-
Posts
156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pina_collie
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Betty, bardzo mi sie podoba ten żubr :) a jorki to rewelacja :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador'] pina a TY chcesz ołówek czy pastele? czy moge sobie wybrać? [/QUOTE] możesz wybrać ,ale w kolorku było by ekstra :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
rodzice, emdziolek, zuzilona , boże ja padam na kolana super!! :) a Betty, dawaj te yorki dawaj chce już mojego psiaka :D :diabloti: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']łe no Twoj rys. spaniela znikł.[/QUOTE] nie rozumiem . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador'][B]pina[/B] jeśli chodzi o Twojego spanielka to fajnie zaczynasz rysując włos po włosku. Co do tego czego moge się czepić to ciemniejsza sierść wokół oczu-za ciemno i sie zlewa z oczami, tworząc prawie ciemną plamę. Oczy muszą świecić -wyodrębniać się od reszty pyska. Przyjrzyj sie na zdjeciu jak wyglądają obramowania oczu i same oczy. Pokaż nam fotke jak możesz :)[/QUOTE] To troche wina tego zdjęcia komórką, zrobie scan i zobaczysz ze wszystko jest jaśniejsze :) a zdjęcie proszę: [IMG]http://us.123rf.com/400wm/400/400/isselee/isselee1103/isselee110300429/8973006-cocker-spaniel-angielski-2-lat-z-przodu-biale-tlo.jpg[/IMG] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
a moje ktoś oceni :D przepraszam za jakość komórką.. -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
spaniel ;) [IMG]http://imgh.us/IMG_4052.jpg[/IMG] -
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
pina_collie replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie dobrze ten guz wygląda, biedny psiak.. coś wygrzebie ,chyba z 50zł mam ;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Bolsbokser']Ciekawie się zapowiada. Czekam na efekty.[/QUOTE] Zgadzam się ;) ciekawie ,ciekawie -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
vege, az chce zamowic :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
cudo :) naprawde bardzo mi sie podoba az chce miec taka na koszulce :D :D:loveu: -
nowa galeria - [url]http://www.dogomania.pl/threads/221840-Tores-amp-Juko?p=18487595#post18487595[/url] na te nie moge jakos zablokowalo sie i nie moge dodawac tu zdjec..
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Piękne rysunki, ja już nie mam pomysłów na rysunki.. wiec, czy ktos ma jakies zyczenie by narysować? :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Illusion']Znowu border :hmmmm: [url]http://img4.imageshack.us/img4/7599/zolczak.png[/url][/QUOTE] piękny!! robisz takie na zamowienia? :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Kirinna :) szypta magi :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Piękne psiaki :) bardzo mi sie podobaja :D -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
pina_collie replied to betty_labrador's topic in Galeria
piękny :) a gdzie nowe wieści?! i fotki :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Betty! piękne! to już jesteś ty :D nie moge się doczekać aż skończysz doga i mój psiak :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Gazowana']Gazowana to było pierwsze :) drugie iGumee ^^ A co do włosów to wiem .. ^^ Nie koniecznie za ładnie rysuję ale da się chyba przeżyć . Włosy to najgorsza rzecz w rysowaniu dla mnie :D robię jeszcze cztery portrety :D[/QUOTE] Hehe, zapamiętaj że trening czyni mistrza :) ale pędzisz z rysunkami :D i co do twojego powrotu.. ciekawa jestem czy wróci saba98 chyba jej już lepiej idzie :) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Gazowana']Hej to ja .. chyba mnie pamiętacie ? Ps . Już mam 11 lat. Dzisiaj uczylam się rysować ! Oto moje PiERWSZE PORTRETY ! [URL]http://2.bp.blogspot.com/-ot96UgP3xuk/Tya8-PQ2jiI/AAAAAAAAA94/tAapNCkzxy0/s1600/Rysunek+1..jpg[/URL] [URL]http://1.bp.blogspot.com/-ifJaIKVBstU/TybI6gI8Z2I/AAAAAAAAA-A/b7XkPX5zQ5M/s1600/Rysunek+2..jpg[/URL][/QUOTE] Witam ,witam! ja pamiętam ,bo przeglądałam strony od 1 :) jak na początek to bardzo dobrze!! ale ucz się cieniować i żeby te włosy nie wyglądały sztucznie! :) ale przepraszam.. ale ty masz chyba nowe konto co? bo te swoje pierwsze Gazowana założyłaś wcześniej.. czy się myle? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Nie ma już co oglądać.. hmm :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
zaśmiecasz?! tworzysz nowe pokolenie!! :D są cudowne ! a ci co chcą obejrzyc jej wiecej prac to one są w podpisie ;) :D -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Piękne, cudowne wyczucie i w ogóle!! -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
pina_collie replied to dog_master's topic in Off Topic
Przepiękne!! ale u chow-chow proporcje się zlały! :) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
pina_collie replied to betty_labrador's topic in Galeria
muszę zmienić galerię bo coś mi ją zablokowało, zrobie chyba nową.