Jestem na zaproszenie, dopiero dzisiaj bo coś wczoraj forum mi nie działało, przykro mi ale z pieniędzmi krucho, stałej deklaracji nie mogę dać, jak się uporam ze stałymi wydatkami i coś zostanie to może jednorazowo podeślę niewielką sumkę, ale na 100 % nie obiecuję :sad: