiego rodzaju smakołyki, również te twardsze do gryzienia. Co do innych psów to jak są w pobliżu lubi czasem powarczeć, ale na wspólnym spacerze potrafi siedzieć lub iść razem z innymi psiakami i wtedy nie ma problemu. Chociaż zdarza mu się podskoczyć do innego psa, nawet większego. Uwielbia spacerki, bieganie i tarzanie się w trawie. Ładnie chodzi na smyczy. Kostek będzie świetnym psiakiem kanapowym i wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna. Serdecznie zapraszamy do poznania Kostka! (numerki muszę uzupełnić w weekend:) [IMG]http://i46.tinypic.com/2hwoend.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/110yuli.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1z3b774.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/51zwup.jpg[/IMG][/QUOTE] Kostuś dzisiaj pojechał do swojego domku, zamieszkał z miłą Panią na Brochowie, długiego i fajnego życia z nowa Pańcią chłopaku:) ciasteczek Ci nie braknie:)
  9. [quote name='Zosia123'][IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/16-8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/17-9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/15-10.jpg[/IMG][/QUOTE] zrobiłam parę ogłoszeń dla Bąbelka malutkiego [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/f-Zwierzaki-psy-szczenieta-W0QQCatIdZ9131[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/cieply-czlowiek-i-domek-potrzebny-od-zaraz-babel-ID1JC8x.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/131847/Cieply-czlowiek-i-domek-potrzebny-od-zaraz---Babel/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/--Cieply---czlowiek-i-domek-potrzebny-od-zaraz---Babel-id51881.html[/URL] ma też założony wątek przez _Goldenek2 [url]http://www.zlotypies.org/forum/viewtopic.php?p=23408#23408[/url] .......:)
  10. [quote name='Szira']Boks nr 40, nr ewid. 755/11, nr na obroży 1889, w schronisku od 20.04.2011, wiek 3 lata, Fox to około 3-letni psiak w typie foksteriera. Jest trochę płochliwy. Zachowuje rezerwę do obcych, ale jak się przywiąże do swojego człowieka, to będzie wiernym przyjacielem na wspólne spacery. Z racji swoich foksterierowatych korzeni jest to pies bardzo energiczny, lubiący i potrzebujący dłuższych spacerów i dużo ruchu. Nie jest zadziorny do innych psów. Czasem szczekliwy. Potrzebuje człowieka, który poświęci mu trochę czasu. Jest to nieduży, młody pies dla osób aktywnych i lubiących ruch. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QhWxRIFfPCg/T9epPhgXynI/AAAAAAAABOE/v4twLDSlnGc/w279-h186-n-k/_MG_5100.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_XfE8Dciki4/T9epL_WVSHI/AAAAAAAABOE/BHhwE_KtisU/w279-h186-n-k/IMG_5083.jpg[/IMG][/QUOTE] W końcu uzupełniłam dane Foksika:)
  11. [quote name='Zosia123']Wrocławskie Jamniki i Jamniorowate: [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/40-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/39-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/38-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/37-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/36-4.jpg[/IMG][/QUOTE] Ruda jamniczka ma ok. 15 lat, w schronisku od 18.10.2012 r., nr ewid. 1722/12, na razie w izolatce, znaleziona, Brązowy jamnikowaty chłopczyk, ma do 2 lat, po wypadku, troszkę kuleje na tylną nóżkę, ale będzie leczony, trochę zlękniony, ale już mniej niż w weekend, nr ewid. 1702/12, od 14.10.2012 r., w izolatce
  12. toż to prawdziwy Szarik z 4 pancernych, ja ciągle nie mogę pojąć dlaczego w schronie aż tyle fajnych psiaków, śliczny
  13. [quote name='paula_t']To ja biorę B w takim razie:) Ktoś chętny?[/QUOTE] to ja biorę C, tylko proszę o instrukcję:)
  14. ja mam parę zdjęć Kredki, sprzed tygodnia: [url]https://picasaweb.google.com/101684680667647179346/22Wrzesnia2012#5791074081254428898[/url]
  15. dzisiaj z Suzi było bardzo kiepsko, nie wstawała, trzęsła się, i niestety muszę przekazać smutną wiadomość, Suzi jest już za TM, nie zdążyliśmy jej pomóc:(
  16. Jutro odwiedzam Suzi, bidulkę, pilnie szukamy chociaż dt dla Suzi
  17. dzisiaj Nutka okazała się francuskim pieskiem, wcześniej nie mogłam jej skusić ani na psie przysmaki, ani na parówkę, ani kaszankę, ale kiełbaska podwawelska to już coś lepszego chyba, dzisiaj Nucia w końcu dała się trochę przekupić, ale jadła tylko jak nikt obcy nie patrzył, no ja ewentualnie mogłam spoglądać, troszkę Nutce się pogorszyły koleżanki w boksie, ponieważ teraz nie bardzo mogę do środka wejść, ale jak zawołam Nutkę do wyjścia to ona podejdzie, zuch dziewczyna:) teraz tylko fajnego ludzia wypatrywać:)
  18. na pewno się ucieszy:)
  19. wczoraj i dzisiaj przeszłam przez boksy dużych psów, i niestety sytuacja jest delikatnie mówiąc zła, dużych psów jest strasznie dużo, po 4-5 w boksie, niestety większość starsza, a ludzi coś chętnych brak:( niestety jak podeszłam do jednych ludzi co je oglądali to usłyszałam pytanie "gdzie są szczeniaki",:( co tu robić?
  20. zapraszam na wątek Suzi, wspaniałej staruszki mix husky, która bardzo pilnie potrzebuje domu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231518-Porzucona-Suzi-wo%C5%82a-o-pomoc[/url]!
