-
Posts
156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pina_collie
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
pina_collie replied to dreag's topic in Już w nowym domu
i jeszcze dwa banerki: [url=http://www.dogomania.pl/threads/221165-Pies-Konik-ju%C5%BC-nie-%C5%9Bpi-w-lesie-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-ma-tylko-70z%C5%82-m-c-(?p=18402964#post18402964][img]http://imgh.us/256_7.png[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/threads/221165-Pies-Konik-ju%C5%BC-nie-%C5%9Bpi-w-lesie-POTRZEBNE-DEKLARACJE-NA-HOTEL-ma-tylko-70z%C5%82-m-c-(?p=18402964#post18402964][img]http://imgh.us/11801973-sniezny-mrozny-bialym-tle-ilustracji-z-luksusowymi-eleganckimi-czerwonymi-paskami-tasmy-w-artsy-proj.jpg[/img][/url] każdy z tych i te co podała plinka są podlinkowane do tego wątku! załączajcie do sygnegatury jeżeli wam się wgl. podobają :D -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
pina_collie replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Konika! hehe rozśmieszyłaś mnie "częstować się" :D -
Kurde no, ja ubóstwiam spaniele nie mogę mu się oprzeć!! ;)
-
Jak pokonać nawyk psa w ucieczce - pytanie i odpowiedź
pina_collie replied to pina_collie's topic in Ucieczki
Dodając, Psia ucieczka jest tak częsta jak palenie tytoniu przez ludzi. Pomysłem moim jest żeby z psem porozmawiać nawet jeżeli nie rozumie może taka rozmowa psa z człowiekiem pomoże ,ale dodam że żadnych tabletek na tak zwane jakby na energie jak Roal Canin nie dawać psom kiedy mają swój czas ucieczek. Może to tym bardziej zniewolić psa do ucieczki. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']dzieki :) wyslij mi prosze raz jeszcze zdjecie ;)[/QUOTE] Proszę: [IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=129009&dateline=1327631938&type=profile[/IMG] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Super betty! a jak tam ,kiedy mój piesek ?:) nie spiesz sie jak cos :D -
[quote name='iskra_wroc']Właśnie nie mam pojęcia dlaczego mi usunięto:/ Wielkość przecież przepisowa była:/ Umiem podlinkować banner !!! HUrrrraaa !!! [url=http://www.dogomania.pl/threads/141276-Kreska-psi-dzieciak][IMG]http://imgh.us/banerekKRESKA.png[/IMG][/url][/QUOTE] Mozna wiedziec jak ?:) dziwne robie banerki a nie umiem podlinkowywac...
-
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
pina_collie replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
On jest piękny! no właśnie żadnego błota nawet? :D -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
pina_collie replied to Amber's topic in Foto Blogi
Cudny pies.. a jamniki to są jak aktorzy :D -
Witam, ludzie jak i dogomaniacy ,którzy posiadają pupile mają często kłopoty z domniemanym nawykiem ucieczki (dokonywanej przez psa). Mówiąc krótko, również napotkałam się z takim problemem. Wątek został założony do rozwiązania tego problemu, jak i powiem że nazwa to "pytanie i odpowiedź - psia zagadka" czytając wiele, wiele książek o psach i psychologi psiego świata myślałam że dowiodę odpowiedzi na to pytanie. Lecz widocznie żadna psychologia i książka tego nie wytłumaczy moi drodzy Dogomaniacy. Więc czy Wy macie jakieś pomysły? Źródło do odpowiedzi? Dowie się z tego każdy z Was jeżeli przyłączycie się do wątku "Jak pokonać nawyk psa w uciecze". Zapraszam.
-
Jakie czarne cudo! :) ale kochane psiaki :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='pina_collie']Halo halo, nikt nic nie tworzy? :)[/QUOTE] To ja sie wbije z moim rysunkiem :) [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/425789_230161443747514_100002609814404_446576_731322243_n.jpg[/IMG] -
Po prostu.. - Białe cudo! :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Halo halo, nikt nic nie tworzy? :) -
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
pina_collie replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Ładne zdjęcia! :) jak można na takiego pięknego psiaka mówić "brzydal" .. jest cudny! -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Piesek jak by był żywy :) bardzo ładna kreska :D -
Jaki piękny pyszczek :)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Ładne justa :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Cudne emdziolek! ja jestem fatalna nawet w zwykłej dziecinniej plastelinie :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
betty, jork jest śliczny serio ,ale te prawe oczko coś wygląda jak oko diabła :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Ja mam ART DECO /220g. :) nie przepadam za gładkim ;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
wcieło mnie :D ale mam nowe prace (nie skonczone) pokaze jutro mozliwe. -
cudne psiaki ,Sonia.. mój psiak Św. pamięci samiczka miała tak na imię :) a Sonia podobna do mojego Toresa :)