Jump to content
Dogomania

pina_collie

Members
  • Posts

    156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pina_collie

  1. i jeszcze dwa banerki: [url=http://www.dogomania.pl/threads/221165-Pies-Konik-ju%C5%BC-nie-%C5%9Bpi-w-lesie-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-ma-tylko-70z%C5%82-m-c-(?p=18402964#post18402964][img]http://imgh.us/256_7.png[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/221165-Pies-Konik-ju%C5%BC-nie-%C5%9Bpi-w-lesie-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-ma-tylko-70z%C5%82-m-c-(?p=18402964#post18402964][img]http://imgh.us/11801973-sniezny-mrozny-bialym-tle-ilustracji-z-luksusowymi-eleganckimi-czerwonymi-paskami-tasmy-w-artsy-proj.jpg[/img][/url] każdy z tych i te co podała plinka są podlinkowane do tego wątku! załączajcie do sygnegatury jeżeli wam się wgl. podobają :D
  2. Pozdrawiam Konika! hehe rozśmieszyłaś mnie "częstować się" :D
  3. Kurde no, ja ubóstwiam spaniele nie mogę mu się oprzeć!! ;)
  4. Dodając, Psia ucieczka jest tak częsta jak palenie tytoniu przez ludzi. Pomysłem moim jest żeby z psem porozmawiać nawet jeżeli nie rozumie może taka rozmowa psa z człowiekiem pomoże ,ale dodam że żadnych tabletek na tak zwane jakby na energie jak Roal Canin nie dawać psom kiedy mają swój czas ucieczek. Może to tym bardziej zniewolić psa do ucieczki.
  5. [quote name='betty_labrador']dzieki :) wyslij mi prosze raz jeszcze zdjecie ;)[/QUOTE] Proszę: [IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=129009&dateline=1327631938&type=profile[/IMG]
  6. Super betty! a jak tam ,kiedy mój piesek ?:) nie spiesz sie jak cos :D
  7. [quote name='iskra_wroc']Właśnie nie mam pojęcia dlaczego mi usunięto:/ Wielkość przecież przepisowa była:/ Umiem podlinkować banner !!! HUrrrraaa !!! [url=http://www.dogomania.pl/threads/141276-Kreska-psi-dzieciak][IMG]http://imgh.us/banerekKRESKA.png[/IMG][/url][/QUOTE] Mozna wiedziec jak ?:) dziwne robie banerki a nie umiem podlinkowywac...
  8. On jest piękny! no właśnie żadnego błota nawet? :D
  9. Cudny pies.. a jamniki to są jak aktorzy :D
  10. Witam, ludzie jak i dogomaniacy ,którzy posiadają pupile mają często kłopoty z domniemanym nawykiem ucieczki (dokonywanej przez psa). Mówiąc krótko, również napotkałam się z takim problemem. Wątek został założony do rozwiązania tego problemu, jak i powiem że nazwa to "pytanie i odpowiedź - psia zagadka" czytając wiele, wiele książek o psach i psychologi psiego świata myślałam że dowiodę odpowiedzi na to pytanie. Lecz widocznie żadna psychologia i książka tego nie wytłumaczy moi drodzy Dogomaniacy. Więc czy Wy macie jakieś pomysły? Źródło do odpowiedzi? Dowie się z tego każdy z Was jeżeli przyłączycie się do wątku "Jak pokonać nawyk psa w uciecze". Zapraszam.
  11. Jeszcze raz życze Cesarowi zeby wracal do zdrowia!
  12. [quote name='kalyna']oj biedak :( oby szybciutko wszystko wróciło do normy :) i jaki macie superowy banerek :loveu:[/QUOTE] Oj Cesar.. wracaj do zdrowia! Życze jak najserdeczniej! Kalyna - banerek robilam ja ;) :P
  13. Jakie czarne cudo! :) ale kochane psiaki :)
  14. [quote name='pina_collie']Halo halo, nikt nic nie tworzy? :)[/QUOTE] To ja sie wbije z moim rysunkiem :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425789_230161443747514_100002609814404_446576_731322243_n.jpg[/IMG]
  15. Po prostu.. - Białe cudo! :)
  16. Ładne zdjęcia! :) jak można na takiego pięknego psiaka mówić "brzydal" .. jest cudny!
  17. Piesek jak by był żywy :) bardzo ładna kreska :D
  18. Jaki piękny pyszczek :)
  19. Cudne emdziolek! ja jestem fatalna nawet w zwykłej dziecinniej plastelinie :)
  20. betty, jork jest śliczny serio ,ale te prawe oczko coś wygląda jak oko diabła :D
  21. Ja mam ART DECO /220g. :) nie przepadam za gładkim ;)
  22. wcieło mnie :D ale mam nowe prace (nie skonczone) pokaze jutro mozliwe.
  23. cudne psiaki ,Sonia.. mój psiak Św. pamięci samiczka miała tak na imię :) a Sonia podobna do mojego Toresa :)
×
×
  • Create New...