Przez przypadek rzucił mi się w oczy ten wątek, ja mieszkam od Radzynia ok 30 km, więc trochę daleko nie sądzę, żeby Boss w moje strony zawędrował, ale będę się rozglądać, wiem że z Radzynia na dogo jest danusiadanusia, może jej dajcie znać, żeby się była czujna, trzymam kciuki, żeby psiak się znalazł :thumbs:.