Mam prośbę, o zmianę w rozliczeniach mego nicku, RENATA S to ja, przelewy robię pocztą i pomimo, że w tytule wpłaty wpisuję swój nick renatka_s to Panie na poczcie z uporem maniaka, piszą dużymi literami i w dodatku bez podkreślnika:shake:.
Zaglądam do pieska, przykro mi, ale w tym miesiącu krucho u mnie z pieniędzmi, może w przyszłym miesiącu coś drgnie to wtedy postaram się podesłać jakąś kwotę.
Jestem również na zaproszenie, bardzo mi przykro, że nie mogę pomóc finansowo, będę zaglądać, mam sporo stałych deklaracji więc na razie krucho u mnie z finansami.