  21. byłyśmy z Suzi wczoraj i dzisiaj na spacerze, ale niestety boksy jej nie służą, Suzi smutna cały czas stoi przy kracie i wypatruje człowieka, a ludzie w ogóle na nią uwagi nie zwracają, jakby jej nie było:( zaglądajcie do niej, żeby mogła wyjść i rozprostować kości i trochę pocieszyć się człowiekiem,
  22. zaglądam do Suzi, chwilowo brak mi pomysłów, więc tylko poproszę, aby udostępniać Suzi na fb http://www.facebook.com/psiegranemarzenia gdzieś tam na pewno czeka ktoś na taką super Suzinkę:)
  23. [quote name='Szira'][B]Tosia – przyjazna, sympatyczna jamnisia prosi o domek![/B] Tosia jest przyjazną, sympatyczną, małą suczką w typie jamnika. Jest bardzo spokojna, stateczna i grzeczna. Lubi spacerki. Lubi być głaskana, ale nie narzuca się. Tosia dobrze czuje się w towarzystwie innych psów i suczek. Będąc na spacerze bardzo zwraca uwagę, czy koleżanka z boksu jest obok niej. Tosia jest psinką typowo mieszkaniową. Szukamy dla Tosi dobrego domu na ostatnie lata jej życia. Gdzie będzie miała swojego człowieka i opiekę, a może i towarzystwo innego psiaka. Tosia zasługuje na godną, szczęśliwą emeryturę. Zapraszamy na zapoznawczy spacerek. Boks nr 18, nr ewidencyjny 358/12, nr na obroży 1302 Kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, ul. Ślazowa 2, tel. 71 362-56-74, lub wolontariuszka - Marzena 663-937-454, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sWPh8cEMLO8/UCGGENEEO8I/AAAAAAAABhQ/2XZ7pjfm65A/w237-h154-n-k/_MG_0344.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-J9CXMKTsnd8/UCGGE_TzfbI/AAAAAAAABhg/ZrvDRo-9qyA/w103-h154-n-k/_MG_0352.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze trochę pozytywnych wieści, Tosia dzisiaj pojechała do domu, do Kępna, przygarnęła ją sympatyczna rodzina, która miała kiedyś identyczną suczkę, zakochali się w niej i wiek ich nie odstraszył, już została wykąpana, podjadła i ponoć jest bardzo podekscytowana nowym miejscem i nową rodzinką, mam 1 zdjęcie, ale nie umiem wstawić z komórki:(
  24. Okaż serce Psotce! Psotka jest starszą niewielką suczką w typie jamnika. Psotka trafiła do schroniska z powodu choroby właścicielki. Dla psa w jej wieku to prawdziwy dramat. Tym bardziej, że Psotce też już wiele życia nie zostało. Prosimy o dom dla tej starszej psinki, aby nie musiała spędzić tych ostatnich miesięcy opuszczona w schroniskowym boksie. Nie jest pieskiem wymagającym, Potrzebny jej ciepły kąt i ludzki przyjaciel, który zaopiekuje się Psotką do końca jej życia. Psotka jest spokojną suczką, przyjazną i miłą dla ludzi. Do psów również nie jest agresywna. Zdarza jej się zawarczeć na inne psy, jeżeli coś jej się nie podoba, albo jeżeli się narzucają. Psotka nie wymaga długich spacerów, raczej woli posiedzieć na trawce. Lubi być głaskana, ale nie jest nachalna. Kontakt: Marzena, 663-937-454 Boks nr 18, nr ewidencyjny 609/12, nr na obroży 1071
  25. [quote name='Szira']Psotka jest około 15-letnią jamnikowatą suczką. Jest to bardzo spokojna psinka, sympatyczna do ludzi. Jeżeli chodzi o psy to do koleżanek z boksu nie wykazuje agresji, czasami zdarza jej się szczeknąć jak coś jej się nie spodoba, ale jeżeli któryś pies jest zbyt natarczywy to odgoni natręta. Psotka jest starszą psinką, która nie potrzebuje dużo ruchu, na spacerze woli raczej posiedzieć na trawie, niż chodzić. Lubi być głaskana, chociaż nie jest nachalna. Psotka jest raczej poważną dumną starszą suczką. Psotka trafiła do schroniska w kwietniu 2012 r. z powodów zdrowotnych właścicielki. Jest starszą psiną, więc nawet o nią nikt nie pyta. A przecież ona też chce żyć i chce być kochana. Psotce pewnie nie zostało już dużo czasu, ale chcemy zdążyć znaleźć jej dobry domek, aby mogła spędzić resztę życia w ciepłym domu, ze swoim ukochanym człowiekiem. Schroniskowy boks to nie miejsce dla Psotki. Boks nr 18, nr ewidencyjny 609/12, nr na obroży 1071 Kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, ul. Ślazowa 2, tel. 71 362-56-74, lub wolontariuszka - Marzena 663-937-454, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EwxPeZbJRa4/UCGGEP3PQ1I/AAAAAAAABhI/KJ_Rv2uq7MU/w104-h154-n-k/_MG_0335.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oPkMWYqR6NI/UCGGENCoJDI/AAAAAAAABhM/vtc_EFmd8to/w80-h121-n-k/_MG_0332.jpg[/IMG][/QUOTE] Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu domku dla Psotki. Jest to mała jamnikowata suczka, której zostało niestety już niewiele czasu, ma duże guzy, których już nie można operować. Dzisiaj sunia2000 rozmawiała z wetem i niestety nie można jej wyleczyć. Spróbujmy jej pomóc, aby nie umierała samotnie w schroniskowym boksie, zaraz piszę jakiś tekst, ktoś przeczyta i pomoże poprawić?
×
×
  • Create New...