Jump to content
Dogomania

renatka_s

Members
  • Posts

    3288
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by renatka_s

  1. Ja również jestem na zaproszenie, ale w tym miesiącu już nie mogę sobie pozwolić na wydatki, będę zaglądać do piesków, nic nie chcę obiecywać, ale jak będę miała trochę kasy to postaram sie przynajmniej jednorazowo podesłać.
  2. No to trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło :)
  3. Jeśli Sidnej nie znajdzie domu to od czerwca podwyższę deklarację na 30 zł miesięcznie.
  4. Ja też przesłałam swoją deklarację (30 zł miesięcznie) za maj i czerwiec lada dzień powinno dotrzeć
  5. Jestem na zaproszenie biedna psina, muszę zrobić bilans swoich finansów, jak coś zostanie to się odezwę
  6. Ja będę kontynuowała wpłaty, wprawdzie w rozliczeniu mam wpisane, że zapłaciłam do lutego, ale tak naprawdę za marzec i kwiecień też wpłaciłam, tylko nie jest to zaznaczone. Poproszę o nr konta i dane osoby do której należy wpłacać deklaracje.
  7. No to teraz dużo wrażeń przed Tuliczkiem, zostanie podróżnikiem.
  8. Na razie to domek tymczasowy, ale w końcu coś drgnęło :smile:
  9. [quote name='__Lara']Taki ładny pies i tak małe zainteresowanie :/ Zdjęcia rzeczywiście będą do nowych ogłoszeń :)[/QUOTE] No właśnie gdzie ci ludzie mają oczy, taki super pies i nikt go nie chce.
  10. Tuliś jest przepięknym psiakiem, co z tego że ma 9 lat, wszystko zależy od zdrowia. Mieliśmy kiedyś starego pieska 14 letniego i powoli zaczęliśmy mysleć o młodym, trochę przez przypadek trafił do nas szczeniak, później tak się potoczyło, że ten młody psiak zachorował w wieku 3 lat, pomimo leczenia umarł a stary piesek przeżył go kilka miesięcy i umarł w wieku 17 lat. Mój Miś też ma ok 9 lat ale zachowuje sie jak młodzieniaszek.
  11. Tutaj mam link do bazarku ogłoszeniowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240759-Ekspresowy-Bazarek-ogłoszeniowy-25-za-5-zł-do-25-04-dla-psiaków-z-ŁTOnZ[/URL]
  12. Co tam u Ciebie Tuliczku, zaszły jakieś zmiany czy nie?
  13. Ja też nie mogę pomóc, nie znam nikogo w Warszawie.
  14. Mogę tylko na razie zaglądać do Rudej, kasy w tej chwili nie mam, bazarków nie umiem robić, przykro mi.
  15. Na razie zaglądam, bo w kwietniu już nie mogę sobie pozwolić na żadne wydatki.
  16. Niesamowite wieści, powiem szczerze, że nie bardzo wierzyłam, że Doyek znajdzie dom, chociaż w głębi serca bardzo chciałam żeby tak się stało, no i marzenie sie spełniło:multi:, mocno trzymam kciuki za pieska i jego domek, a pozostałe pieniążki przekażcie według własnego uznania.
  17. [quote name='EVA2406']W linkach wyskakuje błąd :([/QUOTE] U mnie to samo
  18. Mam beznadziejny internet i zdjęcia Tuliczka mi się nie pokazują :-(
  19. A to łobuziaki, ciekawy, który taki zadziorny.
  20. Odwiedzam ślicznego Reksia.
×
×
  • Create New...