Jump to content
Dogomania

pina_collie

Members
  • Posts

    156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pina_collie

  1. Betty, bardzo mi sie podoba ten żubr :) a jorki to rewelacja :)
  2. [quote name='betty_labrador'] pina a TY chcesz ołówek czy pastele? czy moge sobie wybrać? [/QUOTE] możesz wybrać ,ale w kolorku było by ekstra :)
  3. rodzice, emdziolek, zuzilona , boże ja padam na kolana super!! :) a Betty, dawaj te yorki dawaj chce już mojego psiaka :D :diabloti:
  4. [quote name='betty_labrador']łe no Twoj rys. spaniela znikł.[/QUOTE] nie rozumiem .
  5. [quote name='betty_labrador'][B]pina[/B] jeśli chodzi o Twojego spanielka to fajnie zaczynasz rysując włos po włosku. Co do tego czego moge się czepić to ciemniejsza sierść wokół oczu-za ciemno i sie zlewa z oczami, tworząc prawie ciemną plamę. Oczy muszą świecić -wyodrębniać się od reszty pyska. Przyjrzyj sie na zdjeciu jak wyglądają obramowania oczu i same oczy. Pokaż nam fotke jak możesz :)[/QUOTE] To troche wina tego zdjęcia komórką, zrobie scan i zobaczysz ze wszystko jest jaśniejsze :) a zdjęcie proszę: [IMG]http://us.123rf.com/400wm/400/400/isselee/isselee1103/isselee110300429/8973006-cocker-spaniel-angielski-2-lat-z-przodu-biale-tlo.jpg[/IMG]
  6. a moje ktoś oceni :D przepraszam za jakość komórką..
  7. spaniel ;) [IMG]http://imgh.us/IMG_4052.jpg[/IMG]
  8. nie dobrze ten guz wygląda, biedny psiak.. coś wygrzebie ,chyba z 50zł mam ;)
  9. [quote name='Bolsbokser']Ciekawie się zapowiada. Czekam na efekty.[/QUOTE] Zgadzam się ;) ciekawie ,ciekawie
  10. cudo :) naprawde bardzo mi sie podoba az chce miec taka na koszulce :D :D:loveu:
  11. nowa galeria - [url]http://www.dogomania.pl/threads/221840-Tores-amp-Juko?p=18487595#post18487595[/url] na te nie moge jakos zablokowalo sie i nie moge dodawac tu zdjec..
  12. Piękne rysunki, ja już nie mam pomysłów na rysunki.. wiec, czy ktos ma jakies zyczenie by narysować? :)
  13. [quote name='Illusion']Znowu border :hmmmm: [url]http://img4.imageshack.us/img4/7599/zolczak.png[/url][/QUOTE] piękny!! robisz takie na zamowienia? :D
  14. Piękne psiaki :) bardzo mi sie podobaja :D
  15. piękny :) a gdzie nowe wieści?! i fotki :D
  16. Betty! piękne! to już jesteś ty :D nie moge się doczekać aż skończysz doga i mój psiak :D
  17. [quote name='Gazowana']Gazowana to było pierwsze :) drugie iGumee ^^ A co do włosów to wiem .. ^^ Nie koniecznie za ładnie rysuję ale da się chyba przeżyć . Włosy to najgorsza rzecz w rysowaniu dla mnie :D robię jeszcze cztery portrety :D[/QUOTE] Hehe, zapamiętaj że trening czyni mistrza :) ale pędzisz z rysunkami :D i co do twojego powrotu.. ciekawa jestem czy wróci saba98 chyba jej już lepiej idzie :)
  18. [quote name='Gazowana']Hej to ja .. chyba mnie pamiętacie ? Ps . Już mam 11 lat. Dzisiaj uczylam się rysować ! Oto moje PiERWSZE PORTRETY ! [URL]http://2.bp.blogspot.com/-ot96UgP3xuk/Tya8-PQ2jiI/AAAAAAAAA94/tAapNCkzxy0/s1600/Rysunek+1..jpg[/URL] [URL]http://1.bp.blogspot.com/-ifJaIKVBstU/TybI6gI8Z2I/AAAAAAAAA-A/b7XkPX5zQ5M/s1600/Rysunek+2..jpg[/URL][/QUOTE] Witam ,witam! ja pamiętam ,bo przeglądałam strony od 1 :) jak na początek to bardzo dobrze!! ale ucz się cieniować i żeby te włosy nie wyglądały sztucznie! :) ale przepraszam.. ale ty masz chyba nowe konto co? bo te swoje pierwsze Gazowana założyłaś wcześniej.. czy się myle?
  19. zaśmiecasz?! tworzysz nowe pokolenie!! :D są cudowne ! a ci co chcą obejrzyc jej wiecej prac to one są w podpisie ;) :D
  20. Piękne, cudowne wyczucie i w ogóle!!
  21. Przepiękne!! ale u chow-chow proporcje się zlały! :)
  22. muszę zmienić galerię bo coś mi ją zablokowało, zrobie chyba nową.
×
×
  • Create New...