Niesamowite wieści, powiem szczerze, że nie bardzo wierzyłam, że Doyek znajdzie dom, chociaż w głębi serca bardzo chciałam żeby tak się stało, no i marzenie sie spełniło:multi:, mocno trzymam kciuki za pieska i jego domek, a pozostałe pieniążki przekażcie według własnego uznania.