Jump to content
Dogomania

renatka_s

Members
  • Posts

    3288
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by renatka_s

  1. Jeśli będą zbierane pieniądze to też poproszę nr konta, ale prześlę dopiero w poniedziałek, bo u mnie banki czynne dzisiaj tylko do 12 no i w ogóle do poniedziałku nie będę miała dostępu do internetu. W takim razie życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
  2. Zaglądam do Tuliczka po raz ostatni w tym roku, dlatego życzę wszystkim Dogomaniakom i wszystkim pieskom Szczęśliwego Nowego Roku, do poniedziałku:lol:.
  3. Jeśli jest szansa pomocy pieskowi to ja dołożę 50 zł stałej, tylko płacę przez pocztę więc przelew dojdzie po 2-3 dniach, jeśli ktoś zdecyduje się zbierać pieniądze to proszę o numer konta.
  4. Może pieski nie były przyzwyczajone do jedzenia suchej karmy i dlatego wybrzydzają, a może też jak napisała beta ata wpływ ma stres, wiele się w ich życiu ostatnio wydarzyło, muszą dojść do siebie.
  5. Witam po świętach, po cichutku liczyłam, że uda się Tulika uratować i dzisiaj przekonałam się, że jest już bezpieczny :multi:, kamień spadł mi z serca.
  6. Po raz ostatni przed świętami zagladam do Tuliczka, tak się życie ułożyło, że do przyszłego wtorku nie będę miała dostępu do internetu:-(,( nie wiem jak to przeżyję), mam nadzieję, że jak zajrzę tu po świętach to psinka będzie bezpieczna. Dlatego życzę wszystkim Wesołych Świąt, a pieskom, które potrzebują pomocy żeby jak najszybciej ją znalazły.
  7. Cały czas pamiętam o Tuliku, zaglądam codziennie i żałuję, że mieszkam tak daleko :-(
  8. Zaglądam do Tulika, oby wszystko poszło dobrze i żeby piesek na święta był bezpieczny. Od środy do 27.12 nie będę miała dostępu do intrenetu i chyba umrę z niepewności co dalej z Tulikiem :-(
  9. Trzymam kciuki żeby znalazł się ktoś kto pomoże pieskowi
  10. Tak bardzo bym chciała żeby na święta Tulik był bezpieczny, przejęłam się bardzo losem tego psa, bo zachowaniem przypomina mi mego Misia, który zawsze czeka ma mnie przy bramie jak gdzieś wyjeżdżam a gdy wracam to cieszy się jak wariat. Jestem taka bezsilna i nic nie mogę zrobić poza wsparciem finansowym:placz:.
  11. Zaglądam do Tulika, bo do poniedziałku nie będę miała dostępu do internetu, mam nadzieję, że nic złego go nie spotka i jak zajrzę w poniedziałek rano to będą same dobre wiadomości.
  12. Dzięki za nr konta, wyślę dzisiaj zadeklarowane pieniążki, jak wszystko dobrze pójdzie, to deklaruję stałą wpłatę 50 zł.
  13. Ja też się cieszę, że uda się pomóc pieskowi, chciałabym wpłacić na biedaczka, tylko nie wiem na jakie konto, nie mam konta internetowego, więc przelew będzie szedł dłużej, dostęp do internetu też mam ograniczony, więc dajcie znać jak najszybciej gdzie wpłacić te pieniądze.
  14. Mój piesek to Misio, Misiek, Miś bo jest troszkę kudłaty, puszysty taka słodka przytulanka ale jak zacznie się wygłupiać to wołam na niego Bzik - chociaż ma 7 lat to czasami zachowuje się jak szczeniak :lol:
  15. Jeśli będą zbierane pieniądze na psiaka to poproszę o numer konta bo jeszcze nie bardzo jestem obeznana w tym co robicie, to mój początek i trochę się w tym wszystkim gubię.
  16. Hej mam na imię Renata od 5-ciu lat mam kundelka Misia - obecnie Miś ma ok 7 lat, przygarnęłam go z ulicy i do tej pory nie mogę uwierzyć jak ktoś mógł pozbyć się tak mądrego psa.
×
×
  • Create New...