[quote name='pina_collie']Witam,
mam takie pytanie do specjalistów :)
Chciałam zakupić dobry aparat ,ale nie jestem pewna czy lustrzanka była by lepsza
od cyfrówki a marka nie znam się w ogóle ,ale może nikon ,fujifilm
i obiektywy z tego co czytałam sigma była by dobra.
Może dacie mi jakieś propozycję? :)[/QUOTE]
powtórze się :)